Skocz do zawartości

Sprzęt AGD


Rekomendowane odpowiedzi

To mi Brachu podsunąłeś pomysł - w nowym mieszkaniu mam tak małą kuchnie, że nie mam po prostu gdzie postawić mikrofali. Wymiana piekarnika byłaby nawet sensownym rozwiązaniem (pytanie tylko co zrobić ze starym ale zupełnie sprawnym piekarnikiem?)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

gdzieś mi zaginął temat o zakupie żelaska... generalnie pozostawiam na razie na boku kwestię w różnicy między żelaskiem za 30, 100 czy 200 zł

 

zauważyłem, że niektóre żelaska mają funkcję odkamieniania, czy to załatwia sprawę, ze nie trzeba korzystać z wody destylowanej ?

 

co sie dzieje z żelaskiem jak wlewasz zwykłą kranówkę lub przegotowaną wodę ?

 

druga sprawa, każde żelasko ma regulację temperatury ?

 

 

czy korzystacie z żelazek z automatycznym wyłączeniem i stopą samoczyszczącą - ktoś coś może na ten temat powiedzieć ?

Odnośnik do komentarza

My jesteśmy facetami, nie korzystamy z żelazek :P

 

 

A serio to z praktyki nie wiem, ja kupiłem swojej kobiecie Phillipsa i jest zadowolona, tu jest dobra strona:

 

http://www.okazje.info.pl/porada/sprzet-agd/na-co-zwrocic-uwage-kupujac-zelazko.html

 

Głównie to chyba liczy się rodzaj stopy, moc, uderzenia i strumienie pary.

Odnośnik do komentarza

A my kilka miesięcy temu z dziewczyną debatowaliśmy nad zakupem deski do prasowania :) tzn. ona twierdziła, że jest to mebel niezbędny (bo chyba wszyscy mają), a ja - że mama całe życie na stole prasowała, i prasuje, a jedna sąsiadka to nawet na dywanie na klęcząco, więc jest to wymysł jakiegoś cwaniaka, który wytworzył w ludziach sztuczną potrzebę posiadania desek do prasowania, i zbił na tym kokosy :) deskę oczywiście trzeba było kupić ;(

Odnośnik do komentarza

A my kilka miesięcy temu z dziewczyną debatowaliśmy nad zakupem deski do prasowania :) tzn. ona twierdziła, że jest to mebel niezbędny (bo chyba wszyscy mają), a ja - że mama całe życie na stole prasowała, i prasuje, a jedna sąsiadka to nawet na dywanie na klęcząco, więc jest to wymysł jakiegoś cwaniaka, który wytworzył w ludziach sztuczną potrzebę posiadania desek do prasowania, i zbił na tym kokosy :) deskę oczywiście trzeba było kupić ;(

Jeżeli w dyskusji z dziewczyną używasz argumentów "a moja mama to..." to wkrótce będziesz szukał nowej dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

 

A my kilka miesięcy temu z dziewczyną debatowaliśmy nad zakupem deski do prasowania :) tzn. ona twierdziła, że jest to mebel niezbędny (bo chyba wszyscy mają), a ja - że mama całe życie na stole prasowała, i prasuje, a jedna sąsiadka to nawet na dywanie na klęcząco, więc jest to wymysł jakiegoś cwaniaka, który wytworzył w ludziach sztuczną potrzebę posiadania desek do prasowania, i zbił na tym kokosy :) deskę oczywiście trzeba było kupić ;(

Jeżeli w dyskusji z dziewczyną używasz argumentów "a moja mama to..." to wkrótce będziesz szukał nowej dziewczyny.

 

raczej będzie prasował na kolanach :keke:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

dobra w związku z tym, ze nie moge sie ogarnac z piekarnikiem gazowym, ktory mam na kwadracie to rozpoczalem poszukiwania opiekacza/mini piekarnika elektrycznego o pojemnosci ok. 40L

 

w oko wpadly mi dwa modele

http://www.euro.com.pl/opiekacze/mpm-mpe-02-t.bhtml

http://www.euro.com.pl/opiekacze/severin-to-2058.bhtml

 

macie jakieś doswiadczenia z firma mpm lub severin ? (mam niby kuchenke halogenowa severina, ale nie potrafie z niej korzystac...)

 

w zasadzie widze jeszcze cos takiego... http://allegro.pl/duzy-piecyk-piekarnik-adler-ad6010-termoobieg-45l-i4528187659.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...