Skocz do zawartości

Zbudujmy nową potęgę!


dolar

Rekomendowane odpowiedzi

Burt McRegent

 

Dziękuję trenerowi za zrozumienie i pozwolenie na udział w zgrupowaniu, ale prawdę mówiąc to trochę szkoda, że opuszczę, być może, najważniejszy mecz sezonu. Jestem zadowolony ze swojej dyspozycji w ostatnich spotkaniach i mam nadzieję, że zarówna ja, jak i zespół utrzymamy taką formę do końca.

Odnośnik do komentarza

Płaski

 

Sorry chłopaki za swojaka i za ten głupi faul, w następstwie którego straciliśmy bramkę z karniaka. Cieszy mnie fakt, że gram w każdym meczu, staram się dawać z siebie wszystko. Mam tylko nadzieję, że nie złapie mnie jakaś obniżka formy w najważniejszych meczach.

Odnośnik do komentarza

Wpłynęła do mnie wiadomość, że nasi piłkarze zostali powołani do kadry. Co ciekawe, Jmk ma szansę zagrać dla...Jamajki. W związku z tym uważam, że powinni przesunąć nasz mecz ze Stalą. Ale kto tam o nas myśli w centrali...

 

 

W każdym razie, my gramy z Odrą Opole. Zespół ten mocno zawodzi, dlatego trzeba z nim wygrać. Media nie widzą innej możliwości, niż nasze trzy punkty. I tak ma być.

 

 

Środek pomocy, jak zwykle, inny. Tym razem Grzelo i nasz przyszły reprezentant Jmk. Bramkę obstawi jeszcze Diego, lecz w połowie mam zamiar zmienić go z Crisem, który niech trochę pogra przed ważnym meczem ze Stalą. W obronie zdjąłem Płaskiego, który popełniał ostatnio dużo błędów. Skład wyglądał więc następująco.

 

 

Od razu pokazaliśmy, kto jest wyżej w tabeli. W drugiej minucie dolar wyprowadził nas na 1-0. Potem, w 30 minucie Skorupa główką z rzutu rożnego podwyższył na 2-0. Już trzy minuty później było 3-0 - po raz kolejny dolar, tym razem dobijając strzał Vitalissa. Zmiany w przerwie: Diego - Cris, krisss - Cox. Po przerwie nie działo się nic interesującego, w 83 minucie zszedł dolar, wszedł Krk, który jednak nic nie zdążył pokazać. W 88 minucie domagaliśmy się karnego, jednak sędzia (swoją drogą na nazwisko ma Szrek) był innego zdania. Dobrze, że wysoko prowadziliśmy...

 

 

 

ForumCM.net - Odra Opole 3-0 (3-0)

2' dolar

30' Skorupa

33' dolar

Widzów: 8148

MoM: dolar

 

 

 

Bramki

Podsumowanie

Oceny piłkarzy

Dolar snajperem

Tabela - mecz mniej, a lider!

 

 

Po meczu sprawdziłem skrzynkę, a w niej wspaniała wiadomość - Rege zagrał w reprezentacji u19, ba, strzelił bramkę w 4 minucie! Jest to więc pierwszy w historii gol w reprezentacji zawodnika FCM - na razie młodzieżowej. Ogólnie Rege zagrał na notę 7 i otrzymał żółtą kartkę.

Odnośnik do komentarza

Iguaran

 

Ostatnio łapię dobrą formę. Co prawda w przed ostatnim spotkaniu strzeliłem bramkę tylko z rzutu karnego, ale się cieszę. Oznacza to, że mam już takowe dwie na koncie. W ostatnim spotkaniu z Odrą Opole, nie udało mi się ustrzelić. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony. Moja forma idzie w górę i szybko się nie zatrzyma. A co do wypowiedzi Coxa: Bardzo się cieszę że mam jeszcze większą motywację do pracy na treningach. Walki o miejsce w zespole nigdy za wiele, a może ona tylko pomóc w osiągnięciu wyższego pułapu umiejętności.

Odnośnik do komentarza

Krk924

 

Szkoda, że po kontuzji straciłem zaufanie trenera. Mam nadzieje, że jak będę nadal ciężko pracował na treningach to trener da mi szanse zagrać od pierwszej minuty. Choć z drugiej strony widać, że Dolar złapał forme i bedzie ciężko wygryść któregoś napastnika.

Odnośnik do komentarza

Płaski

 

No to pięknie, przed ważnym meczem w lidze trener odsuwa mnie od składu, bo przeze mnie padł karny i strzeliłem samobója. Nie będę tego komentował. Mam zamiar na treningach pokazać, że to jest błąd i walczyć o miejsce na środku obrony.

Odnośnik do komentarza

Skorupa

 

Bardzo się cieszę, że trener daje mi szanse na grę całych spotkań. Widać, że potrafię to wykorzystać dobrą grą, a nawet strzeleniem gola. Na treningach będę trenował jeszcze intensywniej, żeby grać coraz lepiej. Pozdrawiam kumpli z zespołu i gratuluje pierwszego gola w reprezentacji Rege.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...