Skocz do zawartości
martin

Wisła Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

To scenariusz dla mnie jeszcze mniej wiarygodny niż świadome wykonywanie roli słupa przez wykształconą radcę prawną z doświadczeniem w sytuacji, gdzie grozi jej X/XX lat pozbawienia wolności, milionowe procesy z realnymi szansami na porażkę, wyrzucenie z zawodu, na dostanie się do którego pracowała przez szereg lat i utrata wizerunku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Gacek napisał:

To scenariusz dla mnie jeszcze mniej wiarygodny niż świadome wykonywanie roli słupa przez wykształconą radcę prawną z doświadczeniem w sytuacji, gdzie grozi jej X/XX lat pozbawienia wolności, milionowe procesy z realnymi szansami na porażkę, wyrzucenie z zawodu, na dostanie się do którego pracowała przez szereg lat i utrata wizerunku.

Widzisz, Bernie Madoff też miał reputację niemal aż do końca. Bez znajomości szczegółów nie można przesądzać o takim czy innym scenariuszu. Mam tylko nadzieję, że prokuratura te szczegóły jednak ustali.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, wwosik napisał:
50 minut temu, Gacek napisał:

Widzisz, Bernie Madoff też miał reputację niemal aż do końca

Dziękuję, że porównałeś pomarańcze do jabłek.

• Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Gacek napisał:

Dziękuję, że porównałeś pomarańcze do jabłek.

Ale wiesz, że po polsku się tak nie mówi?

• Lubię! 1
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Meler napisał:

Ale wiesz, że po polsku się tak nie mówi?

Skoro nawet Ty zrozumiałeś co miałem na myśli, to znaczy, że mój poprzedni post spełnił swoją funkcję.

• Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gacek napisał:

Skoro nawet Ty zrozumiałeś co miałem na myśli, to znaczy, że mój poprzedni post spełnił swoją funkcję.

Ale wiesz Gacek, ja Ciebie nie rozumiem. W jakim celu obrażasz ludzi, tym bardziej tych, którzy przynajmniej po części Twoje poglądy podzielają. Nie rozumiesz, że działasz tak na szkodę idei, które reprezentujesz?

• Lubię! 5
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, wwosik napisał:

Ale wiesz Gacek, ja Ciebie nie rozumiem. W jakim celu obrażasz ludzi, tym bardziej tych, którzy przynajmniej po części Twoje poglądy podzielają. Nie rozumiesz, że działasz tak na szkodę idei, które reprezentujesz?

Bo osoby z kręgu prawniczego to są nadludzie i jak śmiesz w ogóle porównywać jakiegoś marnego hochsztaplera, do kogoś kto pracował wiele lat, żeby móc sobie stawiać "mec" przed nazwiskiem!

• Lubię! 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 5
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mocno zabawna wydaje mi sie koncepcja, w ktorej pani prezes mysli o utrzymaniu reputacji radcy, pomna trudow egzaminu czy czasochlonnej aplikacji - mi to wyglada raczej albo na swiadome (skoro taka madra) wejscie w uklad mafijny (czy to za zaslugi prawne, czy inne, sugerowane przez tego forumowego Miska) z pelna swiadomoscia konsekwencji i koniecznosci zagrabienia jak najwiecej kasy i ew. hakow na kolegow kiboli dla zapewnienia sobie bezpieczenstwa, albo na przymus w postaci szantazu, po ktorym musi grac swoja role do konca, ze swiadomoscia pogrzebania kariery, ale przynajmniej szansa na przezycie (swoje i "przedmiotu" szantazu), zmiane nazwiska czy zawodu na bardziej pospolity, w ktorym - jak juz kiedys ustalilismy - tez mozna zarabiac prawdziwe pieniadze. Predzej uwierze, ze drzy przed maczetami niz przed rzecznikiem dyscyplinarnym.

• Lubię! 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oświadczenie klubu w sprawie pożyczki
Jarosław Królewski potwierdza wysłanie przelewów do piłkarzy

Kuba Błaszczykowski, Jarosław Królewski i Tomasz Jażdżyński pożyczyli klubowi 4 mln zł. TS Wisła będzie odsunięte od zarządzania klubem - decyzje mają podejmować Wisłocki + trio pożyczkodawców. Poszukiwania nowego inwestora trwają. Mam nadzieję, że się uda. Cholernie szkoda straconego czasu (i pieniędzy) na Vannę i spółkę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi