Skocz do zawartości

CM 03/04 Updata 2007


kris_loozman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Czy ktoś z osób aktualizujących bazy CM ma może jakąś w miarę aktualny i działający update do CM o3/04??Proszę o link lub przesłanie na maila d23ddz@wp.pl. Z góry dziękuje.Pozdrawiam

 

Przeczytaj sobie 3 stronę tego tematu.

 

Czytałem ale akurat ten update nie działa..wygląda na to że jest uszkodzony. A ja pytałem o coś co działa jak zauważyłeś!!:)

Odnośnik do komentarza

Witka ponownie.Mam zrobiony swój update,ale zaznaczam że nie jest skończony ponieważ nie ma mnie w kraju a praca zajmuje mi dużo czasu.Jeśli chcecie to mogę wrzucić mój update na jakiś serwer.Testowałem go i wiem że chodzi datowany jest na około 15.07 br wiec jakby ktoś miał ochotę dalej uaktualnić składy to super.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Witka ponownie.Mam zrobiony swój update,ale zaznaczam że nie jest skończony ponieważ nie ma mnie w kraju a praca zajmuje mi dużo czasu.Jeśli chcecie to mogę wrzucić mój update na jakiś serwer.Testowałem go i wiem że chodzi datowany jest na około 15.07 br wiec jakby ktoś miał ochotę dalej uaktualnić składy to super.Pozdrawiam

 

No wrzuć, to mogę trochę ogarnąć ligi europejskie, bo domyślam się że głównie skupiałeś się na Polskiej Lidze.

Odnośnik do komentarza

Hejka.Tak jak mówisz :) skończone mam Ligi Polskie ale nie do końca bo jest datowany na około 15 lipca dodałem dużą ilość talentów oraz poprawione zespoły w innych ligach ale nie wszystkie.Niestety czas mi nie pozwala na dalszą edycje ale mam nadzieje że Wam się spodoba wstawiam link http://rapidshare.com/files/144199479/kris...update.rar.html

Odnośnik do komentarza
Hejka.Tak jak mówisz :) skończone mam Ligi Polskie ale nie do końca bo jest datowany na około 15 lipca dodałem dużą ilość talentów oraz poprawione zespoły w innych ligach ale nie wszystkie.Niestety czas mi nie pozwala na dalszą edycje ale mam nadzieje że Wam się spodoba wstawiam link http://rapidshare.com/files/144199479/kris...update.rar.html

 

A mógłbyś mi napisać na jakim update bazowałeś, jeśli bazowałeś na jakimś; P? No i jeszcze co dokładnie zedytowałeś - tzn, których lig tykałeś, a których nie.

 

ps. co Ci strzeliło do głowy, żeby Del Piero ustawić status 'Coach' ?:D

Odnośnik do komentarza
No napisz kris jakie ligi robiles ;d Bo mnie juz ciekawość żżera a na razie nie sciagam go bo nie mam cm bo pozyczylem a widze ze kolega Maku ma chęć dokonczyc tego update i bylbym wdzieczny jakby tak zrobil ;d heh pozdro

Może zamiast być bezużyteczną pijaweczką warto ruszyć dupę, poświęcić godzinę dziennie i mieć minimalny wkład w takowym updacie?

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie.Oto lista zmian,które pamiętam z czystej bazy danych

 

-zmiany w sztabach szkoleniowych wszystkich klubów z Ekstraklasy i 1. ligi polskiej, aktualne na dzień 15.07.2008;

-zmiany transferowe wśród piłkarzy Ekstraklasy i 1. ligi polskiej, aktualne na dzień 15.07.2008;

-częściowe zmiany transferowe wśród piłkarzy aktualne na dzień 15.07.2008 z ligi: angielskiej, francuskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, włoskiej;

-dodano nowe kluby;

-dodano nowe media;

-dodano nowe miasta;

-dodano nowe nagrody;

-poprawienie pojemności stadionów;

-dodano talenty ze świata;

-zmniejszenie/zwiększenie atrybutów niektórych zawodników;

-usunięto dużą ilość postaci z bazy danych;

-poprawiono budżety polskich klubów;

-oraz wiele innych drobnych zmian

 

tak jak pisałem wcześniej chciałbym aby wyszedł porządny update do cm-a bo od czasu uaktualnień robirobsona do 03/04 stoi w miejscu.Mam nadzieję że pociągniecie to dalej w razie czego zawsze służę pomocą.Napiszę to tak do dzieła!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...