Skocz do zawartości
martin

Wisła Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

9 hours ago, Gacek said:

jeśli otrzymała zlecenie na prowadzenie klubu i to realizuje wedle swojej najlepszej wiedzy, nie robiąc nic złego poza zatrudnianiem ludzi, którzy coś złego zrobili - co samo w sobie nie jest przestępstwem, jest jedynie naganne - to czemu miałbym ją źle oceniać?

:-k

• Hurra! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, lad napisał:

A dziękuję, z tego co wiem ma się dobrze. Kilka dni temu wyszła za mąż. I choć czasem ze sobą współpracujemy w sprawach zawodowych to z cała stanowczością chciałbym podkreślić, że nie zajmowałem się sprawami podatkowymi Pawła M.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A zajalbys się?;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zajmowałem się sprawami podatkowymi takiego jednego kibola ze Szczecina więc w sumie co za różnica ;)

• Lubię! 2
  • Haha 9
  • Uwielbiam 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, demrenfaris napisał:

:-k

W kwestii wyjmowania wypowiedzi z kontekstu daję Ci 10/10 w skali Karnowskich. Brawo.

Jako że chodziło o kwestie etyczne, to moja wypowiedź jest w pełni zgodna z deontologią zawodu wykonywanego przez prezes Wisły ;)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, tio napisał:

Zajmowałem się sprawami podatkowymi takiego jednego kibola ze Szczecina więc w sumie co za różnica ;)

Pewnie liczbą zer ;)

Reszta nie wierzy w resocjalizacje? Karany nie może pełnić różnych ról i prac, ale przecież musi mieć też szansę w innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chciałbym jednak powiedzieć, że trzeba uznać różnicę między byciem przestępcą kiedyś, a byciem takim teraz. Nie chcemy zamykać ludzi na zawsze albo ich wieszać (bo to też nie działa jak dowodzi USA), więc kiedyś z więzienia wyjdą. I jeżeli wtedy mieliby się stać niedotykalnymi, to jak mają żyć. Zostaną zmuszeni do powrotu do przestępstw, żeby przeżyć. Dlatego uważam, że musimy zaakceptować by ludzie mający kiedyś konflikt z prawem mogli uczestniczyć w normalnym życiu.

Oczywiście to nie stosuje się do sytuacja, gdy osoba drogą przestępstw podąża obecnie.

• Lubię! 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem za bardzo o co chodzi, ale przypomnę że mówimy m.in o Miśku - głównym „decyzyjnym” Sharksów mających na koncie kilka głów. Jaka resocjalizacja?

Tak już trochę abstrahując (chociaz nie do końca) to cała ta sytuacja z Miśkiem to najlepszy pokaz hipokryzji polskiej sceny kibicowskiej i to jakimi farmazonami karmieni są małolaci przez „czarnokurtkarzy”. Najsztywniejszy kibol w Polsce przypadkowo wyfruwa z kraju 2 dni przed wielką akcją CBŚ. Nie mówiąc już o tym, że cała Polska od kilkunastu lat wiedziała, czym zajmuje się on i jego cała grupa. Śmiechu warte.

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno ten cały Misiek to i tak wtyka policji :kekeke: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, kuab napisał:

Podobno ten cały Misiek to i tak wtyka policji :kekeke: 

"infiltracja" wersja PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mówiłem o wiceprezesie Wisły.