Skocz do zawartości

Sprzęt AGD


Rekomendowane odpowiedzi

A jak z taką codzienną pracą? Bardzo słyszalna jest taka lodówka? Te 3, które ja sobie wytypowałem, są w granicach poziomu hałasu 39-42 dB :-k więc nawet te nocne/wieczorne zrywy byłbym w stanie przeżyć, o ile w ciągu dnia lodówka by mi wciąż nie buczała.

Odnośnik do komentarza

W Saturnie i EURO RTV AGD (Arkadia) i MM na Górczewskiej.

 

Ogólnie to zdaje się, że ja miałem większą wiedzę niż Panowie z obsługi, ale to jednak nic dziwnego, bo ja przeczytałem tonę internetów, a oni mają do obsługi 12 różnych działów, począwszy od piekarników a kończąc na telewizorach.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

W najbliższym czasie będę musiał wymienić piekarnik. Przy okazji chcę się pozbyć gazu z kuchni, więc szukam kuchni indukcyjnej. Kuchnia ma być wolnostojąca, 230V. Na rynku widzę głównie Amice. Ktoś miał z czymś takim do czynienia? Czy na coś muszę zwrócić uwagę? Gość w sklepie polecał samoczyszczący piekarnik i wysuwane prowadnice.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
3 godziny temu, Scorpio napisał:

Samsung Eco Bubble.

 

Masz ją? W sumie się nad nią ostatnio mocno zastanawiam, zwłaszcza w kontekście skuteczności bąbelków w walce z sierścią Zuzy, więc chętnie posłucham jak się pralka sprawdza (ogólnie) ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.12.2017 o 17:00, jasonx napisał:

Jakąś pralkę ładowaną od przodu tak do 1200zł możecie polecić?

 

Moja obecna turkocze jak startujący samolot, chyba łożyska padają. Wie ktoś ile ew taka naprawa w Electrolux 11276 EW mogłaby kosztować? :-k

A posiadasz jakieś zdolności manualne? ;) Bo jeśli tak, to podejrzewam, że jesteś sam w stanie wymienić łożyska. Kwestia poczytania, jak się do nich dostać. Osobiście posiadam Elektroluxa, ale w wersji ładowanej od góry. U mnie wymiana łożysk trwa z pół godziny i kosztuje mnie z 20 zł. I póki nie padnie mi elektronika, to pralki nie zmieniam. Gość sprzedający sprzęt powiedział mi ostatnio, że nowe pralki są już nitowane, czy tam sklejane i mogę zapomnieć o samodzielnej wymianie czegokolwiek.

Dodam tylko, że nie kupuje całych łożysk z piastą, bo to koszt u mnie około 80 zł za sztukę, ale wprasowuję same łożyska firmy FAG. Trzeba jednak mieć na uwadze, że jak już do łożysk zaczyna się dostawać woda, to nic nie poradzimy i za jakiś czas łożysko zacznie znowu huczeć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...