Skocz do zawartości

Zbudujmy nową potęgę!


dolar

Rekomendowane odpowiedzi

Krystian Grzelak vel. Moreno

Trener zwrócił uwagę na mój wiek.. Sądzę, że najlepsze lata gry mam jeszcze przed sobą, a razem z Krk będziemy czasem mogli krzyknąć na młodszych kolegów, aby zmotywować ich do pracy. W końcu stanowimy o doświadczeniu tej drużyny. Ponadto uważam, że grupa młodzieńców nie dałaby sobie rady, nawet w II lidze polskiej.

 

[Nie wiedziałem, czy można mieć dodatkowe obywatelstwo, dlatego jeśli jest jeszcze taka możliwość, prosiłbym o dodanie mi narodowości włoskiej. Dzięki :] ]

Odnośnik do komentarza

Prezes spojrzał jeszcze raz na raport. Wcześniej czegoś nie zauważył.

 

- O , Grzelo ma matkę Włoszkę. No ciekawie.

 

 

- Prezesie! Mamy zawodnika! - krzyczał wbiegając do gabinetu Prezesa Asystent

 

- Taaa...?

 

- Tak. Tylko mały problem...

 

- Taaa...?

 

- Bo on nie pochodzi z Forum.

 

- Za drzwi go! Będziemy jak Athletic Bilbao! Zatrudniać będziemy tylko rodowitych Forumowiczów! I żadnych mi tu transferów!!! WON!!!

 

Asystent wybiegł czym prędzej z gabinetu.

 

 

 

@ p.obrocki

 

Niestety, nie będziemy dokonywać żadnych transferów. Zapraszam więc do wypełnienia formularza. :)

Odnośnik do komentarza

Prezes spojrzał na wiadomość, którą dostał od Asystenta. Grzelo będzie także naszym napastnikiem.

 

- Świetnie. - pomyślał.

 

Jednak jego wzrok przykuło coś jeszcze. Okazało się, że Asystent nie ma wymaganych przez PZPN kwalifikacji trenerskich.

 

- To nasz cudowny wujaszek nie zapłacił i za to? - zdziwił się.

 

- Cholibka, będzie trzeba zatrudnić...jak to było...trenera-słupa?

 

 

---

 

 

Napad mamy więc pełny, jednak mamy dużo wolnych miejsc wśród obrońców, a i u pomocników środkowych coś się znajdzie. Jest także jedno miejsce u bramkarzy.

 

Gorąco zapraszam!! :)

Odnośnik do komentarza
@ p.obrocki

 

Niestety, nie będziemy dokonywać żadnych transferów. Zapraszam więc do wypełnienia formularza. :)

No nic to będzie mnie dwóch :P Formularz zaraz podeślę :)

 

 

Potwierdzam otrzymanie :)

 

Zapraszam innych, miejsc (szczególnie w obronie) jeszcze dużo! ;)

Odnośnik do komentarza

Radziłbym nie szukać na siłę zawodników. Przy dwudziestce i tak będzie masa frustracji, bo ktoś nie zagra ani jednego meczu w sezonie, a Ty tu chcesz trzy dyszki uzbierać.

 

Ale powodzenia życzę, no i więcej wytrwałości niż w przypadku mojego Fisher Athletic ze starego forum :>.

Odnośnik do komentarza
Radziłbym nie szukać na siłę zawodników. Przy dwudziestce i tak będzie masa frustracji, bo ktoś nie zagra ani jednego meczu w sezonie, a Ty tu chcesz trzy dyszki uzbierać.

 

Ale powodzenia życzę, no i więcej wytrwałości niż w przypadku mojego Fisher Athletic ze starego forum :>.

 

 

Spokojnie, spokojnie, wiem o tym, dlatego być może już dzisiaj zaczniemy :) w sumie przydałby się jeszcze jeden lewy obrońca i można by spokojnie grać...cóż, może się jeszcze zgłosi :)

Odnośnik do komentarza

Nowi zawodnicy w klubie - Matrix(p.obrocki), outed i plaski.

 

Stadion gotowy do użytku.

 

Zawodnicy rozpoczynają okres przygotowawczy.

 

Do klubu dołączą jeszcze zawodnicy pokroju BR, OŚ, OL, PŚ itp., aby w razie, jeśli ktoś będzie chciał dołączyć w czasie rozgrywki można było wyedytować i dodać do gry i...

 

ZACZYNAMY GRĘ!

Odnośnik do komentarza

Pierwszy odcinek miał być już wczoraj, ale niestety sprawy osobiste nie pozwoliły. Dzisiaj zapewne też nie dam rady - pierwszy odcinek prawdopodobnie dopiero w czwartek :( ale:

 

 

FM: 8.0.1

DB: Oficjalny 8.0.1 + dodana drużyna FCM i piłkarze, rozmiar bazy ogromny

LIGI: Polska(1-2), Anglia(1-3), Brazylia(1), Francja(1-2), Hiszpania(1-2), Holandia(1-2), Niemcy(1-2), Portugalia(1-2), Szkocja(1-2), Włochy(1-2)

ZACHOWANI PIŁKARZE: Brak

Zasady: specyficzne ; )

 

 

 

Na razie tylko mogę zaprezentować profil naszej drużyny - jak widać znajduje się na nim dwóch zawodników o dość specyficznych nazwiskach:)

Odnośnik do komentarza

Niestety, wyniknęły u mnie pewne problemy osobiste, przez które nie będę w stanie na razie prowadzić opowiadnia. Proszę jednak o NIE usuwanie czy zamykanie opowiadania, gdyż będę je kontynuował, kiedy tylko uporam się z tym kłopotami. Nie zmarnuję potencjału tego opka ;)

Odnośnik do komentarza

Nie, po prostu okazało się, że będę miał trochę mniej czasu pewnie aż do świąt. I nie jest to spowodowane słomianym zapałem. Po prostu muszę czuwać przy bliskim w szpitalu. A to jest dla mnie jednak ważniejsze niż opowiadanie.

 

 

Prezes spojrzał spokojnie na terminarz w nowym narzędziu dla menedżerów jaki został udostępniony przez PZPN.

 

- Dobry wynalazek to cudo.

 

Prezes "śmigał po progsie" jako pan Antoni, który zainteresowany był jedynie udostępnianiem swojej licencji.

 

- Dobrze, że Asystent umówił wszystkie sparingi u nas w domu. Będzie szansa zaprezentować się kibicom. Taaa...pierwszy mecz w lidze u siebie z Wartą Poznań...ciekawie, ciekawie... - mówił pod nosem.

 

Dodał wymagania zarządu, aby przypadkiem jego współpracownik o nich nie zapomniał. Spojrzał jeszcze na ekran główny i przełączył na skrzynkę. Tak jak ustalił z Asystentem, zespół będzie walczył o górną połowę tabeli, na dobry początek przygody z profesjonalną piłką. Dostał też raport ogólny i szczegółowy, potem przejrzał opinię o najlepszym według asystenta zawodniku drużyny, którym był West.

 

Dostał także opracowanie umiejętności poszczególnych zawodników:

 

Cris

Diego

Outed

Skorupa

West

Rege

Grzelo

Iguaran

Ronin

Matrix

Rzepa

dolar

Krk

Saper

Vitaliss

Płaski

 

Zadowolny, spojrzał jeszcze na ekran informacji o drużynie i zasnął w swoim fotelu - jutro ciężki dzień - pierwszy sparing z Rużomborkiem.

Odnośnik do komentarza

Krystian Grzelak

Niestety muszę stwierdzić, że jestem niezadowolony. Asystent nie widzi dla mnie miejsca w pierwszej jedenastce, pomimo tego, że jestem jednym z najstarszych graczy w drużynie. Będę walczył do końca o pierwszy skład. Mam nadzieję, że manager jest innego zdania, niż jego współpracownik. Jeśli nie zagram od pierwszej minuty w lidze, to mam nadzieję, że chłopaki się nie spalą i staną na wysokości zadania.

Odnośnik do komentarza

Paweł "West" Siwek

 

Przybywając na testy do drużyny doskonale wiedziałem co chcę osiągnąć. Chcę prowadzić zespół do zwycięstw jako kapitan, bo bardzo dużo znaczę w szatni, a poza tym w ocenie Asystenta jestem kluczowym graczem drużyny. Na treningach i meczach będę gryzł trawę i przedkładał dobro drużyny nad swoje. Na podbój 2 Ligi!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...