Skocz do zawartości
Łonio

Sprzęt AGD

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Reaper napisał:

Automatyczny nie wiem, ale ja sobie zamówiłem odkurzacz bezprzewodowy pod choinkę Philips PowerPro Aqua. Podobno ten mop to nie jest jakiś zajebisty, ale tak żeby przetrzeć podłogę akurat. Dam znać po świętach jak się sprawuje, jeśli jest ktoś zainteresowany.

Mam ten mocniejszy model, ogólnie polecam, chociaż ma za małą moc, żeby odkurzyć nim w samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam pralki 45x60, wsad  co najmniej 6kg, budżet max 2k. Samsunga? Doradźcie coś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czego szukasz konkretnie, ale nam ostatnio fachowiec od pralek mówił, że im prostsza tym dłużej posłuży. Jeśli nie szukasz wodotrysków, to podstawowy Bosch za 1000-1200 powinien posłużyć długie lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pralce chyba chodzi o wodotryski ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym chyba brał jakąś z napędem indukcyjnym. Jak kupowałem rok temu to wziąłem Electrolux z tym praniem parą, a i tak z tego nie korzystam prawie. Za to indukcja jest dużo bardziej cicha i wydaje się też mniej awaryjna bo nie ma tego zjebanego paska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.05.2018 o 19:39, Meler napisał:

Szukam pralki 45x60, wsad  co najmniej 6kg, budżet max 2k. Samsunga? Doradźcie coś :)

Ja w lutym kupiłem to: https://www.neo24.pl/samsung-ww60j42132w.html?___store=neo24

Bardzo przyzwoita, szkoda, że jak większość Samsungów ma dość długie programy ;) Nie jest jakoś specjalnie głośna, wystarczą zamknięte drzwi do łazienki, żeby jej nie było słychać ;) a do programów można się szybko przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety i ja muszę szukać nowej pralki. Do tej pory miałem Elektroluxa i byłem zadowolony.

W grę wchodzi pralka ładowana od góry. Myślałem też, żeby zainwestować w silnik inwerterowy. Wyboru widzę dużego nie ma. Elektorux, albo Hoover, ale tego nie znam kompletnie. 

Ktoś ostatnio miał podobny dylemat? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, mam pytanko.
Chciałem przyspieszyć prasowanie. Jest to jedna ze nienawidzonych czynności, którą razem z żoną musimy wykonywać.
Co bardziej przyspieszy nam tę czynność, stacja parowa czy może parownica? Macie jakies doświadczenie w tym aspekcie? :)
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.12.2017 o 17:00, jasonx napisał:

Jakąś pralkę ładowaną od przodu tak do 1200zł możecie polecić?

Moja obecna turkocze jak startujący samolot, chyba łożyska padają. Wie ktoś ile ew taka naprawa w Electrolux 11276 EW mogłaby kosztować? :-k

W Electroluxie się tego nie opłaca robić. Jeżeli Ci spaceruje po mieszkaniu mimo, że jest dobrze wypoziomowana, to pewnie poszedł krzyżak, który w większości modeli jest przyspawany do bębna.

Edit: Chyba muszę zrobić sobie kawę. Teraz spojrzałem na datę posta :doh:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

juz dawno wymieniona na jakiegos najprostszego Boscha.

btw maly hint - zanim zamowicie pralke sprawdzcie czy Wam sie w drzwi zmiesci, czasem 2cm maja znaczenie :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mhm i lepiej wymierzyć wraz z otwartymi drzwiczkami, bo czasem mogą nie do końca się otwierać. Wiemy, teraz już wiemy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja tak w ostatniej chwili sie skapnalem. Po długosci blatu było ok, ale drzwiczki wystawaly kawalek poza swiatlo blatu i szybo usialem zmienic zamowienie na inna.

Kupilismy https://www.mediaexpert.pl/pralki/pralka-bosch-wlk2027mpl,id-948254

i jestesmy bardzo zadowoleni. Prosta w obsludze, bez zbednych bajerów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Blat ma zasadniczo długość i szerokość. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby Ci pralka w drzwiach nie zmieściła ;-k... Co ty kurwa chciałeś kupić? 90x90?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najkrotszy wymiar mial ok 60 cm. Drzwi do pomieszczenia maja szerokosc 58 cm. Musialbym jakos demontowac drzwiczki do pralki, zeby weszlo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi