Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
drumer2

Komentatorzy pilkarscy

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie ten pan, który komentował mecz Anderlechtu ze Standardem prezentuje mizerny poziom w porównaniu do innych komentatorów stacji Sportklub, czasami przyjemnie nawet pooglądac ligę brazylijską, niestety nie znam nazwisk tych komentatorów dlatego nie napiszę jak się nazywają, ale polecam niekiedy poobserwowac mecze na w/w stacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra zmiana zawiesiła Zimocha za wypowiedź nie po linii partyjnej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najnowszy transfer komentatorski – Piotr „izak” Skowyrski skomentuje z @IwanskiMaciej mecz Polska – Holandia.

nie wiem czy :lol: czy :picard: Komentator CSa ma komentować mecz reprezentacji? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostro :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słyszałeś chociaż jak komentuje lub jaki ma warsztat, czy heheszki bo komentator CSa :roll:?

• Nie lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spoko, niech Wojtek Michalowicz z Maria Zuchowicz pokomentuja. Warsztat komentatorski i doswiadczenie maja.

Choc w jednym na pewno sie zgodzimy - gorsi niz Hajto nie beda ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Akurat 90% komentatorów w TV jest tak chujowa, że ucieszyłoby mnie nawet branie losowych sebków z ulicy aż któryś pyknie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I dalej jasonx uważasz, że esport to nie sport? :keke:

A tak serio to tak jak Hawk mówi, większość obecnych komentatorów w TV jest tak chujowa, że należy dać nowym szansę. Izak umiejętności i doświadczenie komentatorskie ma, musi zmienić dziedzinę co prawda, ale myślę, że gorszy od Iwańskiego (który jest dla mnie dnem w tym środowisku) nie będzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten cały Izak jest bardzo pozytywny, trzymam kciuki aby wypłynął na sporcie bez e na początku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że TV nie jest mu już w stanie zaoferować tyle hajsu, co zarabia na esporcie. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie zawsze chodzi o hajs :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Izak skomentuje mecz z Irlandią i Niemcami, w sumie co się dziwić skoro zawiesił sport.tvp.pl ostatnio :keke:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A wlasnie, jak mu poszedl debiut?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mnie nie przypadł do gustu, błędy, nie ma takiej wiedzy jak komentatorzy z tv, za pierwszą bramkę Holendrów chciał winić Szczęsnego OIDP, taktycznie też cienko. Jego komentowanie opiera się głównie na gadaniu kto do kogo podał, itd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mnie nie przypadł do gustu, błędy, nie ma takiej wiedzy jak komentatorzy z tv, za pierwszą bramkę Holendrów chciał winić Szczęsnego OIDP, taktycznie też cienko. Jego komentowanie opiera się głównie na gadaniu kto do kogo podał, itd

To przy odrobinie szczęście może zastąpi Rudzkiego przy meczach Premier League :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

oby, dzisiaj finał CLJ pozytywnie. (oglądałem ostatni kwadrands co prawda, ale mi ten jego styl odpowiada)

chętnie bym go posłuchał w parze z Edziem Durdą :wub:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

oby, dzisiaj finał CLJ pozytywnie. (oglądałem ostatni kwadrands co prawda, ale mi ten jego styl odpowiada)

chętnie bym go posłuchał w parze z Edziem Durdą :wub:

jesteś pewien, że to Izak? głos jakis niepodobny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta