Skocz do zawartości

Kielce i okolice


Gość MikeMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MikeMitnick

Reflektowal by ktos na przedświątecznego "śledzika" w blizej nieznanym gronie i miejscu ? :kekeke:

Jest kilka osob z okolic Kielc (Zimny, Handballer, PJM, Blaugrana...). Pytanie tylko czy ktokolwiek bylby chetny na takie spotkanie ? :-k

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick
Mogę zaproponować Dziurkę na przykład, ale to jeszcze do ustalenia.

 

Bez kwiatow i czekoladek nie masz co na to liczyc :kekeke:

 

Grunt zebysmy sie wreszcie wszyscy stykneli bo jest nas sztuk kilka i az wstyd, ze tfaszy swoich nie znamy irl :)

 

Na dzien dzisiejszy wiec Zimny, Handballer, PJM, Blaugrana, Mitnick.... I luks :)

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Prosto z pracy bede pewnie wiec i ubrany bede "sztywno" :keke:

 

Nijak nie moge inaczej :/ Nie boj zaby :> Z tego co sie orientuje reszta kompanii bedzie "mogla" :D

 

Z tego co mi PJM tlumaczyl to "to" jest wlasnie na Sienkiewce. Zbierzemy sie tam i gdzies uderzymy konkretniej :-k

Odnośnik do komentarza

Ha, gdybym mogl samochodem to bym mogl :/ Odwołali do 2 stycznia bus o 16 i dupa zbita :/ Pewnie by mnie starszy podrzucil choc do Morawicy to bym dotarł ale akurat na zlość go musiało nie być. I co najzabawniejsze, akurat teraz to bym miał transport do samych Kielc bo siostre cioteczna na pociag odwozą :/

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Jako, ze z nas dwoch ( :keke: ) ja dotarlem do domu pierwszy czuje sie w obowiazku napisania krotkiego sprawozdania :kekeke: Po pierwsze primo: Zimny, Blaugrana, Handballer - wpierdol za to, ze nie przyszliscie :>

Zostalem sam na sam z PJM. Niestety nie jest on gejem (wykazal sklonnosci ku 16 latkom) :/ Malo tego ma dziewczyne (ladna) :/ W dodatku zna wszystko i wszystkich w Kielcach (to moze tutaj usiadziemy a ja pojde sie przywitac :keke: ) :/ Jednym slowem ujnia niesamowita :keke: Nawet moj myk z "karteczka" nikogo nie skusil aby dotrzymal nam towarzystwa :/

 

A tak zupelnie powaznie to macie czego zalowac miekkie palki :> Spotkanie, choc w niesamowicie waskim gronie, bardzo in plus :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...