Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Dobre jaja.

Teraz ten prawdziwy (domniemany właściciel, jakiś tam Nigeryjczyk z Lublina) powinien od razu pogonić takiego towarzysza. Nie powinno być miejsca dla takich oszustów.

Odnośnik do komentarza

 


W sobotę minie miesiąc odkąd Wisłę przejął Jakub Meresiński i jego spółka Projekt-Gmina,pl. Dzisiaj okazało się, że spółka została zajęta przez Skarb Państwa!

Jakub Meresiński, jego spółka Projekt-Gmina.pl i Ewa Katarzyna Ptak są właścicielami Wisły Kraków SA - wynika z dokumentów, jakie Meresiński wysłał do PZPN. Jutro nowy właściciel stawi się przed Wydziałem ds. Licencji PZPN-u.

Ewa Katarzyna Ptak ma 35 lat, jest prezesem niewielkiej agencji reklamowej Spot Media, założonej w marcu ubiegłego roku, z kapitałem zakładowym 5 tys. zł, z czego 4950 zł należało właśnie do niej. Pani Ptak jest także wiceprezesem w należącej do Meresińskiego spółce Projekt-Gmina.pl.

Problem w tym, że akcje Projekt-Gmina.pl są zajęte przez Skarb Państwa jako zabezpieczenie zobowiązań Meresińskiego - wynika z materiału dziennikarza śledczego Szymona Jadczaka.

Jeśli Meresiński zostanie prawomocnie skazany za wyłudzenie VAT-u, a Prokuratura Okręgowa w Częstochowie postawiła mu już zarzuty prania brudnych pieniędzy, wyłudzenia VAT-u na kwotę 10 mln zł i udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, jego udziały w Wiśle mogą zostać zlicytowane przez komornika na pokrycie szkód wyrządzonych przez biznesmena.

http://sport.interia.pl/klub-wisla-krakow/news-wisla-krakow-spolka-wlasciciela-zajeta-przez-skarb-panstwa,nId,2253168

Niezłe jaja

Odnośnik do komentarza

Komisja nie stwierdziła zdarzeń lub faktów, które powodowałyby obawy co do kontynuacji rozgrywek przez Wisłę Kraków

 

:matrix:

 

 

 

Wali jakimś przekrętem na kilometr i to coraz bardziej. Jak Cupiał sprzedał, to skąd kasa dla niego? Dostał ją? Ciekawe :-k

 

Przecież wystarczyło pożyczyć od człowieka na mieście i teraz sobie go spłaci biorąc kasę z klubu.

Odnośnik do komentarza

Jakub Meresiński, jego spółka Projekt-Gmina.pl i Ewa Katarzyna Ptak są właścicielami Wisły Kraków SA - wynika z dokumentów, jakie Meresiński wysłał do PZPN. Jutro nowy właściciel stawi się przed Wydziałem ds. Licencji PZPN-u.

Ewa Katarzyna Ptak ma 35 lat, jest prezesem niewielkiej agencji reklamowej Spot Media, założonej w marcu ubiegłego roku, z kapitałem zakładowym 5 tys. zł, z czego 4950 zł należało właśnie do niej. Pani Ptak jest także wiceprezesem w należącej do Meresińskiego spółce Projekt-Gmina.pl.

No ale teraz przynajmniej wiadomo kto zacz. Po prostu Mr Ptak robi kolejne podchody pod piłkę.
Odnośnik do komentarza

 

Jakub Meresiński, jego spółka Projekt-Gmina.pl i Ewa Katarzyna Ptak są właścicielami Wisły Kraków SA - wynika z dokumentów, jakie Meresiński wysłał do PZPN. Jutro nowy właściciel stawi się przed Wydziałem ds. Licencji PZPN-u.

Ewa Katarzyna Ptak ma 35 lat, jest prezesem niewielkiej agencji reklamowej Spot Media, założonej w marcu ubiegłego roku, z kapitałem zakładowym 5 tys. zł, z czego 4950 zł należało właśnie do niej. Pani Ptak jest także wiceprezesem w należącej do Meresińskiego spółce Projekt-Gmina.pl.

No ale teraz przynajmniej wiadomo kto zacz. Po prostu Mr Ptak robi kolejne podchody pod piłkę.

 

Ta Pani nie jest córką Antoniego Ptaka. Gdzieś na jakimś forum był wklejany jakiś wywiad z którego wynika, że rocznik urodzenia córki p. Antoniego nie pokrywa się z rokiem urodzenia wspólniczki Jakuba M.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...