Skocz do zawartości

AC Milan


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Feanor napisał:

Średnia punktów z nim / bez niego,

To niewymierne, bo IMO grę bardziej od niego poprawił Paqueta, którego brakowało na jesieni.

20 minut temu, Feanor napisał:

suma uzyskana za następny transfer

Ale wiesz, że jak wypali na miarę oczekiwań wielu, to ta suma będzie wynosiła 0 euro? ;) 

 

Trudno mi powiedzieć. Jako że nie oceniam meczów jedynie przez pryzmat livescore to może się okazać, że Piątek nie strzeli już ani jednej bramki, ale mnie przekona do siebie - bo zmieni swój styl gry względem ostatnich dwóch meczów i zacznie pracować dla kolegów. Może się też okazać, że podtrzyma obecną średnią, a mnie rozczaruje, bo będzie powodował zaprogramowanie gry na niego, zamiast korzystanie z różnorodnych sposobów rozegrania - casus Zlatana w Barcelonie, który liczbowo wyglądał dobrze, ale to nie było to.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Wujek Przecinak napisał:

Ok, AC Milan wygrywa ligę, Puchar Włoch, Ligę Mistrzów, Piątek zostaje królem strzelców Serie A, Ligi Mistrzów i strzela najwięcej bramek w Pucharze Włoch - czy uznacie wtedy jego transfer za udany i wartościowy?

Proste pytanie, prosta odpowiedź: TAK czy NIE?

 

Nie. Milan nie gra w Lidze Mistrzów. 

  • Zmieszany 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że Gattuso przeczyta ten temat i pójdzie po rozum do głowy, wystawiając Piątka w najbliższym meczu jak najdalej od pola karnego rywala, tak żeby zajął się budowaniem akcji, a nie strzelaniem goli.

 

 

A tak serio kurwa, to kim wy chcieliście wzmocnić środek pola za 35 milionów (z kontekstu wynika, że mówicie o wzmocnieniach w liczbie mnogiej), przy obecnych cenach na rynku transferowym? :keke: Piątek za 35 milionów to jest okazja.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Czekajcie, ale on chyba jest napastnikiem, a nie pomocnikiem? Piątek ma bramki strzelać, nie?

No chyba, że się mylimy i nie powinien strzelać :D

 

Brudi dlaczego wy szukacie dziury w całym? Otrzymaliście za nieduże jak na dzisiejszy rynek transferowy pieniądze zajebistego napastnika. 

Jakbyśmy mieli takiego w MU skakalibyśmy z radości, a MU jest w podobnej sytuacji do Milanu.

 

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...