Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Niezly mecz Wisly do tego wygrany 2-1 z Belchatowem. No coz male otarcie lez po porazce z Groclinem ;) Bardzo niezle zaprezentowal sie Jasiek, szkoda bramki Straka. Tyle ze Pawelek wrocil po dlugiej kontuzji i pretensji do niego zadnych miec nie mozna :] Ciekawe jak sie mecze uloza, to moze wskoczymy do "5" :> .

Odnośnik do komentarza

Dobrze, ?e ten mecz wygrali, ale umówmy si? - Be?chatów gra? mimo wszystko bardzo s?abo, szczególnie to wysokie wyj?cie defensyw? na pocz?tku by?o ?mieszne. Dobrze, ?e Wis?a to wykorzysta?a; dobrze, ?e potrafili?my pokona? BOT - oby sezon zako?czy? si? jeszcze zwyci?stwem, ?eby wyj?? z tego dramatu z twarz?.

Odnośnik do komentarza
Niezly mecz Wisly do tego wygrany 2-1 z Belchatowem. No coz male otarcie lez po porazce z Groclinem ;) Bardzo niezle zaprezentowal sie Jasiek, szkoda bramki Straka. Tyle ze Pawelek wrocil po dlugiej kontuzji i pretensji do niego zadnych miec nie mozna :] Ciekawe jak sie mecze uloza, to moze wskoczymy do "5" :> .

Nie mo?na mie? pretensji do Pawe?ka? Za t? bramk? puszczon? pod brzuchem?

Odnośnik do komentarza

Na szcz??cie dla Pawe?ka jakim? usprawiedliwieniem jest pierwszy mecz po kontuzji. Zreszt? sam przyzna? si? do b??du w wywiadzie dla Szymka :)

 

Trzeba czeka? co dzia?acze zrobi? latem w kwestii transferów. Nie podoba mi si? zatrudnienie Bednarza na stanowisku dyrektora sportowego. W koncu on ju? by? dyrektorem w Legii i wylecia? stamt?d z hukiem.

Odnośnik do komentarza

Co Wy chcecie od Pawe?ka? Jak z nim ostatnio rozmawia?em to mnie zapewnia?, ?e do ko?ca rundy nie zagra ?adnego meczu bo kontuzja jest powa?na. A tu patrz? - Pawe?ek broni? z Be?chatowem... Pono? sztab medyczny robi? wszystko ?eby go postawi? na nogi... Warto nara?a? zdrowie zawodnika? :/

Odnośnik do komentarza
Co Wy chcecie od Pawe?ka? Jak z nim ostatnio rozmawia?em to mnie zapewnia?, ?e do ko?ca rundy nie zagra ?adnego meczu bo kontuzja jest powa?na. A tu patrz? - Pawe?ek broni? z Be?chatowem... Pono? sztab medyczny robi? wszystko ?eby go postawi? na nogi... Warto nara?a? zdrowie zawodnika? :/

 

To chyba lepiej, ?e wcze?niej wyzdrowia?. Poza tym sztab medyczny uzna?, ?e Pawe?ek ju? jest sprawny i jedyne czego mu brakowa?o to ogrania. Zagra? dobry mecz i tyle. Poza tym nikt nie przewidzia? kontuzji Dolhy ;)

Odnośnik do komentarza

Mysle ze jesli uda sie przedluzyc kontrakt z Dolha (wiecej) to Pawelek jednak powinien sie zastanowic nad swoja przyszloscia. Szczerze niechcialbym zeby odszedl, bo jest naprawde dobrym zawodnikiem, ale tez nie chcialbym zeby sie marnowal na lawce, bo neistety z Dolha ciezko mu bedzie wygrac walke o miejsce w bramce. Sprawa jest trudna zwlaszcza ze Dolha jest niestety o kalse lepszym zawodnikiem od Pawelka (co nie oznacza ze Pawelek nie jest dobrym bramkarzem). Nic zobaczymy co przyniesie przyszlosc.

Odnośnik do komentarza
http://sport.onet.pl/74318,1248685,1541093,wiadomosc.html

 

Hmm... pewnie by si? przyda?, ale przecie? mamy na t? pozycj? ju? Clebera, G?ow?, Kokosa. Dwóch z nich musia?o by siedzie? na ?awce. Lepiej zaj?? si? wzmocnieniami z przodu.

Dok?adnie. Kas? na pensje dla Baka mozna do?o?yc do transferów. Lepiej bedzie.

Z ta reszt? to fajnie by by?o. Sikora i ?ew?ak-dwaj napastnicy potrafiacy bramki strzela?. Tego nam trzeba

Odnośnik do komentarza

Mysle ze zadne z powyzszych transferow nie mozna nazwac ofensywa transferowa :/ Po co nam 4 srodkowy obronca :/ No napastnik Zewlakow moze bylby niezlym transferem, ale Sikory w Wisle nie widze. IMO trza by poszukac jednak jakichs wartosciowszych zawodnikow zwlaszcza w ofensywie i na to przeznaczyc fundusze :/

Odnośnik do komentarza
Zanosi si? na pierwszy w polskiej lidze transfer trenera, bo Wis?a Kraków zamierza wykupi? z Groclinu Macieja Skor??. Z samym szkoleniowcem ju? si? porozumia?a, a decyduj?ce rozmowy z w?a?cicielem klubu Zbigniewem Drzyma?? odb?d? si? w sobot? w Grodzisku Wlkp.

 

Zatrudnienie Skor?y, który ma umow? z Groclinem do czerwca 2008 r., gor?co poleca szefom Wis?y nowy dyrektor sportowy krakowian Jacek Bednarz. Obecny trener "Bia?ej Gwiazdy" Kazimierz Moskal by?by asystentem Skor?y. - Nie podj??em decyzji, czy odchodz?. Mam propozycje z dwóch klubów, ale mój los jest w r?kach prezesa Zbigniewa Drzyma?y - wyja?nia? Skor?a.

 

W Grodzisku chcieliby zatrzyma? Skor??, ale zdaj? sobie spraw?, ?e przy ofercie z Wis?y b?dzie to trudne. - Trener jest rozchwytywany, bo zrobi? w naszym klubie bardzo du?o dobrego. Wprowadzi? ?elazn? dyscyplin? taktyczn?, co zaowocowa?o zdobyciem Pucharu Polski. Ostatnie zwyci?stwa w lidze potwierdzaj?, ?e puchar to nie by? przypadek - podkre?la Jerzy Kopa, dyrektor ds. sportowych Groclinu.

Mieszano jak nigdy, sko?czy?o si? jak zawsze... Czyli nie ?aden Holender, a nasz poczciwy Maciej Skor?a ma zosta? nowym szkoleniowcem Wise?ki...

Odnośnik do komentarza
Zwlaszcza ze pociagnie za soba pewnie Adriana Sikore

Akurat do tego nic nie mam. Jest on na pewno lepszy od wi?kszo?ci naszych napastników (mo?e poza Bro?kiem i Paulist?, ale ten drugi ma podobno odej?? do Grecji). Ale co do samego Skor?y to nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Jest on na pewno lepszy od wi?kszo?ci naszych napastników (mo?e poza Bro?kiem i Paulist?, ale ten drugi ma podobno odej?? do Grecji).

Sikora od Paulisty jest lepszy o klas?. On chocia? bramki strzela, a nie biega, biega, biega, biega i biega bez ?adu i sk?adu. A tak niestety si? prezentuje od jakiego? czasu Jean. On jest dobrym skrzyd?owym od biedy, ale napastnik musi strzela? gole, a nie biega? tylko. :]

Odnośnik do komentarza
Sikora jest niezlym napastnikiem ale w mojej opinii jest nam potrzebny znacznie lepszy zawodnik na ta pozycje

Tak, przyjedzie do Krakowa Rooney albo Drogba. Zejd?my na ziemi?. Wielkich pieni?dzy na transfery nie b?dzie, cho?by nie wiem jak zarz?d stara? si? nam to wmówi?. Na nikogo lepszego od takiego Sikory zwyczajnie nas nie sta?. Zreszt?, kto wie, czy na niego nas sta?.

Odnośnik do komentarza
Wszystko zalezy tylko czy ostatnie slowa Ochalika to kolejna sciema dla mediow czy rzeczywiscie prawda.

W?a?nie o tym ca?y czas mówi?, ?e nie wierz? w wi?ksze pieni?dze na wzmocnienia. Wystarczy dok?adniej przyjrze? si? wypowiedzi naszego rzecznika.

 

Od obecnego w?a?ciciela mamy sygna?y, ?e znajd? si? ?rodki na transfery i ?e zamierza on zbudowa? dru?yn?, która w przysz?ym sezonie powalczy o odzyskanie tytu?u mistrza Polski.

Normalnie typowa w ostatnich dwóch latach w Wi?le mowa-trawa. Wszystko po to by podtrzymywa? wiar? kibiców w odbudow? Wielkiej Wis?y, która leje w Polsce wszystkich i robi furor? w europejskich pucharach. Nie zauwa?yli?cie, ?e szum wokó? Wis?y w ostatnich tygodniach jest wr?cz podejrzanie du?y. Jestem niemal pewien ?e cz??? plotek o transferach, trenerach etc. to przecieki kontrolowane, które maj? w?a?nie ten szum wokó? klubu powstrzyma?.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...