Skocz do zawartości

Everton FC


lad

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, ja sobie zaśmieszkowałem, ale jeśli jest to realna opcja to jestem oczywiście bardzo na tak. Everton nie może odwrócić się od menedżera, który odmienił angielski futbol, zbudował dynastię w Arsenalu i nadal potrafi zdobywać trofea (3 w ostatnich 4 latach). Jeśli piłka nożna nadal jest jego pasją i ma w sobie energię, żeby popracować jeszcze 3-4 lata to byłoby to IMO "outstanding appointment". Poza Fonsecą nie widzę lepszego kandydata.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
17 minut temu, FYM napisał:

@lad jak się zapatrujesz na plotki, że Everton miałby zaoferować za Ziyecha... 57 mln €?

Patrząc na to, jacy idioci zarządzają tym klubem w ogóle by mnie to nie zdziwiło. Ja bym dał 15 + Klaassen na wymianę maksymalnie.

 

Ale to pewnie jakieś klasyczne niedzielne wyspiarskie dziennikarstwo.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.05.2018 o 12:34, FYM napisał:

@lad jak się zapatrujesz na plotki, że Everton miałby zaoferować za Ziyecha... 57 mln €?

Na razie Everton z Eredivisie bierze Marcela Brandsa z PSV na posadę dyrektora sportowego. Ciekawe czy będzie się to wiązało z zaciągiem z Holandii.

Odnośnik do komentarza

imo świetna decyzja, w Watford się spierdoliło głównie przez Everton i smrut, jaki się przez to zrobił. A do tego czasu Silva był wychwalany pod niebiosa. Teraz minęło parę miesięcy, zapachy się wywietrzyły i jest potencjał, że będzie fajnie. Ofc dalej nie ma szans na LM przy takiej konkurencji, ale raczej na pewno będzie lepsza gra, to chyba maksimum na jakie mogą liczyć Evertończycy. 

Odnośnik do komentarza

Ulubiona formacja Silvy to 4-2-3-1, więc podejrzewam że Everton 18/19 może wyglądać tak:

 

n2FL2iK.png

 

Jeśli uda się przeprowadzić te 3 wzmocnienia i będą to jakościowi piłkarze, patrzymy tutaj na bardzo solidną drużynę, która na pewno powinna walczyć o Europę.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kuab napisał:

Z drugiej strony jak przyszedl Everton byl w strefie spadkowej, skonczyli na 8 miejscu, chyba nie tak zle cnie? Szczegolnie ze sklad byl fatalnie zbalansowany. A i tak go wyjebali.

Everton był 13 jak Allardyce przyszedł do klubu, to raz. A dwa:

 

14 games before Allardyce 4 wins 3 draws 7 defeats 15pts. Against the SAME 14 teams under Allardyce 4 wins 2 draws 8 defeats 14pts.

 

A poza tym NAJNUDNIEJSZY futbol w lidze. Pod względem statystyk oddanych strzałów, tworzonych sytuacji i strzałów celnych Everton był na 19 miejscu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...