Skocz do zawartości

Taniec


Gość MikeMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miej oporów przed niczym. Spokojnie podejdź to jakiegoś kursu i po prostu rób to co instruktor każe, a najlepiej jak pokaże. Dobrze by było, gdyby partnerka z kursu umiała choć trochę tańczyć. A po sobie to i ja myślałem, że sie do tego nie nadaję (Rasiak jestem), ale tańczyć się z łatwością nauczyłem, jest to czasem przydatne, a i nie powiem, że nie przyjemne. Tylko mieć chęci i zaangażowanie i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Jabol, dałem przykład jive i r&r ponieważ chciałbym iść na coś totalnie zabawowego, przy czym się wybawię, pośmieje :) Już teraz tańce podchodzą mi pod ten styl ale podchodzą pod to może tylko w 5% bo jestem samoukiem :)

 

A czemu też nie zobaczyć z czym się je ten jazz, jak bym miał to za darmo to mogę się przejść parę razy i zdecydować czy dalej zgłębiać tajniki tego tańca.

 

Po prostu r&r jest dużo bardziej zabawowy dlatego też mogę go z czystym sumieniem polecić :). A o jazzie to pisałem jaką ja mam na ten temat opinie. Niektórym się podoba bo ktoś go jednak tańczy :)

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick
Czy kazdy temat na CMF musi byc smiertelnie powazny ?

W Roznych tak, a przynajmniej powazniejszy niz w HydeParku...

 

Dziekuje w takim razie za to, ze zawsze znajdzie sie ktos "powazny" i skoryguje moj blad :keke: Mam nadzieje, ze od dzisiaj bedziemy slusznie egzekwowali wymagania regulaminu w kazdym przypadku :kekeke:

 

Jabol no to w takim razie sprobuje. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Boje sie tylko, ze czasowo nie wyrobie bo tak jak bylbym raz na tyg poswiecic te 2 godzinki na "gibanie" tak 2-3x na tyg to dla mnie stanowczo za duzo i nie bede w stanie sie wyrobic. Will see :) Z drugiej strony bylbym w stanie przeznaczyc te 300zl na indywidualne lekcje (przede wszystkim chodzi mi o dopasowanie godzin lekcji do mojego grafika pracy) :)

Odnośnik do komentarza

Raz w tygodniu na start ci w zupełności wystarczy. Jeśli do tego poświęcisz chwilkę w domu na utrwalenie tego co się nauczyłeś to szybko poczynisz postępy. Potem możesz zaczniesz kombinować z zajęciami indywidualnymi. Po prostu są rzeczy których nie przeskoczysz. I nie pomoże ci w tym ani super coach, ani ekstra hiper sala, ani buty XIX generacji. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...