Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, lad napisał:

A dziękuję, z tego co wiem ma się dobrze. Kilka dni temu wyszła za mąż. I choć czasem ze sobą współpracujemy w sprawach zawodowych to z cała stanowczością chciałbym podkreślić, że nie zajmowałem się sprawami podatkowymi Pawła M.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, tio napisał:

Zajmowałem się sprawami podatkowymi takiego jednego kibola ze Szczecina więc w sumie co za różnica ;)

 

Pewnie liczbą zer ;)

Reszta nie wierzy w resocjalizacje? Karany nie może pełnić różnych ról i prac, ale przecież musi mieć też szansę w innych ;)

Odnośnik do komentarza

Ja chciałbym jednak powiedzieć, że trzeba uznać różnicę między byciem przestępcą kiedyś, a byciem takim teraz. Nie chcemy zamykać ludzi na zawsze albo ich wieszać (bo to też nie działa jak dowodzi USA), więc kiedyś z więzienia wyjdą. I jeżeli wtedy mieliby się stać niedotykalnymi, to jak mają żyć. Zostaną zmuszeni do powrotu do przestępstw, żeby przeżyć. Dlatego uważam, że musimy zaakceptować by ludzie mający kiedyś konflikt z prawem mogli uczestniczyć w normalnym życiu.

 

Oczywiście to nie stosuje się do sytuacja, gdy osoba drogą przestępstw podąża obecnie.

  • Lubię! 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza

Nie wiem za bardzo o co chodzi, ale przypomnę że mówimy m.in o Miśku - głównym „decyzyjnym” Sharksów mających na koncie kilka głów. Jaka resocjalizacja?

 

Tak już trochę abstrahując (chociaz nie do końca) to cała ta sytuacja z Miśkiem to najlepszy pokaz hipokryzji polskiej sceny kibicowskiej i to jakimi farmazonami karmieni są małolaci przez „czarnokurtkarzy”. Najsztywniejszy kibol w Polsce przypadkowo wyfruwa z kraju 2 dni przed wielką akcją CBŚ. Nie mówiąc już o tym, że cała Polska od kilkunastu lat wiedziała, czym zajmuje się on i jego cała grupa. Śmiechu warte.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli faktycznie rozwiązaniem ma być stopniowe spłacanie zadłużenia przez najbliższe dwa lata, to niespecjalnie widzę w tym zbawienie klubu. Zawodnicy mogą zrywać kontrakty przy zadłużeniu przekraczającym ile, trzy miesiące? Czyli ta opcja jeszcze długimi miesiącami będzie realna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...