Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co się tam stało. Trudno mi wierzyć, że Wdowczyk nagle zapomniał jak się trenuje. Morale pewnie jest słabe, ale...

Zaczęli zwijać wszystkie zabawki, zobaczył co za syf tam się zaczyna robić, to uciekł. Tam to już chyba nawet piłkarzom przestali płacić.

Nie wiem, czy ten klub dozipie do końca sezonu.

Odnośnik do komentarza

 

Ciekawe co się tam stało. Trudno mi wierzyć, że Wdowczyk nagle zapomniał jak się trenuje. Morale pewnie jest słabe, ale...

Zaczęli zwijać wszystkie zabawki, zobaczył co za syf tam się zaczyna robić, to uciekł. Tam to już chyba nawet piłkarzom przestali płacić.

Nie wiem, czy ten klub dozipie do końca sezonu.

 

Też mi się tak wydaje, ale dlaczego tak przegrywają?
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Też mi się tak wydaje, ale dlaczego tak przegrywają?

Są po prostu za słabi. Grają praktycznie tym samym, co rok wcześniej/ dwa lata temu. Za słabi gracze IMO.

 

 

Dokładnie. Ostatnimi czasy było za dużo szumu wokół klubu, a dodatkowo aż szkoda wspominać o tym, co ostatnimi czasy wyprawiali Brożek, Uryga czy Mójta. Miśkiewicz był bardzo niestabilny pod względem formy. Na każdą, jedną dobrą interwencję przypadały mu dwa koszmarne błędy, które rywale albo wykorzystywali, albo nie. Zresztą osobiście nie uważam, że za słabe wyniki odpowiedzialny w największym stopniu był Wdowczyk. Wyglądało to po prostu tak, że nie chciało się grać piłkarzom, a jedyną osobą, która zostawiała serducho na boisku, był Mały. Tutaj trzeba rewolucji. Nasz scouting obecnie leży, nie wzmacniamy się, teoretycznie stoimy w miejscu, a jako że piłkarze się starzeją, to mimo wszystko zaliczamy powolny regres.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Z jednej strony artykuły gazety są pisane pod przyjętą z góry tezę (np. wyciąganie, że obecna prezes była obrońcą Miśka) ale z drugiej strony wyjaśnienia klubu też są bez sensu: gazeta zarzuca, że wiceprezes ma zarzuty prokuratorskie a klub informuje, że żaden pracownik klubu nie został skazany. Prezes nie jest po pierwsze pracownikiem a po drugie nikt nie pisał o skazaniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...