Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Adam Kokoszka zosta? powo?any do reprezentacji m?odzie?owej Polski U-21 na konsultacj? szkoleniow?, która odb?dzie si? w dniach 29.05 - 07.06.07 w Warszawie.

 

W ramach konsultacji zostan? rozegrane dwa mecze towarzyskie: 1 czerwca Polska zmierzy si? z reprezentacj? Holandii (mecz zostanie rozegrany w Holandii) oraz 6 czerwca z Turcj? (spotkanie odb?dzie si? w Nowym Dworze Mazowieckim).

 

W dniach 2 - 12 czerwca w Jordanii odb?dzie si? konsultacja oraz turniej towarzyski kadry m?odzie?owej (rocznik 1987), do której powo?any zosta? Patryk Ma?eck

wisla.krakow.pl

Odnośnik do komentarza

http://wislaportal.pl/news.php?id=10749

Pomarzmy sobie troch? :P

 

A co do trenera, to po co ta dyskusja, przecie? i tak po maksymalnie pó? sezonu poleci (jak si? trafi jaka? twardsza sztuka, jak Petrescu, to mo?e si? utrzyma? nawet 9 miesi?cy :P ). I prawdopodobnie razem z nim poleci Heler. Bo pewnie rewolucja w sk?adzie w przerwie letniej oka?e si? zwyk?? ?ciem? (czy?by transfer by? ju? dogadany, ale zawodnik za??da sobie o 20z? wi?cej ni? mo?e da? zarz?d i sprawa upadnie - sk?d my to znamy:D). Przyjdzie nowy prezes, który obieca reaktywacj? Wielkiej Wis?y, zatrudni nowego trenera i tak do usranej ?mierci.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
Profie a ja mam pytanie odnoscnie ostatniego meczu :> skad wy macie tyle naszych flag :-k:amasz:

 

Poj?cia nie mam, z tego, co czyta?em, to by? ?up Cracovii, która ba?a si?, ?e na derbach ochrona im je zabierze - i chyba s?usznie, skoro 100 szalików Wis?y zosta?o skonfiskowanych. Ale powtarzam, to tylko pog?oski, w ?adnym wypadku nie mam doj?? do kumatych.

Odnośnik do komentarza
Poj?cia nie mam, z tego, co czyta?em, to by? ?up Cracovii, która ba?a si?, ?e na derbach ochrona im je zabierze - i chyba s?usznie, skoro 100 szalików Wis?y zosta?o skonfiskowanych. Ale powtarzam, to tylko pog?oski, w ?adnym wypadku nie mam doj?? do kumatych.

Wed?ug mojej wiedzy pasiaki najzwyczajniej w ?wiecie zapier****li je z magazynu. Nie zamierzam komentowa? "odwagi" naszych braci z drugiej strony B?o?. <_<

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
Poj?cia nie mam, z tego, co czyta?em, to by? ?up Cracovii, która ba?a si?, ?e na derbach ochrona im je zabierze - i chyba s?usznie, skoro 100 szalików Wis?y zosta?o skonfiskowanych. Ale powtarzam, to tylko pog?oski, w ?adnym wypadku nie mam doj?? do kumatych.

Wed?ug mojej wiedzy pasiaki najzwyczajniej w ?wiecie ukradli je z magazynu. Nie zamierzam komentowa? "odwagi" naszych braci z drugiej strony B?o?. <_<

 

Tak czy owak, flagi przyjecha?y z Krakowa. Temat kto komu gdzie i jak? siekier? w co r?bn??, pozostawmy dla forum kibice.net.

Odnośnik do komentarza

Rumu?ski bramkarz Wis?y Emilian Dolha nie zagra ju? w obecnym sezonie. Powodem tego jest kontuzja klatki piersiowej, której nabawi? si? podczas ?rodowego spotkania Pucharu Ekstraklasy z Lechem Pozna?.

Dolha po jednej z interwencji w 82. minucie musia? skorzysta? z pomocy sztabu medycznego zespo?u. W pi?tek rumu?ski bramkarz przeszed? badania, które wykaza?y oraz mi??ni klatki piersiowej oraz ?eber. 

- Dla mnie to koszmarna wiadomo??. Jestem w formie, chcia?em gra?, by?em gotów nawet na zastrzyki u?mierzaj?ce ból, byle tylko zagra?... W Rumuni nikt by si? nie zastanawia? nad moim zdrowiem, zastosowano by jak?? blokad?, a trener wystawi?by mnie do gry. Tu trener i lekarze podj?li bardzo ludzk? decyzj?. Oni na spraw? patrz? g?ow?, oceniaj?c ryzyko odsun?li mnie od gry. Nie potrafi? uwierzy?, ?e w?a?nie zako?czy? si? mój sezon - mówi? rozczarowany bramkarz.

W sobotnim spotkaniu przeciwko Dyskobolii mi?dzy s?upkami bramki Wis?y zadebiutuje prawdopodobnie ?ukasz Jarosi?ski, bowiem wyst?p Mariusza Pawe?ka z powodu kontuzji równie? jest wykluczony.

wisla.krakow.pl / wislakrakow.com

 

Nasz najja?niejszy punkt w dru?ynie dozna? kontuzji. Ciekawa bedzie sprawa z Jarosinskim w bramce. Mo?e oka?e si? lepszy od Dolhy :P

Odnośnik do komentarza

O shit! Szkoda wielka, ale w sumie i tak ten sezon si? juz dla nas praktycznie sko?czy?. A tak szans? dostanie w ko?cu sprowadzony w przerwie zimowej Jarosi?ski. Jak taki zdolny to niech w ko?cu poka?e co umie. Ale to naprawd? pech - dwóch bramkarzy na raz kontuzjowanych. Jak w Chelsea :P

Odnośnik do komentarza

wydaje mi sie ze jednak Trela bedzie siedzial na lawie

 

 

EDYTA mowi ze :

 

Trener Wis?y Kraków poda? nazwiska 18 pi?karzy, którzy maj? szans? wyst?pi? w sobotnim spotkaniu przeciwko Groclinowi Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski.

 

W kadrze zabrak?o Arkadiusza G?owackiego, Marcina Baszczy?skiego oraz Emiliana Dolhy, który z powodu kontuzji nie zagra ju? raczej do ko?ca sezonu.

 

Do zespo?u do??czy? natomiast bramkarz rezerw Wis?y, Dariusz Trela.

 

Oto nazwiska pi?karzy, którzy po treningu wyjechali na przedmeczowe zgrupowanie:

bramkarze: Jarosi?ski, Trela

obro?cy: Cleber, Dudka, Kokoszka, Stolarczyk, Thwaite

pomocnicy: B?aszczykowski, Bro?ek Piotr, Burns, Cantoro, Go?o?, Zie?czuk

napastnicy: Bro?ek Pawe?, Dawidowski, Ma?ecki, Paulista, Penksa

 

?ród?o: wisla.krakow.pl

Odnośnik do komentarza

Plotki plotkami, ale dziennikarze powinni zachowa? troch? klasy i a? takich bzdur nie wymy?la?...

 

Zabawa w typowanie przysz?ego trenera i dyrektora sportowego Wis?y trwa na ca?ego. "Gazeta Krakowska" sugeruje, powo?uj?c si? na osob? blisko zwi?zan? z klubem, ?e w nowym sezonie podzia? ról przy Reymonta b?dzie przedstawia? si? nast?puj?co: Czes?aw Michniewicz trenerem, a Orest Lenczyk dyrektorem sportowym.

 

Informator "Gazety" zaklina? si?, ?e sprawa jest ju? w zasadzie przes?dzona, obaj panowie przenios? si? po zako?czeniu sezonu na ul. Reymonta, i zabior? ze sob? najlepszych pi?karzy z prowadzonych obecnie przez siebie dru?yn Zag??bia Lubin i GKS-u Be?chatów. To ma przywróci? Wi?le blask w nast?pnym sezonie.

 

Prezes Mariusz Heler poproszony o skomentowanie tych doniesie?, odpar? tylko: - Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Nie b?d? komentowa? ju? ?adnych spekulacji i nazwisk. Jak podpiszemy umow? z nowym trenerem, to og?osimy to.

 

Gazeta Krakowska

 

Jak powiedzia? który? z przedmówców - pomarzy? zawsze mo?na. :P

 

Wydaje mi si?, ?e ten Jarosi?ski mo?e okaza? si? dobrym bramkarzem, Wis?a ma do nich szcz??cie ostatnio. Tyle ?e je?li powtórzy si? scenariusz z meczów z Odr? i Zag??biem, to niezale?nie od jego dyspozycji stracimy punkty. :/

Odnośnik do komentarza

Legia powoli wychodzi z kryzysu, Wis?a tymczasem nadal w nim tkwi(mimo wygranej z Legi?). Potrzebny jest tej dru?ynie trener, który zaprowadzi porz?dek w dru?ynie przebuduje sk?ad i b?dzie w stanie odpowiednio zmotywowa? Wis?? do walki o najwyzsze cele. Je?li takiego trenera uda si? zatrudni? Wis?a powinna w nat?pnym sezonie znowu walczy? o europejskie puchary.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...