Skocz do zawartości

Sprzęt AGD


Rekomendowane odpowiedzi

 

najbardziej zależy mi na zakupie normalnej patelni do smażenia 24-30cm(może dwóch, nie wiem) oraz naleśnikowej, co możecie doradzić ?

Ja za punkty na orlenie wziąłem patelnię do naleśników tefala i jestem bardzo zadowolony.

 

jesteś w stanie sobie przypomnieć jaki to był model ? ze zdjęcia ciężko wywnioskować :/ sensorille, talent ?
Odnośnik do komentarza

Nie jest to AGD, ale... w jakim temacie to opisać?

 

Miał ktoś może styczność z jakimś elektrycznym masażerem? Takim najlepiej mocno uciskowym, chodzi o kręgosłup, ewentualnie na nogi. Widziałem też takie maty masujące, ale ... nie mam fotela w mieszkaniu, jedynie dwa krzesła ;) Najlepiej w cenie 100-200zł?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Ok, dzieki za odpowiedzi.

 

Ja posiadam Bosch SMV58L60EU od listopada 2015 i jestem bardzo zadowolony. W morele kosztowała mnie wtedy niecałe 1600 zł. Cicha, zużywa mało wody, ilość programów zadowalająca, wszystko domywa. Używana jest gdzieś 2-3x w tygodniu.

Przegladalem ja wczesniej, ale na ceneo ma bardzo duzo zlych ocen, jesli chodzi o efektywnosc. Jak jest u Ciebie? Domywa wszystko?

Odnośnik do komentarza

Ok, dzieki za odpowiedzi.

 

Ja posiadam Bosch SMV58L60EU od listopada 2015 i jestem bardzo zadowolony. W morele kosztowała mnie wtedy niecałe 1600 zł. Cicha, zużywa mało wody, ilość programów zadowalająca, wszystko domywa. Używana jest gdzieś 2-3x w tygodniu.

Przegladalem ja wczesniej, ale na ceneo ma bardzo duzo zlych ocen, jesli chodzi o efektywnosc. Jak jest u Ciebie? Domywa wszystko?

 

A można przeczytać argumentacje dlaczego zła efektywność? Chociaż drugiej strony jak patrzę na pozytywne opinie, np. 5/5 jeszcze nie podłączyłem, ale polecam to w sumie nie wiem, czy chcę czytać ;) Generalnie ja nie zauważyłem problemów z domywaniem, z tym, że jako, że u mnie zmywarka nie chodzi codziennie, to żeby nie śmierdziało jedzeniem przed włożeniem staram się szybko opłukać talerze, żeby nie zostawał zaschnięty syf, wiadomo, że nie robię tego dokładnie i coś zawsze zostaje, ale są to raczej drobne resztki, a nie cały talerz. Z czymś takim sobie radzi bez problemu, to samo przy garnkach.

Odnośnik do komentarza

 

Ok, dzieki za odpowiedzi.

 

Ja posiadam Bosch SMV58L60EU od listopada 2015 i jestem bardzo zadowolony. W morele kosztowała mnie wtedy niecałe 1600 zł. Cicha, zużywa mało wody, ilość programów zadowalająca, wszystko domywa. Używana jest gdzieś 2-3x w tygodniu.

Przegladalem ja wczesniej, ale na ceneo ma bardzo duzo zlych ocen, jesli chodzi o efektywnosc. Jak jest u Ciebie? Domywa wszystko?

 

A można przeczytać argumentacje dlaczego zła efektywność? Chociaż drugiej strony jak patrzę na pozytywne opinie, np. 5/5 jeszcze nie podłączyłem, ale polecam to w sumie nie wiem, czy chcę czytać ;) Generalnie ja nie zauważyłem problemów z domywaniem, z tym, że jako, że u mnie zmywarka nie chodzi codziennie, to żeby nie śmierdziało jedzeniem przed włożeniem staram się szybko opłukać talerze, żeby nie zostawał zaschnięty syf, wiadomo, że nie robię tego dokładnie i coś zawsze zostaje, ale są to raczej drobne resztki, a nie cały talerz. Z czymś takim sobie radzi bez problemu, to samo przy garnkach.

 

No wlasnie nie ma argumentacji :/ Ja w ogole bardzo watpie w te oceny wystawiane na ceneo itp dlatego wole sie zapytac np was bezposrednio tutaj.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ktoś korzysta z płyty indukcyjnej?

 

Mam problem z garnkami i nie wiem czy to słaba jakość garnków czy jakiś problem z płytą. Otóż w tym momencie rozpada mi się 3 garnek (średnio po miesiącu używania). Objawia się to tym, że podczas gotowania dno garnka łuszczy się i zaczyna się kruszyć. Any ideas?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...