Skocz do zawartości

Everton FC


lad

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
10 minut temu, me_who napisał:

No to pewnie upadnie też temat Tierney'a na Goodison :-k

Już upadł dawno temu niestety. 

 

Na Minę raczej nie ma co czekać, bo ewidentnie Everton to dla niego opcja rezerwowa, a potrzebny jest na gwałt ŚO, który na Wolves wyjdzie w pierwszym składzie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, wojt3k napisał:


Masz jakieś insaiderskie info kogo monitorują?

Podobno na tapecie są Gibson z Boro, Hinteregger, Diego Reyes (ten ciekawy bo z wolnego dostępny) i Kara Mbodj. No i Rojo. 

 

Szalu nie ma, ale chyba i tak każdy lepszy od duetu Jagiełka/Keane.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Pozwolę sobie wkleić mój post z livescora dotyczący przemyśleń na temat aktualnej sytuacji w Evertonie:

Ja mimo wszystko nadal w niego (M. Silvę)  wierzę, ale... potrzeba nadal zmian. W porównaniu do czasów sprzed Moshiriego i tak jest lepiej, gdyż jednak inwestowane są nieporównywalnie większe środki na transfery. Zmiany muszą nadal objąć kilka pozycji. Coleman to cień samego siebie sprzed kontuzji. Pora na zmianę, taką jaka zaszła na lewej obronie gdzie człowieka-legendę i instytucję w klubie  Bainesa wyparł ze składu Digne. Davies powinien iść na wypożyczenie gdzie będzie mógł grać regularnie, co teraz przy parze Gomes-Gana jest niemożliwe. Problemem jest również brak rasowego snajpera. Richarlison jest lepszy gdy gra na skrzydle, Tosun jest zbyt wolny. DCL podobnie jak Davies powinien iść na wypożyczenie, gdyż ma przebłyski ale aktualnie nie jest to snajper na miarę oczekiwań. Środek obrony nie przekonuje już od kilku lat i to niezależnie od konfiguracji. Może Mina po aklimatyzacji i właściwie przepracowanym okresie przygotowawczym będzie takim filarem. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 rok później...

No właśnie, czasy sukcesów to czasy niemal prehistoryczne. Ja dałbym bardziej pod kątem zawodników niż jak to było w przypadku United konkretnych celebracji:

1. Pierwszy gol Rooneya.

2. Jakieś nawiązanie do gola Jagielki z derbów Merseyside.

3. Cahill boksujący chorągiewkę.

4. Arteta też z derbów.

5. Baines z dublet w meczu przeciwko AV.

6. Duncan duszący Freunda:P

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, yonack napisał:

 

Myślałem, że wspomnisz o Twojej ulubionej sytuacji z Funesem Mori ;)

To koszulka formatowana dla @lad by była, a ja pisałem o koszulce United :)

 

jakbym miał wybierać momenty z moich wspomnień o LFC, to wybierałbym z:

+ któregoś z goli MacManamana, mojego ulubieńca z pierwszego Liverpoolu jaki pamiętam (miał taki rajd w stylu Sona, od swojego pola karnego kiedyś, ale nie pamiętam z kim i kiedy)

+ Dudek w Stambule

+ Suarez strzelający bramkę z połowy boiska (chyba z Norwich)

+ Henderson ze łzami w oczach w ramionach ojca tuż po finale LM

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...