Skocz do zawartości

CM 03/04 Updata 2007


kris_loozman

Rekomendowane odpowiedzi

Grasz bez patchów!?Nie wydaje mi się aby było to konieczne,bo jeśli aktualizowałeś bazę to zastępując stare pliki nowymi to nowa gra powinna wyglądać tak jak ją zrobiłeś.Problem może polegać na tym że stare pliki zastępujesz starymi.Napisz jakim edytorem edytujesz tym z gry czy pre-game.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ściągąłem sobie patch 4.1.4 i 4.1.5 i podczas instalacji pierwszego wyskakuje mi taki komunikat [ Status: Unable to update Championship Manager 03/04. Installed version is never than this update ] I nie moge nacisnać przycisku Update a tylko Exit! Co to może być??? Może musze mieć angielską wersje bo ja mam spolszczoną 4.1.1 ??? A po co te edycje jak ja nic wczesniej takiego nie robilem, a tylko pliki zamieniałem na inne w folderze db

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

nie wie ktos czy gdzies jeszcze w swiecie robi ktos Update to tej wersji Managera? przeszukalem troche google ale niestety nic nie znalazlem...

 

 

a moze jest ktos chetny do zrobienia takiego update na wlasna reke? jesli nigdzie nie znajde w sieci zadnego update moze mozna by sie zebrac w kilka osob i sprobowac zmierzyc sie z tym problemem ;)

 

czekam na dalszy rozwoj dyskusji...

Odnośnik do komentarza
nie wie ktos czy gdzies jeszcze w swiecie robi ktos Update to tej wersji Managera? przeszukalem troche google ale niestety nic nie znalazlem...

 

 

a moze jest ktos chetny do zrobienia takiego update na wlasna reke? jesli nigdzie nie znajde w sieci zadnego update moze mozna by sie zebrac w kilka osob i sprobowac zmierzyc sie z tym problemem ;)

 

czekam na dalszy rozwoj dyskusji...

 

Myślałem nad tym, ale szybko mi przeszło kiedy skapnąłem się że w baze prawie pisałbym od nowa :keke:

Odnośnik do komentarza

witam Panowie;) Mam oryginalnego CM'a 03/04, jestem wielkim fanem i ekspertem tej częsci, jednak do tej pory zawsze grałem bez patchów. Wtajemniczonych, proszę o przesłanie linków do patchów i w ogole, gdyż akurat w tym niezbyt dobrze się orientuję. Mój cm jest w wersji 4.1.1 /polska wersja językowa/ Skąd sciągnąc kolejne patche i w jakiej kolejnosci? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
witam Panowie;) Mam oryginalnego CM'a 03/04, jestem wielkim fanem i ekspertem tej częsci, jednak do tej pory zawsze grałem bez patchów. Wtajemniczonych, proszę o przesłanie linków do patchów i w ogole, gdyż akurat w tym niezbyt dobrze się orientuję. Mój cm jest w wersji 4.1.1 /polska wersja językowa/ Skąd sciągnąc kolejne patche i w jakiej kolejnosci? Proszę o pomoc.

 

spróbuj tutaj poszukać

Odnośnik do komentarza
Hmm T-m jesteś niezwykle kulturalny hahahah;] chyba forum od tego jest, żeby służyło pomocą i wymianą doświadczeń?

 

Wymianą doświadczeń tak. Służyło pomocy tak - ale osobom, które rzeczywiście tej pomocy potrzebują, a nie leniuchom, którzy nawet nie próbowali poszukać rozwiązania swojego problemu wcześniej - od razu na gotowe. Nos też Ci trzeba wycierać, jak masz katar?

Odnośnik do komentarza

T-m. Widzę, że kulturą nie grzeszysz. Nie jestem leniuchem. Nigdy wcześniej nie bawiłem się w patche w CMie. Kiedyś probówałem, ale występował jakiś błąd i nie wiedziałem, o co w tym chodzi. Poprostu nie wiem dokładnie 'z czym to się je'. Jeśli to uważasz za lenistwo, gratuluję:)

 

Pełnaklatka - dziękuję, za ten link, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...