Skocz do zawartości

Koncerty


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko dlaczego nikt jeszcze nie wspomniał, że Metallica jest najsłabszym ogniwem tego koncertu i zarazem największym złem, które tak podbija cenę biletów? Zresztą w ogóle mógłby zostać sam Slayer i byłoby dobrze, a tak - 400 zł za jedną kapelę to trochę drogo. :_confused:

Toc Slayer gral w Polsce niedawno :> Trzeba bylo sie wybrac :P

Odnośnik do komentarza

Tylko dlaczego nikt jeszcze nie wspomniał, że Metallica jest najsłabszym ogniwem tego koncertu i zarazem największym złem, które tak podbija cenę biletów?

Toć wszyscy wiedzą, że skończyli się na Kill'em All - po co więc strzępić języka / klawiatury... :lol:

Odnośnik do komentarza

Tylko dlaczego nikt jeszcze nie wspomniał, że Metallica jest najsłabszym ogniwem tego koncertu i zarazem największym złem, które tak podbija cenę biletów?

Toć wszyscy wiedzą, że skończyli się na Kill'em All - po co więc strzępić języka / klawiatury... :lol:

Prawda, każdy następny album był niewypałem na skalę światową i to wręcz skandal, że chcą przyjechać do Polski. Jedźmy na Majkę Jeżowską.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jak jest z wnoszeniem aparatów na koncert? Wybieram się jutro na Depeche Mode i zastanawiam się czy nie zarekwirują mi go na bramce do 50 złotowego depozytu. W regulaminie napisali, że jest zakaz wnoszenia a potem na filmach na yoytube widać, że co druga osoba z aparatem.

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od ochrony i od menedżera kapeli. Zwykle nie ma z tym problemów, ale np. Gadowski sam zszedł ze sceny i zabierał ludziom komórki, którymi kręcili jego występ, a na Katie Melua ochrona dostała polecenie rekwirowania aparatów i kamer.

Odnośnik do komentarza

Szczegolow powinien Ci udzielic organizator koncertu - warto domagac sie precyzyjnej informacji, bo inaczej mimo dobrych intencji mozesz i tak zostac skierowany do depozytu.

 

Niektore firmy zakazuja np. wnoszenia aparatow profesjonalnych i polprofesjonalnych, oczywiscie uznaniowo definiujac te pojecia. Spotkalem sie juz z imprezami masowymi, gdzie kryterium profesjonalnosci aparatu byla liczba pikseli - w efekcie nawet kompakty z wyzszej polki wpadaly w te widelki. Czasem ograniczenia dotycza obiektywow - wiadomo, ze malo kto wpusci Cie z dluga lufa, ale co oznacza dopuszczalny standardowy obiektyw, domyslny obiektyw to juz trzeba sie domyslic we wlasnym zakresie.

 

Warto dowiedziec sie zawczasu, bo inaczej mozesz byc skazany na malo konstruktywna rozmowe o arkanach fotografii z ochroniarzem przy bramce, z ktorej zwykle wynika, ze reklamy sieci marketow elektronicznych sa bardzo przekonujace, bo Twoj mikroskopijny kompakt za kilka stowek uznany zostaje za obiekt najwyzszej klasy technologicznej.

Odnośnik do komentarza

Szczegolow powinien Ci udzielic organizator koncertu - warto domagac sie precyzyjnej informacji, bo inaczej mimo dobrych intencji mozesz i tak zostac skierowany do depozytu.

Wiele tez zalezy od sposobu przeszukiwaniu na bramkach - na wiele koncertow wchodzilem w plecakiem i bywalo roznie. Czasem dokladnie przetrzepywano plecak, ale to rzadkosc - zwykle rzucaja tylko okiem i jesli nie masz na wierzchu aparatu to puszcza Cie dalej, starczy zeby byl czyms przykryty. Raz zdazylo mi sie, ze po prostu spytano mnie co mam w plecaku - odpowiedzialem, ze ubranie i bez problemu poszedlem dalej. Akuraty byla to prawda, ale rownie dobrze moglem wniesc kilo trotylu i nikt by mnie nie zatrzyma :]

 

Generalnie to rosyjska ruletka - i jesli koniecznie chcesz wniesc aparat (nawet maly) to postaraj sie sie go jakos sensownie schowac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...