Skocz do zawartości

Zbudujmy nową potęgę!


dolar

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA! Każdy chętny może w każdej chwili dołączyć do gry, nawet jeśli została już rozpoczęta - wystarczy napisać PM do dolara.

 

 

 

Witam. Wiem, że jestem tutaj nieznany i to mój pierwszy post, lecz czytam to forum od długiego czasu. Wpadłem na pomysł,

 

aby zorganizowac, myślę, ciekawa zabawę.

 

Mianowicie, polega ona na tym, aby stworzyc nowa druzyne zlozona z fmowych odpowiednikow uzytkownikow tego forum. Zaczniemy

 

oczywiście od najnizszego szczeble rozgrywek w Polsce - 2. ligi i bedziemy probowac zbudowac nowa fmowa potege!

 

Prowadzilem juz kiedys bardzo podobną zabawe wśród społeczności managera piłkarskiego online Hattrick i frajda byla

 

przednia, mam nadzieje ze tutaj tez sie to sprawdzi ;)

 

Gra bedzie toczyć się na łatce 8.0.1. Druzyna bedzie prowadzona przez asystenta managera. Samym managerem bede ja, chodzac

 

co chwila na urlop na Bahamy czy inne rajskie wysepki :). Asystetnt bedzie mial ustawione PA na 200, jego umiejetnosci

 

początkowe będą losowane. Z poczynian naszej druzyny pisane beda czeste raporty z duza iloscia screenow.

 

Druzyna bedzie składać się z przynajmniej 33 zawodnikow (3x bramkarz, 12x obroncy(3x lewy, 6xprawy, 3xprawy), 12x

 

pomocnicy(3x prawy, 3x lewy, 6x srodkowi), 6x napastnicy). Spowoduje to, że w razie nagłej epidemii komtuzji bedzie mial

 

kto grac :) Mam nadzieje ze znajdziemy taka ilosc chetnych uzytkownikow, najwyzej stworzy sie zawodnikow typu OŚ, OL, NŚ i

 

jak ktoś bedzie chcial dojsc w trakcie to doda sie to odpowiednim edytorem :)

 

Zawodnicy:

 

Bramkarze:

1. Cris

2. Diego

3.

 

Obrońcy (Lewi)

1. Matrix

2.

3.

 

Obrońcy (Środkowi)

1. Skorupa

2. Matrix

3. plaski

4.

5.

6.

 

Obrońcy (Prawi)

1. outed

2. plaski

3.

 

Pomocnicy (Lewi)

1. Iguaran

2. Grzelo

3. Ronin

 

Pomocnicy (Środkowi)

1. Grzelo

2. Jmk

3. Rege

4. Matrix

5. Ronin

6. Rzepa

 

Pomocnicy (Prawi)

1. West

2. Grzelo

3. Rege

 

Napastnicy

1. dolar

2. saper_unreal

3. Vitaliss

4. Krk924

5. Rege

6. Grzelo

 

Oczywiscie w przypadku pomocnikow bedzie mozna zaznaczyc iz dany pomocnik moze byc takze ofensywnym pomocnikiem, tak samo z

 

obroncami. Dodatkowo, przy pomocniku środkowym mozna zaznaczyc iz chce sie byc defensywnym pomocnikiem.

 

 

Zawodnik może być w wieku 19-26 lat. Pułapem startowym jest wiek 22 lat. Przy każdym obnizeniu wieku traci się punkty do

 

rozdysponowania dla zawodnika. Przy podwyzszeniu wieku, zyskuje się te punkty.

 

Zawodnik może mieć ustawiony potencjał (PA) w przedziale -7 do -9. Przy kazdym podwyzszeniu (np. z -8 na -9)PA tracimy

 

punkty na starcie, za obnizenie (z -8 na -7) zyskujemy.Pułapem startowym jest PA na poziomie -8

 

Zasady rozdzielania punktów dla zawodnikow:

 

Kazdy uzytkownik ma na poczatku do rozdysponowania 55 punktow przy atrybutach technicznych, 55 punktów przy atrybutach

 

psychicznych i 70 punktow przy atrybutach fizycznych. Taka konfiguracja istnieje dla zawodnika w wieku 22 lat i PA

 

ustawionemu na -8.

 

Za obniżenie wieku zawodnika o rok, traci się 10 punktów przy kązdym z rodzajow atrybutów. Oznacza to, że dla zawodnika w

 

wieku 21 lat mamy do rozdania 50 pkt przy atrybutach technicznych, przy 20latku - 40, 19 latku - 30. Za podwyższenie wieku

 

mamy o 10 punktów więcej, czyli przy zawodniku w wieku 26 lat możemy dostać nawet 100 pkt w technice, 100 pkt w psychice i

 

120 w sile ! :)

 

Za podwyzszeniu PA tracimy 15 punktów. Przy obnizeniu- zyskujemy 10. Minimalna iloscia punktów więc jest 15 w technice i

 

psychice i 35 w 'fizyce'- dla 19latka o PA -9.

 

Na kazda pozycje atrybuty na ktore mozna dac punkty sa inne. Np. obroncom mozna ustawic Krycie i Odbiór, ale juz np.

 

wykańczanie akcji bedzie u nich losowane. W przypadku napastnikow jednak, bedzie odwrotnie.

 

 

 

Zasady rozdzielania punktów dla bramkarzy:

 

Bramkarz jest akurat szczegolna pozycja, gdyz mozna na niego rozdzielic punkty na wszystkie atrybuty psychiczne. Nie

 

odejmujemy sobie jednak punktow za parametry Ekscentrycznosc i Skłonność do piąstkowania, można je ustawić na dowolną

 

wartość bez ryzyka utraty punktów.

 

Przy atrybutach psychicznych można wybierać wszystkie parametry, jeśli na któryś z parametrow nie damy zadnej ilosci

 

punktow, bedzie on losowany. Wyjatkami sa Agresja i Znaczenie, ktore można ustawić na dowolne wartosci bez straty punktów.

 

Tak samo przy atrybutach fizycznych, rozdzielamy wszystkie, wedlug uznania.

 

 

Zasady rozdzielania punktów dla obroncow:

 

Obronca, w przypadku atrybutow technicznych, rozdziela je na:

 

Krycie

Odbiór

Gra głową

Podania

Technika

Jeden atrybut wybrany przez użytkownika

 

Reszta techincznych atrybutow jest losowana.

 

W przypadku atrybuow psychicznych, tak samo jak u bramkarza, rozdzielamy na wszystkie(oczywiscie w granicach limitu

 

punktowego). Atrybuty ktore nie zostana uzupelnione beda losowane, Wyjatkami sa Agresja i Znacznie, ktore mozna ustawiac na

 

dowolna wartosc bez straty punktow.

 

Atrybuty fizyczne - punkty rozdzielamy dowolnie, jak u bramkarzy.

 

 

Zasady rozdzielania punktów dla pomocników

 

Pomocnik, w przypadku atrybutow technicznych, rozdziela je na:

 

Podania

Gra z pierwszej piłki

Technika

Drybling

Strzały z dystansu

Jeden atrybut wybrany przez użytkownika.

 

 

W przypadku atrybuow psychicznych, tak samo jak u bramkarza, rozdzielamy na wszystkie(oczywiscie w granicach limitu

 

punktowego). Atrybuty ktore nie zostana uzupelnione beda losowane, Wyjatkami sa Agresja i Znacznie, ktore mozna ustawiac na

 

dowolna wartosc bez straty punktow.

 

Atrybuty fizyczne - punkty rozdzielamy dowolnie, jak u bramkarzy.

 

 

Zasady rodzielania punktow dla napastnikow

 

Napastnik, w przypadku atrybutow technicznych, rozdziela je na:

 

Wykańczanie akcji

Technika

Drybling

Gra głową

Strzały z dystansu

Jeden atrybut wybrany przez użytkownika

W przypadku atrybuow psychicznych, tak samo jak u bramkarza, rozdzielamy na wszystkie(oczywiscie w granicach limitu

 

punktowego). Atrybuty ktore nie zostana uzupelnione beda losowane, Wyjatkami sa Agresja i Znacznie, ktore mozna ustawiac na

 

dowolna wartosc bez straty punktow.

 

Atrybuty fizyczne - punkty rozdzielamy dowolnie, jak u bramkarzy.

 

 

Poniżej będą schematy dla poszczególnych pozycji.

 

Aby uniknąć nieporozumień, napisze ile pkt do rozdzielenia ma konkretny zawodnik w konkretnym wieku i PA:

 

19 lat

PA -7: 35 technika i psychika, 50 sila

PA -8: 25 technika i psychika, 40 sila

PA -9: 10 technika i psychika, 25 sila

20 lat

PA -7: 45 technika i psychika, 65 sila

PA -8: 35 technika i psychika, 50 sila

PA -9: 20 technika i psychika, 35 sila

 

21 lat

PA -7: 55 technika i psychika, 70 sila

PA -8: 45 technika i psychika, 60 sila

PA -9: 30 technika i psychika, 45 sila

22 lata

PA -7: 65 technika i psychika, 80 sila

PA -8: 55 technika i psychika, 70 sila

PA -9: 40 technika i psychika, 55 sila

 

23 lata

PA -7: 75 technika i psychika, 90 sila

PA -8: 65 technika i psychika, 80 sila

PA -9: 50 technika i psychika, 65 sila

24 lata

PA -7: 85 technika i psychika, 100 sila

PA -8: 75 technika i psychika, 90 sila

PA -9: 60 technika i psychika, 75 sila

25 lat

PA -7: 95 technika i psychika, 110 sila

PA -8: 85 technika i psychika, 100 sila

PA -9: 70 technika i psychika, 85 sila

 

26 lat

PA -7: 105 technika i psychika, 120 sila

PA -8: 95 technika i psychika, 110 sila

PA -9: 0 technika i psychika, 95 sila

 

Formularze z zawodnikami proszę wysyłać do mnie na PM (dolar).

Poniżej będą formularze na poszczególne pozycje.

 

Wszelkie propozycje mile widziane, mam nadzieje ze pomysl sie spodoba. Czekam na jakies opinie, miejmy nadzieje że

 

pozytywne. :)


  1.  

Odnośnik do komentarza

Schemat formularzu dla bramkarza:

Imię i nazwisko:

Nick:

Wiek:

Wzrost:

Waga:

PA:

 

Liczba pkt do rozdysponowania(ktora wybieramy ze schematu z dolnej czesci pierwszego posta):

Technika i psychika-

Sila-

 

Atrybuty Techniczne

Chwytanie:

Gra na przedpolu:

Gra w powietrzu:

Jeden na jednego:

Komunikacja:

Refleks:

Wyjścia do piłki:

Wykopy:

Wyrzuty:

 

Atrybuty psychiczne:

Błyskotliwość:

Decyzje:

Determinacja:

Gra bez piłki:

Koncentracja:

Kreatywność:

Opanowanie:

Pracowitość:

Przewidywanie:

Ustawianie się:

Waleczność:

Współpraca:

 

Atrybuty fizycznie:

Natrualna sprawność:

Przyspiesznie:

Równowaga:

Siła:

Skoczność:

Szybkość:

Wytrzymałość:

Zwinność:

 

Atrybuty, które nie podlegają limitowi punktów:

Ekscentryczność:

Skłonność do piąstkowania:

Agresja:

Znaczenie:

 

 

PROSZĘ DOKŁADNIE POLICZYĆ ILOŚĆ PUNKTÓW W DANYCH KATEGORIACH!

 

Przzypomniam, że w przypadku atrybutów psychincznych fizycznych nie trzeba ich uzupełniać wszystkich. Jeśli chcemy któryś pozostawić, wpisujemy obok danego atrybutu 0 i będzie on losowany.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Schemat formularzu dla obrońcy:

Imię i nazwisko:

Nick:

Wiek:

Wzrost:

Waga:

PA:

 

Liczba pkt do rozdysponowania(ktora wybieramy ze schematu z dolnej czesci pierwszego posta):

Technika i psychika-

Sila-

 

Atrybuty Techniczne

Krycie:

Odbiór:

Gra głową:

Podania:

Technika:

Wybrany atrybut(napisać jaki!!)

 

Atrybuty psychiczne:

Błyskotliwość:

Decyzje:

Determinacja:

Gra bez piłki:

Koncentracja:

Kreatywność:

Opanowanie:

Pracowitość:

Przewidywanie:

Ustawianie się:

Waleczność:

Współpraca:

 

Atrybuty fizycznie:

Naturalna sprawność:

Przyspiesznie:

Równowaga:

Siła:

Skoczność:

Szybkość:

Wytrzymałość:

Zwinność:

 

Atrybuty, które nie podlegają limitowi punktów:

Agresja:

Znaczenie:

 

 

PROSZĘ DOKŁADNIE POLICZYĆ ILOŚĆ PUNKTÓW W DANYCH KATEGORIACH!

 

Przypomniam, że w przypadku atrybutów psychicznych fizycznych nie trzeba ich uzupełniać wszystkich. Jeśli chcemy któryś pozostawić, wpisujemy obok danego atrybutu 0 i będzie on losowany.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Schemat formularzu dla pomocnika:

Imię i nazwisko:

Nick:

Wiek:

Wzrost:

Waga:

PA:

 

Liczba pkt do rozdysponowania(ktora wybieramy ze schematu z dolnej czesci pierwszego posta):

Technika i psychika-

Sila-

 

Atrybuty Techniczne

Podania:

Gra z pierwszej piłki:

Technika:

Drybling:

Strzały z dystansu:

Wybrany atrybut(napisać jaki!!)

 

Atrybuty psychiczne:

Błyskotliwość:

Decyzje:

Determinacja:

Gra bez piłki:

Koncentracja:

Kreatywność:

Opanowanie:

Pracowitość:

Przewidywanie:

Ustawianie się:

Waleczność:

Współpraca:

 

Atrybuty fizycznie:

Naturalna sprawność:

Przyspiesznie:

Równowaga:

Siła:

Skoczność:

Szybkość:

Wytrzymałość:

Zwinność:

 

Atrybuty, które nie podlegają limitowi punktów:

Agresja:

Znaczenie:

 

 

PROSZĘ DOKŁADNIE POLICZYĆ ILOŚĆ PUNKTÓW W DANYCH KATEGORIACH!

 

Przypomniam, że w przypadku atrybutów psychicznych fizycznych nie trzeba ich uzupełniać wszystkich. Jeśli chcemy któryś pozostawić, wpisujemy obok danego atrybutu 0 i będzie on losowany.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Schemat formularzu dla napastnika:

Imię i nazwisko:

Nick:

Wiek:

Wzrost:

Waga:

PA:

 

Liczba pkt do rozdysponowania(ktora wybieramy ze schematu z dolnej czesci pierwszego posta):

Technika i psychika-

Sila-

 

Atrybuty Techniczne

Wykańczanie akcji:

Technika:

Drybling:

Gra głową:

Strzały z dystansu:

Wybrany atrybut(napisać jaki!!)

 

Atrybuty psychiczne:

Błyskotliwość:

Decyzje:

Determinacja:

Gra bez piłki:

Koncentracja:

Kreatywność:

Opanowanie:

Pracowitość:

Przewidywanie:

Ustawianie się:

Waleczność:

Współpraca:

 

Atrybuty fizycznie:

Naturalna sprawność:

Przyspiesznie:

Równowaga:

Siła:

Skoczność:

Szybkość:

Wytrzymałość:

Zwinność:

 

Atrybuty, które nie podlegają limitowi punktów:

Agresja:

Znaczenie:

 

 

PROSZĘ DOKŁADNIE POLICZYĆ ILOŚĆ PUNKTÓW W DANYCH KATEGORIACH!

 

Przypomniam, że w przypadku atrybutów psychicznych fizycznych nie trzeba ich uzupełniać wszystkich. Jeśli chcemy któryś

 

pozostawić, wpisujemy obok danego atrybutu 0 i będzie on losowany.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, jeśli ktoś chce, może na końcu formularza dopisać numer na koszulce jaki chciałby otrzymać oraz do 5 ulubionych zagrań swego zawodnika. Także jeśli chcemy stworzyc defensywnego/ofensywnego pomocnika, to prosze dopisac to na samym koncu prywatnej wiadomosci do mnie

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, nie napisałem jasno.

 

Punkty na technikę i psychikę liczone są osobno, znaczy to, że mamy do rozdania 80 punktów na technikę i 80 punktów na psychikę.

 

saper_unreal jeśli źle zrozumiałeś i chcesz poprawić to napisz. :)

 

Przepraszam za kłopot :)

 

 

Wysyłamy na PM. Dlatego prosiłbym o usuniecie postu sapera i napisanie mi tej wiadomości na PM :)

Odnośnik do komentarza

Nie lepiej, jeżeli te zgłoszenia będziesz dostawał na skrzynkę PW ? Wszystko sobie ładnie uporządkujesz. Nie żebym się czepiał, ale..

 

Edyta potwierdza i mówi, że zgłoszenia wysyłamy do autora na skrzynkę w postaci prywatnej wiadomości ;).

Odnośnik do komentarza

Skład taktykę i sparingi ustala asystent.

 

Nad treningiem zastanawiam się nad zastosowaniem treningu TUG'a, nie będę wykorzystywał własnych :)

 

Aktualnie jeszcze zastanawiam się nad tym, jaki zespół z 2. ligi usunąć, aby zrobić miejsce naszej drużynie, jaki stadion itp itd :)

Odnośnik do komentarza

Trochę historii.

 

Pan Prezes kontynuował swą przechadzkę wokół własnego, pięknego gabinetu ze skórzanymi fotelami i pamiątkowymi medalami za zwycięstwo w A klasie.

 

-Cholibka, teraz to będzie ciężko - mruknął pod nosem. Rzeczywiście, zapowiadał się bardzo ciężki sezon. FCM zupełnie niespodziewanie rozpocznie rozgrywki w sezonie 2007/2008 w 2.lidze.

 

-A dopiero co byliśmy w A klasie!

 

To prawda. Gdy Kmita Zabierzów nie otrzymała licencji na nadchodzący sezon, prawdziwą okazała się stara teza, że jak Polska długa i szeroka, a szczególnie w PZPNie koperty mile widziane są. Najdziwniejsze, że nie wiadomo kto wręczył ową kopertę jednemu zapewne wpływowemu działaczowi związku, po to, aby zespół, który jeszcze 2 miesiące temu rywalizował wśród amatorów, miał występować w drugim najwyższym szczeblu rozgrywek ligowych w kraju. Ale stało się. FCM zastąpi Kmitę i zadebiutuje w 2. lidze.

 

 

FCM był inicjatywą grupy użytkowników forumcm.net, skąd zresztą pochodzi nazwa drużyny. Ich celem było pogranie trochę w piłkę, tylko i wyłącznie po to, aby poruszać się i rozprostować zmęczone ciągłym graniem w najnowszego piłkarskiego managera kości. Tym większy szok przeżyli, gdy dowiedzieli się co ich czeka. Oto z dnia na dzień stali się profesjonalnymi piłkarzami!

 

Pan Prezes, otrzymując także 'drobną' dotację od tego samego zapewne owego pana, który umieścił FCM w 2. lidze, był w stanie zaoferować każdemu z graczy profesjonalny kontrakt, a także zatrudnić paru fachowców, którzy mieli pomóc osiągnąć sukces. Tylko...co można w przypadku naszej drużyny uznać za sukces?

 

 

 

Mamy 7 zawodników, zapraszam innych chętnych :)

Odnośnik do komentarza

- Cholibka, trza poszukać kogoś do trenowania... - mruknął pod nosem Prezes kontynuując swój marsz po gabinecie. Rzeczwiście, sezon temu zawodnikom wystarczył trening w stylu "przebieżka i szczały na bramę". To już jednak inne czasy.

 

 

I tak, dzięki pieniądzom od tajemniczego "Wujka z Ameryki" w klubie zostali zatrudnieni nowi pracownicy. Najsłynniejsi z nich to Jan Chmura, odpowiedzialny za fizjoterapię oraz Cezary Kucharski, który zgodził się na rolę scouta. Poza tym doktorowi Chmurze pomagać będą Jerzy Kochaś oraz Wojciech Kowalik. Co do trenerów, widać, że nasz tajemniczy sponsor niezbyt ufa polskiej myśli szkoleniowej. Oprócz Asystenta, jedynym Polakiem w sztabie szkoleniowym będzie niejaki Barylski Paweł, odpowiedzialny za trening siłowy. Oprócz niego zatrudnieni zostali, nierozstający się z butelka 500ml Sergey Abramenko (trening techniczny), kochający spaghetti trening bramkarzy Enrico Albertosi, pochodzący z Północnej Irlandii Gordon Smyth (bardzo uniwersalny, lecz obarczony będzie treningiem ofensywnym), John Treacy, który będzie polepszał umiejętności defensywne naszej drużyny oraz brat z Ukrainy Gennadiy Zaytsev, specjalista od taktyki.

 

 

W trakcie swej wędrówki po pokoju Prezes usłyszał bardzo dziwny hałas. Dźwięki dobiegały z okolic "stadionu", którym była łąka nieopodal dopiero co wybudowanej siedziby klubu. Natychmiast wyszedł z gabinetu i ruszył w jego kierunku. Gdy wyszedł z budynku, nie mógł uwierzyć własnym oczom.

 

-Cholibka...

 

Jego oczom ukazał się wielki plac budowy. Na tablicy informacyjnej wyczytał iż zostanie wybudowany tu CM Forum Stadium.

 

-Panie, ile to ma mieć miejsc?! - krzyknął Prezes do faceta, który wyglądał mu na kierownika budowy.

-To pan nie wiesz? To będzie najwspanialszy stadion w Polsce! Co prawda 13000 miejsc, wszystkie siedzące, ale z jakimi możliwościami do rozbudowy! Do tego syntetyczna murawa, pełne zadaszenie, podgrzewana płyta! Nie wiem kto jest Prezesem tego klubu, ale wielki farciarz z niego. - wyjaśnił, człowiek, który rzeczywiście był kierownikiem budowy.

 

Prezes doczytał jeszcze na tablicy: Przewidywane zakończenie prac: czerwiec 2007.

 

-Wielki farciarz... - mruknął Prezes i zszokowany postanowił wrócić do swego gabinetu ochłonąć...

 

 

 

 

 

 

Zapraszam wszystkich chętnych i niechętnych :) do zabawy. Pozostało jeszcze jedno miejsce wśród napastników, na reszcie pozycji pełno wakatów. To tylko 5 minut na wypełnienie formularza i wysłanie - dołącz! :)

Odnośnik do komentarza

-Czy te oczy mogą kłamać? Chybaa nieeee..... - nucił Pan Prezes siedząc w swym gabinecie.

 

-Sztab szkoleniowy - jest. Stadion - będzie. Dosyć dobra baza treningowa - będzie. Opracowane plany treningowe dla zawod...o cholibka! Zawodnicy!

 

Wszyscy dotychczasowi zawodnicy mieli zjawić się dzisiaj na treningu. Prezes poszedł na boisko-klepisko treningowe, aby dowiedzieć się ilu graczy postanowiło sprostać drugoligowym wymaganiom.

 

 

- Prezesie! PREZESIE!!! - zaczął krzyczeć Asystent. -Co ja mam zrobić?! Toć to chore! Mam 12 zawodników, w ty tylko jednego obrońcę i bramkarza! Wszyscy zwiali...że niby wybierają inne ścieżki zawodowe, że nic w futbolu nie osiągniemy! Pajace...Prezesie, co począć?

 

Prezes rozejrzał się i szybko policzył ilość zawodników - rzeczywiście tylko 12, jak mówił Asystent. Wszyscy dobrze mu znani.

 

Cris - nieobliczalny bramkarz. Nikt nie zapomni mu jego niekonwencjonalnej interwencji z ostatniego meczu sezonu. Zamiast złapać piłkę po dośrodkowaniu drużyny przeciwnej ten wyskoczył i wybił ją przewrotką.

 

I to na tyle bramkarzy...więcej nie widzę... - pomyślał Prezes

 

Był tam także tylko jeden obrońca - Skorupa. Niestety, w zeszłym sezonie rzadko pojawiał się w wyjściowej jedenastce, teraz jednak wszystko wskazuje, że będzie filarem bloku defensywnego. Reszta uciekła.

 

Z pomocą i napadem będą najmniejsze problemy - po 5.

 

- Jednak i tak musimy kontynuować rekrutację - mruknął Prezes do Asystenta.

 

 

 

1 napastnik, 1 prawy pomocnik, 4 środkowych, po 3 obrońców prawych i lewych, 5 środkowych i 2 bramkarzy! Ale już! Szukać! - krzyknął

Odnośnik do komentarza

Adrian JmK

 

 

Przed wyjściem z domu spojrzałem jeszcze raz w lustro, poprawiłem swoje nażelowane włosy , odświerzyłem oddech i opuściłem swoje mieszkanie. Po drodze napatoczyłem się na tłumy fanek , które chciały mieć ze mna zdjęcie "Nie teraz maleńka " , szedłem jak co dzień po Przegląd Sportowy, licząc , że w końcu mnie tam opiszą. "JmK, wielki i najpiękniejszy bohater FC ZADUPIE, znów ratuje swój zespół". Rozmarzyłem się trochę...

Oczywiście nie było nic o mnie, natomiast zobaczyłem ciekawy artykuł na jednej z pierwszych stron "Skandal FCM w drugiej lidze!" , na dole zaś ogłoszenie 'FCM poszukuje zawodników' . Hmm czyżby niesłychana szansa na "To Be A Star?" Yes yes yes...Czym prędzej wsiadłem do swojej stuningowane 10 letniej Mazdy i ruszyłem w kierunku siedziby klubu.

Przed samym wejściem miałem jednak chwilowe obawy " Czy aby na pewno dam radę?"

Jasne, przecież mam 23 lata, jestem młody, piękny i mam talent.

Dla pewności użyłem efektu Axe, by zrobić lepsze wrażenie na prezesie FCM.

 

---

 

Udało się ! Witam w szeregach FCM . Będę rządził środkiem pola.

Odnośnik do komentarza

-O cholibka, Jamajczyk! - powiedział sam do siebie Pan Prezes patrząc na kartę zawodniczą Jmk.

 

Może by sprawdzić, czy ktoś się zgłosił z ogłoszeń...

 

Mimo, że minęło dopiero parę godzin od umieszczenia ogłoszenia, już było paru chętnych. Po pierwsze, Burt McRegent, zwany Rege, oświadczył, że w razie potrzeby gotów jest grać na pozycji środkowego lub prawego pomocnika.

 

Ślicznie!

 

Dodatkowo, do klubu zgłosił się kolejny bramkarz.

 

- Mówcie mi Diego. - szybko przedstawił się nowym kolegom z zespołu. Prezes postanowił pozostać chwilę na treningu, aby przyjrzeć się nowemu strażnikowi klubowej bramki, pomocnikom i napastnikom.

 

- Diego vel Emanuel Kowalski... - mówił sam do siebie Prezes czytając wstępny raport Asystenta.

 

23 lata, 197 cm, 80 kg. Uważany za bardzo utalentowanego, jednak nie miał nigdy okazji tego udowodnić. Szybko bramkarz, dobrze chwyta piłki. Obdarzony niezłym refleksem, dosyć pracowity.

 

- Taaaa...a jego wspaniałych wyrzutach i wykopach to już zapomniał napisać...

 

Prezes zaczął przyglądać się pomocnikom i napastnikom. Kazał Asystentowi sporządzić raport na ich temat i wrócił do gabinetu. Po 120 minutach dostał to, na co czekał.

 

 

West - 22 lata, 180cm, 70kg. Bardzo wytrzymały, o wspaniałym przyspieszeniu i szybkości. Potrafi wspaniale dośrodkować, ładnie minąć przeciwnika dryblingiem dzięki niezłej technice. Duże problemy ze strzałami z dystansu.

 

Grzelo - 26 lat, 187 cm, 82 kg. Bardzo uniwersalny, może grać zarówno na lewej i prawej flance, jak i w środku. Silny, szybki, wytrzymały, z niezłym przyspieszeniem. Dzięki dobrej technice świetnie drybluje, podaje, gra z pierwszej piłki i dośrodkowuje. Ponadto, nieprzeciętnie utalentowany. Tylko ten wiek...

 

Rege - 19 latek, 191 cm i 88 kg. Młody, nieopierzony, lecz z pewnością przyda się drużynie. Będą z niego ludzie. Może grać jako ofensywny pomocnik lub napastnik.

 

Iguaran - 19 lat, 186 cm, 77 kg. Opanowany, podejmuje dobre decyzje. Dobry technicznie. Dobrze wykonuje rzuty karne. Całkiem nieźle wykonuje strzały z dystansu.

 

Ronin - 22 lata, 178 cm, 73 kg. Dosyć agresywny. Lewonożny pomocnik. Nieźle podaje.

 

- Jest i nasz Jamajczyk...

 

Jmk - 23 lata, 179 cm, 75 kg. Pół Polak, Pół Jamajczyk. Nie wybrał jeszcze reprezentacji. Bardzo kreatywny i pracowity. Nieziemsko szybki, obdarzony super przyspieszeniem - w końcu rodak Asafy Powella. Do tego dobry technicznie, świetnie podaje.

 

- Czas na napastników...

 

Saper - 23 lata, 185 cm, 83 kg. Bardzo opanowany i kreatywny. Świetnie się ustawia, dzięki genialnej grze bez piłki. Bardzo szybki, przyspiesza niczym bolid formuły jeden, a do tego silny i wytrzymały.

 

Krk - 26 lat, 191 cm, 82 kg. NIE-PRAW-DO-PO-DO-BNIE opanowany, szybki, z fenomenalnym wykańczaniem akcji. Przyspieszenie ze snów! Pewnie wykonuje jedenastki. Dobrze podaje i gra głową. A do tego nieźle się rozwija...

 

Vitaliss - 23 lata, 185 cm, 83 kg. Całkiem utalentowany, nieźle kończy akcje. Dobrze wyszkolony technicznie, dzięki czemu fajnie drybluje. Do tego bardzo szybki.

 

dolar - 20 lat, 187 cm, 79 kg. Bardzo dobrze kończy akcję. Przeciętnie gra głową. Opanowany. Szybki, dobre przyspieszenie. Bardzo, bardzo utalentowany.

 

 

Potrzeba nam obrońców, przydaliby się też jacyś środkowi pomocnicy. - wywnioskował Prezes

 

 

 

Zapraszam wszystkich ! :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...