Skocz do zawartości

FMPoland Update v8.1


Fidel

Rekomendowane odpowiedzi

FMPoland Update v8.1 jest datowany na 18 Grudnia 2007 / Do poprawnego działania jest wymagany patch 8.0.1

 

### FMPOLAND ### UPDATE ### v8.1 ###

 

Autor: Sandro & Fidel

 

#####

 

Spis treści:

1. Instalacja

2. Lista zmian

3. Planowane zmiany w wersji 8.2

4. Szczegóły kontaktowe

 

#####

 

### 1. Instalacja ###

 

Folder FMPoland Update v8.1 proszę skopiować do:

 

Użytkownicy Windows XP - C:\Documents And Settings\<user_name>\My Documents\Sports Interactive 2008\db

 

Użytkownicy Windows Vista - C:\Users\<user_name>\Documents\Sports Interactive 2008\db

 

### 2. Lista zmian ###

 

### Świat ###

 

* Transfery i wypożyczenia aktualne na dzień 18.12.2007;

* Zmiany w sztabach szkoleniowych aktualne na dzień 18.12.2007;

* Poprawiono/Pogorszono atrybuty wielu zawodników;

* Dodano najbardziej utalentowanych juniorów;

* Skorygowano CA i PA wielu zawodników;

* Anulowano setki wypożyczeń (zawodników bardziej znanych bądź tych grających w znanych klubach/ligach);

* Poprawiono budżety znanych klubów;

* Zmiany we 'free transfer';

* Skorygowano umiejętności co niektórych Polaków przebywających za granicą;

* Usunięto nieaktualne wypożyczenia i kontuzje;

* Usunięto niektóre postaci z bazy danych;

* I wiele innych drobnych zmian [...]

 

### Polska ###

 

* Dokładne odwzorowanie składów 1 i 2 ligi polskiej na dzień 18.12.2007;

* Dodano nowe postaci do bazy danych;

* Zmiany w sztabach szkoleniowych aktualne na dzień 12.12.2007;

* Poprawiono różne drobne błędy w bazie dotyczące naszej rodzimej ligi;

* Dodano nowe media;

* Poprawiono reputację naszego kraju, ligi oraz kilku klubów;

* Od teraz nagrody, jakie otrzymują managerowie i zawodnicy w polskiej 1 i 2 lidze, posiadają reputacje;

* Dodano nowe nagrody;

* Uwzględniono rozbudowy stadionów;

* Dodano nowe miasta;

* Dodano nowe kluby;

* Poprawiono/Pogorszono atrybuty dużej ilości zawodników;

* Skorygowano CA i PA wielu zawodników;

* Poprawiono pojemności stadionów dla klubów 1 i 2 ligi;

* Poprawiono budżety klubów;

* Dodano kolejne lubi/nie lubi;

* Usunięto nieaktualne wypożyczenia i kontuzje;

* Usunięto niektóre postaci z bazy danych;

* Zmieniono reputacje, statusy i daty założenia polskim klubom z niższych lig;

* I wiele innych drobnych zmian [...]

 

### 3. Planowane zmiany w wersji 8.2 ###

 

* Nowe postaci z całego świata;

* Nowe kluby;

* Nowe media;

* Nowe miasta.

 

### 4. Szczegóły kontaktowe ###

 

Fidel - lukaszk@brilux.pl

 

Sandro - luberasa@gmail.com

 

Błędy proszę o wypisywanie w przeznaczonym do tego temacie.

 

Życzymy miłej gry.

 

--> FMPoland Update v8.1

Odnośnik do komentarza

1. CEF Ptak będzie poprawione.

2. Co do reputacji to Flota Świnoujście jest liderem 2 grupy 3 ligi, a Pogoń Szczecin liderem w 4 lidze i właśnie dlatego ta reputacja jest mniejsza, a i tak większa od innych klubów z 4 ligi. Dlaczego, bo jakby miała większą reputację to po pierwszym sezonie w FMie byliby już w 2 lidze, a tak nie może się stać. A więc reputacja jest też zależna od ligi - klub z 4 ligi nie może mieć większej reputacji, jak ten z 3.

Odnośnik do komentarza
Tylko, że Pogoń jest specjalnym przypadkiem, bo jeszcze niedawno byli w OE, a reputacja (sława) tak szybko nie spada. Nie zapomina się tak szybko.

 

 

Problemy z czytanie ze zrozumieniem?? Przecież wyjaśnił, że chodzi o awans, a konkretniej by go nie było po roku gry.

Odnośnik do komentarza
Czy jest szansa żeby ktoś kto już ściągnął tego patcha wgrał go na jakiś inny serwer bo z tego FP ściąga się bardzo powoli...

 

Nie, nie jest to możliwe. Może złą porę wybrałeś, bo o tej dużo osób zaczęło ściągać. Spróbuj w godzinach obiadowych :)

 

Vul, z tym fakem nie rozumiem... Użyty został Twój w update'cie? Jeżeli tak to sorki, ja nie wiedziałem, zagadam do Sandry... I do Ciebie potem przy okazji też na PW :)

Odnośnik do komentarza
Vul, z tym fakem nie rozumiem... Użyty został Twój w update'cie? Jeżeli tak to sorki, ja nie wiedziałem, zagadam do Sandry... I do Ciebie potem przy okazji też na PW :)

 

Dałem pozwolenie na użycie, ale warunkiem miało być napisanie w readme o tym, że to fejk mojego autorstwa :>

Odnośnik do komentarza

Mam kilka uwag do aktualizacji:

 

2 i 3 liga polska

-zabrakło kluczowych młodych graczy/talentów jak margol, kiema, drozdowicz i innych. Jackiewicz nie ma nawet wzrostu/wagi, nie podano którą gra nogą(w realu bardzo dobrze gra obiema) nie wspominając o jego pozostałych parametrach.

-nie odwzorowano sytuacji finansowych klubów 2 i 3 ligi np.Kolejarz to najbogatszy klub 3 ligowy, Śląsk dostał pokaźny zastrzyk kasy ale w aktualizacji tego nie ujęto, Płock ma znacznie więcej na transfery, Polonia, Piast.....

-nie uzupełniono frekwencji w 3 lidze

-w stali głowno gra kilku bardzo dobrych nigeryjczyków

-z reputacją jest coś nie tak. Śląsk ma taką samą jak GKS, Piast jeszcze gorszą

, Warta tylko 1000 a Stal aż 1500.

-Piast ma znacznie lepszy skład w realu niż w aktualizacji(za słabe CA/PA i parametry zawodników. To nie przypadek pokroju Znicza ale wicelider.

-Brak konsekwencji w ocenie potencjału graczy:

Chmiest CA-115?-portugalczycy się szybko na nim poznali a np. Koczon tylko 81, Jaromin tylko 90, Wilk tylko 80, Rogalski 90, Wiśniewski, Lewandowski,Peszko 100? a np. Jackiewicz z Kotwicy aż 105, Rybus 100 za jedno kopnięcie piłki.

 

Orange

 

Np. taki Grzelak/Legia skąd u niego CA-125?(110 to i tak za dużo). Widać powtarza się przypadek Nędzy.

Roger/Legia powinien mieć co najmniej taką samą reputację jak Choto

Szałachowski/Legia -człowiek szklanka podobnie(a kontuzje tylko 10) jak Grzelak ma zawyżone CA

Choto również ma zawyżone CA-135, to już nie ten sam zawodnik co kiedyś, Kiełbowicz CA-120 za mało.

Gajtkowski-przepakowany-człowiek szklanka a kontuzje tylko 8

Frankowski straszy kontuzjami(19-nie przesadzajmy)

Berensztajn CA-115, Prymula, Hosic -110 nie za dużo? Zagłębie z tym składem nawet nie walczyłoby w tym sezonie o awans do Orange. Przepakowany na maxa.

Polonia Bytom jest lepsza w realu niż w aktualizacji.

Dziadek Mikulenas ma CA aż 110-to cień zawodnika sprzed 2 lat

Łobodziński i Iwański nie radzą sobie z presją (13 to za dużo)

 

1/2/3 liga polska pozostałe uwagi

 

1.Marcin Makuch jest wypożyczony z ruchu chorzów do kmity (w fmie ma kontrakt z kmitą)

2.Rafal Wawrzynczok jest wypożyczony z ruchu chorzów do Walki Zabrze (w fmie ma kontrakt z Walka)

3.Rafał Grzyb jest wypożyczony z Wiernej Małogoszcz do Poloni Bytom(w fmie ma kontrakt z Polonią Bytom)

4.Ferdinand Chifon gra w Pogoni Szczecin

5.Arkadiusz Chrobot gra w Arce Nowa Sól a nie w Śląsku

6. Artur Chałas został sprzedany przez Hetmana Zamość do GKS PGE Bełchatów i... wypożyczony do Hetmana Zamość(w fmie gra w GKS PGE)

7. Julcimar w lipcu rozwiązał kontrakt z Pogonią Szczecin

8. ŁKS ma klub filialny Stal GOSSO Głowno(wymiana zawodników, pierwokup, wspierany finansowo przez Goszczyńskiego)

9. Wisła Kraków ma klub filialny Hutnik Kraków (wymiana zawodników, pierwokup)

10. W Śląsku brak Kaźmierczaka(najlepszy strzelec rezerw), Trojana(podstawowy bramkarz rezerw), Freya(utalentowany obrońca/def.pomocnik)

 

 

Obcokrajowcy w 3 lidze(w fmie sa na free lub w zlym klubie)

 

1.Wallace Peres Benevente - flota.

2.Curtis McDonald, -świt

3.Antanas Tautvydas -świt

4.Patrik Konusik-flota

5.Aleksandar Majic - kujawiak

6. Fernando Maia Batista - rega trzebiatow

7. Valentin Dah - tkp torun

8. Aleksandar Atanackovic - zdroj ciechocinek

10. Stefan Todorov - zdroj ciechocinek

11. Stanley Obumnene Udenkwor - chrobry glogow

12. Ousmane Syllah gra od 2 lat w polonia slubice

13.Roman Cavojsky gra w sandecja nowy sacz

14. Lee Quaye - stal rzeszow

15. Daniel Onyekachi - hetman zamość

16. Salaheddine "Sibouih" -koszarawa zywiec

 

Wesołych Świąt,

dużo uśmiechu,

miłości, radości,

szczęścia i wrażliwości.

Odnośnik do komentarza
Vul, z tym fakem nie rozumiem... Użyty został Twój w update'cie? Jeżeli tak to sorki, ja nie wiedziałem, zagadam do Sandry... I do Ciebie potem przy okazji też na PW :)

 

Dałem pozwolenie na użycie, ale warunkiem miało być napisanie w readme o tym, że to fejk mojego autorstwa :>

 

A no właśnie... Już wiemy co i jak. Readme robiłem ja, a ty rozmawiałeś z Sandro, a pewnie zapomniał mi przekazać. Wielkie sorry i obecuję, że w kolejnej wersji o Tobie nie zapomnimy. :)

 

Wielkie dzięki qqlkan za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...