Skocz do zawartości

Everton FC


lad

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kto zostanie wybrany do posprzątania tego bałaganu? Na tt często pada nazwisko Allardyce, ale mam nadzieję że będzie to ktoś inny. Marzy mi się Tuchel, ale wiadomo, że jest to mało prawdopodobne. Na pewno wyborem pod kibiców byłby Duncan Ferguson, który jako asystent na ławce wykazuje więcej zaanagażowania niż większość piłkarzy na murawie ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, wojt3k napisał:

Ciekawe kto zostanie wybrany do posprzątania tego bałaganu? Na tt często pada nazwisko Allardyce, ale mam nadzieję że będzie to ktoś inny. Marzy mi się Tuchel, ale wiadomo, że jest to mało prawdopodobne. Na pewno wyborem pod kibiców byłby Duncan Ferguson, który jako asystent na ławce wykazuje więcej zaanagażowania niż większość piłkarzy na murawie ;)

Nie no, jak ktos z wewnatrz klubu to tylko Unsworth.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wiem, piszę posta jeszcze w emocjach po tej nerwówce z Watford. Wiem, że z Bournemouth też odrobiliśmy stratę bramkową, a po tym meczu zaczęła się mizerna gra i pasmo porażek, ale mimo wszystko nadzieja umiera ostatnia. Wierzę, że będzie lepiej. Umówmy się - jeśli trenerem jest Rhino, to o braku motywacji nie może być mowy. Pisałem już o tym w livescorze - mam wrażenie, że zawodzi nasza starszyzna - Jags, Rooney. Temu drugiemu nie można odmówić waleczności, ale można zarzucić straty, spowalnianie gry i dziwne przemieszczanie się po boisku (momentami gra między stoperami jak Krychowiak w reprezentacji, a nie od tego jest). Nieco przeczy mojej teorii karny wywalczony przez "dziadka" Lennona, ale mimo wszystko Lookman, Dominic Calvert-Levin odmienili grę. Pojawiła się ta dynamika w grze. Niasse powinien mieć pewny plac, bo facet walczy o życie w każdym meczu. Davies, którego bardzo lubię ma dużo słabych momentów, ale wobec niego nie potrafię być obiektywny ;) Benni Baningime jest młody, więc z natury błędy są wliczone w każdy jego występ, ale mimo wszystko widać, że młodzież walczy, gryzie trawę. Nie wiem co dzieje się z Morganem, wierzę że jeszcze wróci do formy. Ogólnie mam nadzieję, że uda nam się nazbierać trochę punktów - mamy mecze z Crystal Palace, Southampton i West Ham - wszystkie drużyny są w  naszym zasięgu jeśli zagramy tak jak po stracie bramki na 0:2. COYB!!!!

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, lad napisał:

Dzisiaj pojawily sie ploty, ze Moshiri chce Simeone. Diego Simeone. Hahahaha.

Czemu nie? Simeone od dłuższego czasu już myśli o odejściu z Atletico i chyba właśnie marzą mu się wyspy. Do top5 raczej nie ma co się ubiegać, szczególnie, że większość jest w gazie (no i jeszcze jest Wenger :kekeke:), więc taki Everton to opcja idealna moim zdaniem. Brak wielkich gwiazd, dużo walczaków, z takiej drużyny Simeone mógłby coś fajnego skleić. Budżet Everton pewnie też ma spokojnie na niego.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Ale po co Simeone miałby odchodzić z Atletico do innego klubu niż TOP5 w Anglii?

 

Przecież już na samym starcie potrzeba sporo funtów na transfery i jakieś 2-3 sezony, aby cokolwiek sensownego tam zbudować by móc rywalizować z najlepszymi. Nie jestem też przekonany czy gwiazdy chciałyby przechodzić do Evertonu, więc Diego musiałby tworzyć nowe, to też zazwyczaj trochę trwa.

 

A myślę, że nie po to Simeone robił sobie nazwisko przez sukcesy z Atletico, aby teraz zaczynać od nowa.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim nie jestem przekonany w kwestii zmiany otoczenia, szczególnie jeśli chodzi o południowoamerykańskie osobowości.

 

Wyzwaniem nazwałbym prowadzenie każdej ekipy w Premier League. Przechodząc do jakiegokolwiek klubu w Anglii nie masz gwarancji, że wylądujesz w, nie wiem, TOP4 powiedzmy. Za duża konkurencja i za dużo drużyn kąsających z miejsc 7-10. Także IMO wyzwanie jest takie samo jakby przeszedł do Arsenalu. Z jedną różnicą, w Arsenalu ma już jakąś bazę, na której mógłby zacząć budować.

 

Tak na serio to dla mnie tylko ostatni punkt ma sens w kontekście wejścia w Everton. A nie wiem czy włodarze klubu chcieliby podpisać z Diego jakiś krótszy kontrakt.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Reaper napisał:

Czemu nie? Simeone od dłuższego czasu już myśli o odejściu z Atletico i chyba właśnie marzą mu się wyspy. Do top5 raczej nie ma co się ubiegać, szczególnie, że większość jest w gazie (no i jeszcze jest Wenger :kekeke:), więc taki Everton to opcja idealna moim zdaniem. Brak wielkich gwiazd, dużo walczaków, z takiej drużyny Simeone mógłby coś fajnego skleić. Budżet Everton pewnie też ma spokojnie na niego.

Jedno słowo - Czelsilondyn

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Simeone ma ogromny komfort, że nawet jeżeli nie wygra nic przez 2/3 sezony w Atleti to i tak go nie zwolnią. I może sobie czekać aż albo Inter będzie w LM regularnie i się po niego zgłosi albo ktoś z TOP6 z Prem zwolni trenera (co w końcu gdzieś się zdarzy), a wtedy to każdy prezes się zaślini na możliwość zatrudnienia Diego więc nie musi czekać na pierwszą lepszą wolną posadę ;)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, nie sądzę, żeby Simeone był na tyle ambitny, żeby ryzykować ciepłą posadkę w Hiszpanii, żeby przejść do mocniejszej ligi, gdzie stałby się tylko jednym z wielu klasowych trenerów w tylko jednym z wielu klasowych zespołów. Nikt nie oczekuje od Simeone bycia przed Barceloną czy Realem w lidze, a z TOP3 też nie wypadnie z powodu specyfiki ligi hiszpańskiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...