Skocz do zawartości

CM 03/04 Updata 2007


kris_loozman

Rekomendowane odpowiedzi

T-m. Widzę, że kulturą nie grzeszysz. Nie jestem leniuchem. Nigdy wcześniej nie bawiłem się w patche w CMie. Kiedyś probówałem, ale występował jakiś błąd i nie wiedziałem, o co w tym chodzi. Poprostu nie wiem dokładnie 'z czym to się je'. Jeśli to uważasz za lenistwo, gratuluję:)

 

Pełnaklatka - dziękuję, za ten link, pozdrawiam.

Ale to nie chodzi o nieumiejętność używania patchy tylko o to, że nie chce Ci się nawet w google tego wstukać...

Odnośnik do komentarza

Zaktualizowałem sobie cm 03/04 dzięki patchom do wersji 4.1.5 i później sciagnalem sobie Bobi Revolution update i zamienilem pliki stare tymi nowymi w folderze db ale to nie dziala! Jak właczam nowa gre to sie nie chce zaladowac a jak wlaczam nowa szybka gre to sie wlacza ale bez aktualizacji!!! Dlaczego??? Pomóżcie jak wy robiliscie po zainstalowaniu patche 4.1.5 po kolei

Odnośnik do komentarza
O, Puchowy dzięki za info nt. tego update'u portugalskiego. Ból polega na tym, że zapewne Orange Ekstraklasa w nim leży, ale lepsze to niż nic.

 

Jeśli chce Wam się robić jakieś updaty, do Cma 03/04, to może warto zapytać Portugalców o możliwość edycji ich bazy ?

na 99% pozwolą wiec warto zapytać

Odnośnik do komentarza

Zaktualizowałem sobie cm 03/04 dzięki patchom do wersji 4.1.5 i później sciagnalem sobie Bobi Revolution update i zamienilem pliki stare tymi nowymi w folderze db ale to nie dziala! Jak właczam nowa gre to sie nie chce zaladowac a jak wlaczam nowa szybka gre to sie wlacza ale bez aktualizacji!!! Dlaczego??? Pomóżcie jak wy robiliscie po zainstalowaniu patche 4.1.5 po kolei

Odnośnik do komentarza
Witam, udało mi się jakoś oeginalną wersję Cm'a 03/04 (4.1.1) zpatchowac do wersji 4.1.5. Panowie co dalej ? jakies update'y uaktualnią w miarę sklady? Czytalem coś o jakichs plikach Robiego Robsona. Proszę o pomoc no i pozdrawiam:)

Człowieku rusz się. Widzisz, że w temacie został podany link do update'u portugalskiej ekipy. Ściągnij go, wrzuć do katalogu CM'a data/db i graj.

Odnośnik do komentarza

Witam. Od lat gram w Cm 03/04 i zawsze co roku robiłem uaktualnienie bazy danych. Zawsze robiłem to programem CM Pregame 0.10 i wszystko dzialalo. Chciałem zrobic sobie nowa baze calkowicie od zera po zainstalowaniu "swieżego" Mana'a. Robilem sobie na pewniaka polska lige, zrobiłem cztery drużyny i postanowilem sprawdzic jak to dziala. Niestety ku mojemu zaskoczeniu w momencie wybierania ligi podczas tworzenia gry z listy znikła polska liga. Potem kilka razy jeszcze probowalem znow edytowac "świeżą" baze i wystarczyl jeden transfer w w jakims polskim klubie i juz polskiej ligi nie bylo na liscie lig. Czy moze ktoś spotkal sie wczesniej z takim problemem? Edytowalem baze dziesiątki razy tym samym edytorem i nigdy z czyms takim sie nie spotkalem. Prosze o jakas porade.

Odnośnik do komentarza

hmm ciekawy przypadek. Ja mam pytanie odnosnie tego portugalskiego update'a. Zrobilem tak jak tutaj radzono, ale niestety update chyba nie działa. Właczyłem ligę angielską , następnie niemiecką i składy dalej były z sezonu 2003/2004. Co muszę zrobic, zeby były aktualne? Tak jak radzono mi, wypakowałem udpate'a do folderu data/db i zamieniłem pliki. I NIC - co robic?

Odnośnik do komentarza
hmm ciekawy przypadek. Ja mam pytanie odnosnie tego portugalskiego update'a. Zrobilem tak jak tutaj radzono, ale niestety update chyba nie działa. Właczyłem ligę angielską , następnie niemiecką i składy dalej były z sezonu 2003/2004. Co muszę zrobic, zeby były aktualne? Tak jak radzono mi, wypakowałem udpate'a do folderu data/db i zamieniłem pliki. I NIC - co robic?

 

Jak skopiowałeś do folderu /db to niemożliwe żeby nie działało.

Odnośnik do komentarza

Witam!!

Mam dziwny problem...ściągnąłem update do CM 03/04 z podanego linka http://forumcmpt.ptgamers.com/index.php?showtopic=67817 i po rozpakowaniu go i skopiowaniu do katalogu data/db i zamianie poprzedniej bazy danych po uruchomieniu Cma niestety nie działa poprawnie i wygląda jak pierwotna baza zawodników...nie wiem czy coś źle robie czy może ktoś jeszcze ma ten sam problem??Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...