Skocz do zawartości

Sprzęt AGD


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Reaper napisał:

Automatyczny nie wiem, ale ja sobie zamówiłem odkurzacz bezprzewodowy pod choinkę Philips PowerPro Aqua. Podobno ten mop to nie jest jakiś zajebisty, ale tak żeby przetrzeć podłogę akurat. Dam znać po świętach jak się sprawuje, jeśli jest ktoś zainteresowany.

Mam ten mocniejszy model, ogólnie polecam, chociaż ma za małą moc, żeby odkurzyć nim w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
W dniu 17.05.2018 o 19:39, Meler napisał:

Szukam pralki 45x60, wsad  co najmniej 6kg, budżet max 2k. Samsunga? Doradźcie coś :)

 

Ja w lutym kupiłem to: https://www.neo24.pl/samsung-ww60j42132w.html?___store=neo24

 

Bardzo przyzwoita, szkoda, że jak większość Samsungów ma dość długie programy ;) Nie jest jakoś specjalnie głośna, wystarczą zamknięte drzwi do łazienki, żeby jej nie było słychać ;) a do programów można się szybko przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Niestety i ja muszę szukać nowej pralki. Do tej pory miałem Elektroluxa i byłem zadowolony.

W grę wchodzi pralka ładowana od góry. Myślałem też, żeby zainwestować w silnik inwerterowy. Wyboru widzę dużego nie ma. Elektorux, albo Hoover, ale tego nie znam kompletnie. 

Ktoś ostatnio miał podobny dylemat? :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.12.2017 o 17:00, jasonx napisał:

Jakąś pralkę ładowaną od przodu tak do 1200zł możecie polecić?

 

Moja obecna turkocze jak startujący samolot, chyba łożyska padają. Wie ktoś ile ew taka naprawa w Electrolux 11276 EW mogłaby kosztować? :-k

 

W Electroluxie się tego nie opłaca robić. Jeżeli Ci spaceruje po mieszkaniu mimo, że jest dobrze wypoziomowana, to pewnie poszedł krzyżak, który w większości modeli jest przyspawany do bębna.

 

Edit: Chyba muszę zrobić sobie kawę. Teraz spojrzałem na datę posta :doh:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
23 godziny temu, jasonx napisał:

Jakąś dobrą krajalnice do użytku domowego do 200 zł. - polecicie coś sprawdzonego?

odłóż sobie na graefa za 500. ja obecnie korzystam z jakiegoś żuzla z 93 roku, przerobiłem u rodziców(oni dużo korzystają) z Zelmera, Gorenje, plastikowego boscha, wszystko ma plastiki w środku, kosztyowały od 150 do 300zł, 2 lata temu kupiłem im Graefa za namową ciotki i kroi wszystko nawet się nie zająknął. 

 

jak dozbieram to kupuje(mamy najtańszy model), gdybym od razu w to poszedł nie wydawałbym więcej hajsu na 3 gównaniane krajalnice, których tryby rozpadały się zaraz po gwarancji

 

cytując klasyka "kupując tanie gówno płacisz 2x cenę drogiego produktu". 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...