Skocz do zawartości

Ósmy cud świata


Iguaran

Rekomendowane odpowiedzi

2.09.07

 

Szokiem dla nas były przed meczowe zapowiedzi, w których zostaliśmy uznani za faworyta rozgrywek z Hobro. Dwie słabe drużyny zagrają między sobą na naszym stadionie, dlatego liczę na punkty. Chciałbym zaprezentować się tak, jak w ostatnich dwóch meczach, bo na pewno da nam satysfakcję. Wygrana pozwoliłaby też podreperować konto punktowe, które na razie jest skromniutkie.

 

Skład:

M. Petersen

J. Overgaard, T. Markussen, M. Niambele, T. Jensen

R. Becalik, C. Lallet, D. Kristensen, J. Bławat

M. Berg, L. Kristensen

 

Mimo atutu własnego boiska i dużej przewagi, dalej nie wygrywamy. Pierwsza minęła połowa, a mnie boli głowa. Oczywiście jest trochę w tym prawdy, gdyż nie mogę, a może nie umiem domyśleć się o co chodzi. Zawodników na boisku mamy 11-stu, mamy przewagę, a jednak nie doprowadzamy do strzałów. Drga połowa była równie nudna. Jeśli nie wykorzystujemy szans w sytuacjach sam na sam, i wtedy strzelamy w kosmos albo na aut, to nie ma się co dziwić że tracimy punkty. W tak kiepskim meczu, z łatwym przeciwnikiem daliśmy ciała na całej linii. Jestem bardzo zły na moich podopiecznych, że zagrali tak słabo.

 

2. division Vest [5/30]

stadion: Lerpytter Stadion, Thisted

widzów: 165

[16] Thisted - [14] Hobro

0:0

mom: Christophe Lallet "8" [Thisted]

 

Zmiany:

brak

Odnośnik do komentarza

8.09.07

 

El ME 2008

 

Gr. A Portugalia - Polska 4:0 [Fernandes 11', Deco 41', Nuno Gomes 54', Tiago 75']

 

Gr. F Szwecja - Dania 4:0 [Rosenberg 6' 30', Ibrahimovic 10', Ishizaki 71']

9.09.07

 

Imieniny miesiąca. Mam nadzieję, bo tylko mi pozostało że wreszcie dzisiaj odniesiemy pierwsze ligowe zwycięstwo. Przydałoby się, bo stawka ucieka. Naszym przeciwnikiem jest trzynasty Holstebro. Uważam że drużyna do ogrania, lecz musimy się nieźle postarać. Moi piłkarze nie mają zbyt dobrych humorów, ale nic innego jak zwycięstwo ich nie poprawi. Trzymam kciuki za strzelanie bramek.

 

Skład:

M. Petersen

A. Overgaard, T. Markussen, K. Onyenekwe, M. Niambele

C. Lallet, D. Kristensen, R. Becalik, J. Cordova Roza

P. Bechmann, S. Josefsen

 

Pierwsza połowa była bardzo udana. Wiele akcji, ciekawych zagrań i szybkich rajdów. Jednak to, co robią moi piłkarze przechodzi wszelkie oczekiwania. Mamy akcję, jesteśmy w polu karnym. Becalik nie ma do kogo podać, to zamiast strzelać to podaje do bramkarza, który stoi przy naszej bramce. Fantastyczny pomysł, a biorąc pod uwagę to że wtedy trzeba zacząć kleić akcję od nowa, to tracimy dużo sił. Mimo wszystko uważam że stać nas dzisiaj na zwycięstwo. Jeszcze więcej odwagi i trzy punkty będą nasze. W momencie, kiedy podszedłem do ławki rezerwowych i chciałem powiedzieć żeby Nielsen się rozgrzewał, Holstebro strzeliło nam bramkę. Cóż za fatum ciąży na mnie. Tuż po tym zdarzeniu na boisku zamiast Becalika pojawia się Nielsen. Mimo usilnych starań, stadion Holstebro został niezdobyty. Powoli porażki stają się być żenujące. Będziemy mieli duży problem, by wyjść z tego fatalnego dołku.

 

2. division Vest [6/30]

stadion: Holstebro Stadion, Holstebro

widzów: 250

[13] Holstebro - [16] Thisted

1:0

mom: Mikkel Petersen "8" [Thisted]

 

Claus Kjærgaard - kontuzjowany - 15'

1:0 Mustafa Arslan - 69'

 

Zmiany:

74' Becalik <---> Nielsen

Odnośnik do komentarza

12.09.07

 

El. ME 2008

 

Gr. A Finlandia - Polska 2:2 [Jari Ilola 60', Shefki Kuqi 75' - Maciej Żurawski 9', Ireneusz Jeleń 70']

 

Gr. F Dania - Liechtenstein 6:0 [Løvenkrands 36', Steegmann (sam) 47', Kahlenberg 52', J. D. Tomasson 69',

Grønkjær 75', Andreasen 88']

 

16.09.07

 

Niedziela zapowiada się ekstremalnie. Rozegramy bowiem mecz z FC Fyn, która to drużyna jest w czołówce tych, co mają najwięcej strzelonych bramek. Będzie ciężko, a zważywszy na naszą formę atakujących - bardzo ciężko. No ale co poradzić, takie życie. Innym czynnikiem podkreślającym trudność tego spotkania jest pozycja, tórą aktualnie zajmuje FC Fyn - 4.

 

Skład:

M. Petersen

A. Overgaard, T. Markussen, K. Onyenekwe, M. Niambele

C. Lallet, D. Kristensen, R. Becalik, D. Gertsen

P. Bechmann, S. Josefsen

 

To jest jakieś fatum! Jeśli już strzeliliśmy bramkę, a konkretnie zrobił to Josefsen, to sędzia dopatrzył się spalonego!

Sędzia zakończył pierwszą połowę. Była ona mimo wszystko bardzo udana. Wiele groźnych sytuacji, z których najlepszą zmarnował Becalik. Mimo wszystko dalej wierzę, że dzisiaj jesteśmy w stanie urwać punkty rywalowi, a może zainkasować całą pulę. Zamiast Josefsena pojawia się Cordoba. W 66' Jannick Larsen, jako ostatni obrońca sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Cordobę. Zaowocowało to czerwoną kartką. OD tego momentu gramy w przewadze jednego zawodnika. Po raz kolejny w tym sezonie do rzutu wolnego po tym zdarzeniu podchodzi D. Kristensen. I pięknym rogalem umieszcza ją w bramce, tuż przy spojeniu. Bardzo ładny strzał, który daje nam prowadzenie. Niestety, kilka minut później zabójcza kontra i mamy już remis. Moi piłkarze nie umieją się skoncentrować w ważnych dla nich momentach. 87 minuta spotkania, to chyba przełomowy moment naszej drużyny. Po raz kolejny do rzutu wolnego podchodzi D. Kristensen i po raz kolejny pakuje bezpośrednio piłkę do siatki. Jestem zdumiony jego fantastyczną postawą, jaką prezentuje w tym sezonie. Już w doliczonym czasie gry, bo w 95' Cordoba dołożył jeszcze jedno trafienie. Ten mecz okazał się być pierwszym zwycięskim w tym sezonie. Od razu zabraliśmy się za mocne drużyny, a sama wygrana też jest dość pokaźna. Bardzo się cieszę z dzisiejszego dnia. Oby tak już było zawsze.

 

2. division Vest [7/30]

stadion: Lerpytter Stadion, Thisted

widzów: 193

[16] Thisted - [4] FC Fyn

3:1

mom: Daniel Kristensen "9" [Thisted]

 

Jannick Larsen - czerwona kartka - 66'

1:0 Daniel Kristensen - 67'

1:1 Kenneth Andersen - 72'

2:1 Daniel Kristensen - 87'

3:1 Diego Cordoba - 90 + 5'

 

Zmiany:

45' Josefsen <---> Cordoba

Odnośnik do komentarza

22.09.07

 

Dzisiaj kibice będą żądali już wygranej. Po ostatnim, dość niespodziewanym rezultacie, dzisiejszy mecz zapowiada się być pestką. Næsby, to ósma drużyna tego sezonu. Czyli teoretycznie gorsza od FC Fyn. Jednak grają zupełnie inaczej. Nie wiem jak dzisiaj poradzimy sobie w tym ciężkim zadaniu, ale kciuków nie odpuszczajcie.

 

Skład:

M. Petersen

A. Overgaard, T. Markussen, K. Onyenekwe, M. Niambele

C. Lallet, D. Kristensen, R. Becalik, D. Gertsen

P. Bechmann, D. Cordoba

 

Ciągłe ataki dwóch drużyn przez pierwszy minuty, obfitowały w dużą ilość celnych strzałów. Zapowiadało to ładny mecz. Na pierwszą bramkę czekać musieliśmy do 35', kiedy to Flaskager pokonał Petersena płaskim strzałem. Na szczęście, tuż przed przerwą udało nam się wyrównać. W dość szczęśliwych co prawda okolicznościach, ale zawsze. W dużym zamieszaniu pod bramką rywala zakotłowało się. Jeden z obrońców przeciwnika chciał wybić piłkę, ale zrobił to tak niefortunnie że nabił swojego kolegę. Piłka pod wpływem odbicia wleciała do bramki. W 57 minucie garstka kibiców Thisted, która dotarła na ten mecz miała powody do radości. Bechmann strzela gola, który daje nam prowadzenie. W 69' decyduję się na zmianę w której zamiast Codroby, na boisku pojawi się Josefsen. W 96' bardzo gorącą końcówkę, podkreślił Daniel Kristensen, który dołożył swoje trzy grosze do wyniku, ustalając go na 3:1. Wygraliśmy drugi mecz z rzędu, co świadczy o lepszej formie zawodników. Taki wynik na wyjeździe jest rzeczą trudną, a zważywszy na naszą jeszcze niedawną formę - prawie niemożliwy. Jestem pełen podziwu moim piłkarzom, że tak się świetnie zmobilizowali.

 

2. division Vest [8/30]

stadion: Næsby Stadion, Næsby

widzów: 177

[8] Næsby - [12] Thisted

1:3

mom: Peter Bechmenn "8" [Thisted]

 

1:0 Anders Flaskager - 35'

1:1 Stephen Jensen - samobój - 45 + 1'

1:2 Peter Bechmann - 57'

Danny Martin - kontuzjowany - 70'

1:3 Daniel Kristensen - 90 + 6'

 

Zmiany:

70' Cordoba <---> Josefsen

Odnośnik do komentarza

30.09.07

 

Jako że gramy ostatni mecz w tej kolejce, nie zyskaliśmy pozycji startowej. Przed tym spotkaniem znów jesteśmy na 12. miejscu. Dzisiaj jednak, w spotkaniu na własnym stadionie z Vanløse, liczę na trzecie z rzędu zwycięstwo. Ostatnio forma jest coraz to lepsza, o czym świadczą wyniki. Zresztą sama gra moich podopiecznych zrobiła duży krok do przodu. Nie jest to już typowa, podwórkowa kopanina, lecz mądra i zaradna gra.

 

Skład:

M. Petersen

A. Overgaard, T. Markussen, K. Onyenekwe, M. Niambele

C. Lallet, D. Kristensen, R. Becalik, D. Gertsen

P. Bechmann, D. Cordoba

 

Pięknym rajdem prawą stroną boiska popisał się Lallet. Przebiegł on z piłką pół boiska, by później atomowym strzałem nie dać szans bramkarzowi rywali. Na zegarze była dopiero trzecia minuta, więc mecz zaczyna się znakomicie. W 25 minucie na noszach trzeba znosić A. Overgaarda. W jego miejsce pojawi się Jeppeson. Ogólnie w pierwszej połowie próbowaliśmy strzelać siedem razy, z czego cztery razy trafiliśmy w światło bramki. Dobry mecz, z którego przebiegu jestem zadowolony. Druga połowa musi być jednak lepsza, by zwiększyć prowadzenie. W 65 minucie przeprowadziłem jeszcze dwie zmiany. Za mocno sponiewieranego Cordobę wejdzie Josefsen, a za Gertsena - Nielsen. Na około 15 minut przed końcem spotkania, po fantastycznej wrzutce Lalleta, piłkę strzałem głową w siatce umieścił Bechmann. Koniec spotkania oznacza trzecią z rzędu wygraną w lidze. Tym razem udało się pokonać lepszą drużynę, nie tracąc bramki, co już jest pewnym posunięciem w kierunku zwycięstw. Jestem bardzo zadowolony, że wreszcie piłkarze załapali to, co mają robić na boisku.

 

2. division Vest [9/30]

stadion: Lerpytter Stadion, Thisted

widzów: 326

[12] Thisted - [6] Vanløse

2:0

mom: Christophe Lallet "8" [Thisted]

 

1:0 Christophe Lallet - 3'

Andreas Overgaard - kontuzjowany - 26'

2:0 Peter Bechmann - 79'

Kenneth Gangsted - kontuzjowany - 85'

Zmiany:

26' Overgaard <---> Jeppeson

65' Gertsen <---> Nielsen

65' Cordoba <---> Josefsen

Odnośnik do komentarza

Według mediów, powinienem zająć 6 lokatę na końcu sezonu.

W tym sezonie powinniśmy zając korzystną pozycję w lidze.

Mamy dwuletni plan, w którym pracujemy nad czołową pozycją w naszej lidze.

 

1.10.07

 

Sytuacja na świecie:

 

Anglia

Premiership: Manchester United [+1] Liverpool

Czechy

Gambrinus Liga: Banik Ostrava [+1] Sparta Praga

Dania

Superligaen: FC Kopenhaga [+1] FC Nordsjælland

Francja

Ligue 1: Stade Rennes [+1] Olympique Lyon

Hiszpania

Primera División: Zaragoza [+2] Real Madryt

Niemcy

Bundesliga: Werder Breman [+1] Bayer Leverkusen

Polska

OE: Legia Warszawa [+4] Korona Kielce

Serbia

1. Liga: Crvena Zvezda [+1] Mladost (L)

 

Sytuacja w klubie:

 

2. division Vest: 9. miejsce

Landspokaltumeringen: 2. Rnd. (Kolding FC)

najlepszy strzelec: Daniel Kristensen - 5 bramek

stan konta: - 67,3 tys €

zysk/ (strata): (88,4 tys €)

 

Transfery na świecie we wrześniu:

1. Pablo Alvarez, Estudiantes (LP) ---> B. Jerozolima, 825 tys €

2. Bartrand Laquait, Charleroi ---> B. Jerozolima, 525 tys €

3. Steven Thicot, FC Nantes ---> FK Mlada Boleslav, 400 tys €

4. Karim El-Mourabet, FC Nantes ---> FK Mlada Boleslav, 375 tys €

5. Marko Pridigar, Maribor ---> Sparta Praga, 140 tys €

 

Transfery Polaków w lipcu:

1. Bartosz Fabiniak, Widzew Łódź ---> FK Mlada Boleslav, 600 tys €

2. Piotr Kuklis, Widzew Łódź ---> FC Brno, 375 tys €

3. Marek Sokołowski, Groclin ---> FK Jablonec 97, 240 tys €

4. Adam Czerkas, Korona Kielce ---> Tescoma Zlin, 65 tys €

5. Igor Kozioł, Groclin ---> FK Teplice, 35 tys €

Odnośnik do komentarza

7.10.07

 

Czwarte zwycięstwo z rzędu? Tak, mam na nie ochotę, ale pierw trzeba postarać się przez 90 minut w meczu z FC Hjørring. Gramy na wyjeździe, ale rywal to drużyna okupująca końcówkę tabeli. Całkiem niedawno my się tam znajdowaliśmy, lecz seria lepszych meczy pchnęła nas w okolice środka.

 

Skład:

M. Petersen

T. Jensen, T. Markussen, K. Onyenekwe, M. Niambele

C. Lallet, D. Kristensen, R. Becalik, D. Gertsen

P. Bechmann, J. Bławat

 

W trzeciej minucie fantastyczną sytuację zmarnował Becalik. Nie trafił na pustą bramkę. Mój humor polepszył się jednak już w 9', kiedy to Bławat przelobował bramkarza rywala. Już w szesnastej minucie cieszyliśmy się z dwubramkowego prowadzenia. tym razem klasę pokazał Bechmann, który mierzonym strzałem przy słupku podwyższył wynik. W pierwszej połowie więcej bramek nie zobaczyliśmy. Jednak zarówno my, jak i rywal mieliśmy mnóstwo okazji do zmiany rezultatu. W związku z takim przebiegiem spotkania, zapowiada się ciekawa druga odsłona. Kunszt strzelecki po raz kolejny w tym spotkaniu pokazuje Bechmann. W 52' daje naszej drużynie trzecią bramkę. Teraz już chyba nic złego zdarzyć się nie może. Na dwadzieścia minut przed końcem Bechmannowi było mało i chciał zwiększyć prowadzenie. Trafił jednak w słupek, co spotkało się z salwą miłego śmiechu braw z naszych trybun. Jednak już po chwili w pełni się zrehabilitował, strzelając swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu. W rewelacyjnej formie strzeleckiej są teraz nasi zawodnicy. Koniec spotkania oznaczał czwartą wygraną i drugą z rzędu bez starty gola. Jesteśmy w zdecydowanie lepszej dyspozycji, niż na początku sezonu, z czego bardzo się cieszę.

 

2 division Vest [10/30]

stadion: Hjørring Stadion, Hjørring

widzów: 265

[14] Hjørring - [11] Thisted

0:4

mom: Peter Bechmann "9" [Thisted]

 

0:1 Jakub Bławat - 9'

0:2 Peter Bechmann - 16'

0:3 Peter Bechmann - 52'

0:4 Peter Bechmann - 75'

 

Zmiany:

brak

Odnośnik do komentarza

13.10.07

 

El. ME 2008

 

Gr. A Polska - Kazachstan 3:0 [Jeleń 10', Smolarek 19' 28']

 

Gr. F Dania - Hiszpania 0:1 [Villa 77']

 

17.10.07

 

El. ME 2008

 

Gr. F Dania - Łotwa 2:0 [Larsen 2', Løvenkrands 62']

 

20.10.07

 

Długa przerwa dobrze wpłynęła na treningi. Po tych dwóch tygodniach jestem jeszcze bardziej zadowolony z postępu moich kolegów. Dzisiejsze spotkanie z dziesiątym AGF II, powinno być zatem tylko formalnością. Jestem pewien że znów strzelimy dużo bramek, tak jak ostatnio.

 

Skład:

M. Petersen

T. Jensen, S. Jeppeson, K. Onyenekwe, M. Niambele

C. Lallet, D. Kristensen, R. Becalik, D. Gertsen

P. Bechmann, J. Bławat

 

Szkoda, bo w dziesiątej minucie popełniamy błąd w defensywie, który kosztuje nas stratę bramki. Po kolejnych dziesięciu minach mamy już 2:0. Co się dzieje? Nie umiemy sobie dzisiaj poradzić. Słaba pierwsza część spowodowała mały konflikt w szatni. Moi piłkarze byli przestraszeni, jak na nich pierwszy raz poważnie zagrzmiałem. Jestem pewien że są w stanie zdobyć chociażby jeden punkt, a nie odpuszczać sobie mecz! Zamiast Becalika wchodzi Nielsen, a zamiast Bechmanna - L. Kristensen. Po godzinie gry, kolejny raz patrzyłem jak Petersen wyjmuje piłkę z siatki. Fatalne spotkanie... Trzy bramki stracone i zero strzelonych, to bilans dnia dzisiejszego. Mam nadzieję że moi zawodnicy szybko się pozbierają, bo czeka nas już za niedługo kolejny mecz. Poza tym przepraszam kibiców, którzy musieli oglądać tak fatalny występ Thisted na własnym stadionie.

 

2. division Vest [11/30]

stadion: Lerpytter Stadion, Thisted

widzów: 314

[8] Thisted - [10] AGF II

0:3

mom: Andreas Schultz "8" [AGF II]

 

0:1 Garra Dembelé - 10'

0:2 Dennis Høegh - 20'

0:3 Andreas Schultz - 62'

 

Zmiany:

brak

Odnośnik do komentarza

24.10.07

 

Po bolesnym przebudzeniu, jakim na pewno była ostatnia porażka, dziś jesteśmy żądni wygranej. Ma nam w tym pomóc niżej sklasyfikowany w tabeli Ikast FS. Zajmuje on obecnie 14. lokatę. Piłkarze nie mogą pogodzić się ze stratą trzech bramek, dlatego chętni by dziś tyle wbili przeciwnikowi. Jednak czy zdołaliśmy odbudować morale?

 

Skład:

M. Petersen

T. Jensen, S. Jeppeson, K. Onyenekwe, M. Niambele

D. Gertsen, D. Kristensen, R. Becalik, S. Josefsen

P. Bechmann, C. Lallet

 

Ajajaj! Dziewiąta minuta, a my dostajemy w dupę. Strzelcem jest niejaki Flinta, który ośmieszył linię obrony. Strata piłki, jakiej dopuścił się Josefsen w naszym polu karnym, już w 13 minucie dała drugą bramkę rywalowi. Czyżbyśmy zagubili się w swoich umiejętnościach? Na szczęście już niedługo po tym, Becalik założył siatę bramkarzowi rywala, dzięki czemu mamy tylko 2:1. Mimo wszystko mecz nie układa się dobrze. Petersen na bramce śpi! Następna bramka w niedługim odstępie czasowym, znów dała dyskomfort Thisted. Jeszcze przed przerwą udało się nam zmienić wynik. Dokonał tego konkretnie Lallet, który przebojem wdarł się pod pole karne i przelobował wychodzącego Heinze. Także pierwsza polowa dla kibiców była bardzo dobra. Duża ilość bramek to to, o co chodzi w piłce. Jednak my czujemy niedosyt. Przegrywamy jedną bramką ze słabszym przeciwnikiem. Musimy to zmienić. Przeprowadzam dwie zmiany, gdzie zamiast poturbowanego Jensena wchodzi J. Overgaard, a zamist Gertsena - L. Kristensen. Jakieś fatum. Po raz drugi w tej odsłonie trafiamy w słupek. Pierw Bechmann, a teraz Lallet. Po godzinie gry mamy remis. Bohaterem stał się Becalik, który trafił dziś już po raz drugi. Dosłownie kilka sekund później, nasze wysiłki poszły na marne. Poważny błąd w kryciu wykorzystał Dadu i mamy 3:4. W 74' mamy już 3:5. Fantastyczne podanie crossowe przez pół boiska trafiło na głowę Flinty, a ten strzela swoją drugą bramkę w meczu. Kolejny błąd bramkarza. Wyszedł do dośrodkowania ale w połowie drogi stanął jak wryty. Tymczasem Nworuh go przelobował i mamy 3:6. Koniec spotkania stał się faktem. Przygnębiająca postawa drużyny, przyćmiła wyczyn Becalika. Z boiska po raz kolejny schodzimy ze spuszczonymi głowami...

 

2. division Vest [12/30]

stadion: Ikast FS, bane 1., Ikast

widzów: 166

[14] Ikast FS - [9] Thisted

6:3

mom: Serghei Dadu "9" [ikast FS]

 

1:0 Dennis Flinta - 9'

2:0 Yakubu Abubakar - 12'

2:1 Radosław Becalik - 20'

3:1 Serghei Dadu - 23'

3:2 Christophe Lallet - 40'

3:3 Radosław Becalik - 60'

4:3 Serghei Dadu - 65'

5:3 Dennis Flinta - 74'

6:3 Jude Nworuh - 88'

 

Zmiany:

45' Gertsen <---> L. Kristensen

45' Jensen <---> J. Overgaard

Odnośnik do komentarza

27.10.07

 

Strasznie nie równa forma, jaką dysponujemy źle się na nas odbija. Mam nadzieję, że w pojedynku z najsłabszą jak do tej pory drużyną naszej ligi - Varde, damy sobie radę. Potrzebne nam trzy punkty, gdyż ekipa ucieka, a my stoimy w miejscu. Trzeba wziąć się w garść i zacząć wygrywać. Schodzenie z murawy z opuszczoną głową boli, ale tym razem go nie doświadczymy.

 

Skład:

M. Petersen

J. Overgaard, TK. Onyenekwe, T. Markussen, M. Niambele

C. Lallet, D. Kristensen, R. Becalik, S. Josefsen

P. Bechmann, D. Cordoba

 

Znowu źle rozpoczęty mecz, w którym już w 16 minucie przegrywamy 1:0, po błędzie bramkarza. Będzie to pozycja, którą muszę się jak najszybciej zająć w okienku transferowym. Po kolejnych kilku minutach przegrywamy już 2:0. Fatalnej passy ciąg dalszy. Pierwsza połowa rozegrana w fatalnym stylu. Przegrywamy z najgorszą drużyną! Druga odsłona była już lepsza. Jednak nie potrafiliśmy strzelić choć jednej, honorowej bramki. Po raz kolejny przegrywamy mecz, w którym powinniśmy zmieść rywali z powierzchni ziemi.

 

2. divisie [13/30]

stadion: Varde Stadion, Varde

widzów: 177

[16] Varde - [10] Thisted

2:0

mom: Søren Rieks "8" [Varde]

 

1:0 Marc Hjort - 16'

2:0 Røren Rieks - 23'

 

Zmiany:

brak

Odnośnik do komentarza

@ Sławoj - można by tak liczyć że 8 bramek w dwóch spotkaniach, ale 11 w trzech. Po prostu ostatnio bramkarz ma słabe dni :P

 

@ saper_unreal -

& Varde - "6"

& Ikast FS - "5"

& AGF II - "6"

& FC Hjørring - "8"

& Vanløse - "7"

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1.11.07

 

Sytuacja na świecie:

 

Anglia

Premiership: Manchester United [+3] Arsenal

Czechy

Gambrinus Liga: Banik Ostrava [+5] Sparta Praga

Dania

Superligaen: FC Kopenhaga [+3] FC Nordsjælland

Francja

Ligue 1: Olympique Lyon [+1] Stade Rennes

Hiszpania

Primera División: Zaragoza [+1] Real Madryt

Niemcy

Bundesliga: Werder Bremen [+6] Bayer Leverkusen

Polska

OE: Legia Warszawa [+6] Korona Kielce

Serbia

1. Liga: Hajduk Rodić MB [+1] Borac

 

Sytuacja w klubie:

 

2. division Vest: 11. miejsce

Landspokaltumeringen: 2. Rnd. (Kolding FC)

najlepszy strzelec: Daniel Kristensen, Peter Bechmann - 5 bramek

stan konta: - 67,3 tys €

zysk/ (strata): (88,4 tys €)

Transfery na świecie w październiku:

1. Cyril Rool, OSG Nice ---> EAG Guingamp, 675 tys €

2. Olivier Echouafani, OSG Nice ---> FC Libourne, 80 tys €

3. Ibrahima Bangoura, ES Troyes ---> Grenoble Foot, 26 tys €

 

Transfery Polaków w październiku:

brak

Odnośnik do komentarza

3.11.07

Na początek listopada, który musi być lepszym miesiącem niż poprzedni, rozegramy spotkanie z AaB II. Są rezerwy naszego patronackiego klubu. Zapowiada się więc piękna oprawa na trybunach, gdyż jest to mecz przyjaźni. Miejmy nadzieję że stworzymy dzisiaj piękne widowisko. Jednak jeśli chodzi o wynik, nie podłożymy się rywalom. Jednak tutaj walczymy o swoje, a nie o wspólne dobro.

 

Skład:

M. Petersen

J. Overgaard, TK. Onyenekwe, T. Markussen, M. Niambele

C. Lallet, D. Kristensen, R. Becalik, S. Josefsen

P. Bechmann, D. Cordoba

 

Lider tabeli długo nie czekał i już w czwartej minucie załadował nam pierwszą bramkę. Na drugie trafienie rywal musiał czekać prawie pół godziny. Wtedy to, prowadzi już 2:0. Przerwa nastała szybciej, niż się tego mogłem spodziewać. Czas na ławce bardzo szybko mijał, a my jak nie stwarzaliśmy tak nie stworzyliśmy żadnej sytuacji. Bardzo słaba postawa mojej drużyny nie zapowiada szczęśliwego happy endu. Na około dziesięć minut przed końcem, nadzieja powraca. Daje nam ją strzałem z 20 metrów D. Kristensen. Mimo usilnych starań nie udało nam się strzelić drugiej bramki. Padliśmy ofiarą kolejnej porażki. Mimo wszystko dzisiejszy styl był o niebo lepszy od poprzednich meczy. Jest cień szansy że forma powraca.

 

2. division Vest [14/30]

stadion: Lerpytter Stadion, Thisted

widzów: 188

[11] Thisted - [1] Aab II

1:2

mom: Mathias Wichmann Andersen "8" [Aab II]

 

0:1 Mathias Wichmann Andersen - 4'

Cacá - kontuzjowany - 14'

0:2 Nicklas Jensen - 37'

1:2 Daniel Kristensen - 82'

Zmiany:

brak

Odnośnik do komentarza

@ Cris - Piękna oprawa w sensie śpiewy oklaski i brak gwizdów :) a ilość kibiców koło 200, to standard. Jeśli chodzi o Petersena, to jest cienki, ale i tak póki co najlepszy w klubie.

 

10.11.07

 

Dokładnie tydzień później, spotykamy się z AB 70. Bardzo bym chciał, żeby seria porażek wreszcie się zakończyła. Nie wiem jednak czy jest to w obecnym stanie możliwe. Jeśli się przyłożymy, to na pewno. A chyba musimy, gdyż mało punktujemy. Trzeba gonić stawkę i zacząć punktować!

 

Skład:

M. Chachuła

T. Jensen, S. Jeppeson, K. Onyenekwe, M. Niambele

J. Bławat, D. Kristensen, M. Nielsen, J. Cordova Roza

L. Kristensen, P. Bechmann

Wreszcie! Wreszcie zaczynamy mecz od strzelenia bramki, a nie wyjmowania jej z siatki. W piętnastej minucie to szczęście daje nam Bechmann, który wykorzystał zamieszanie pod bramką i uderzył w długi róg. Bramkarz był bez szans, gdyż obrońcy totalnie zasłonili mu piłkę. Jednak kilka minut później, znów mamy powtórkę z rozrywki. Chachuła nie poradził sobie z Bodjo i wyciąga futbolówkę z siatki. Nie minęło trzydzieści minut meczu, a my mamy już 1:2. Bezradni obrońcy, beznadziejny bramkarz... W 37' przypomniał o sobie nasz najlepszy snajper D. Kristensen i dobił strzał T. Jensena. Udało się doprowadzić do remisu. Sędzia zakończył pierwszą połowę, która mogła się podobać. Remis 2:2 jednak nie do końca nas satysfakcjonuje. Stać nas dzisiaj na więcej, o co powalczymy po przerwie. Druga odsłona była jednak jedną wielką klapą. W 78 minucie na dodatek tracimy bramkę, która najprawdopodobniej rywalom da komplet punktów. Pod koniec spotkania jeszcze na dodatek musimy zamienić Nielsena, który został kontuzjowany. Na boisku pojawia się Josefsen. W ostatnich sekundach znakomitą sytuację nie wykorzystali Bławat i Josefsen, którzy byli sam na sam z pustą bramką. Jeżeli wtedy nie strzela się bramek, to trzeba mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie po przegranym spotkaniu.

 

2. division Vest [15/30]

stadion: Uganda Ground, Kastrup

widzów: 217

[15] AB 70 - [11] Thisted

3:2

mom: Eric Bodjo "8" [AB 70]

 

0:1 Peter Bechmann - 14'

1:1 Eric Bodjo - 21'

2:1 Mikkel Jensen - 29'

2:2 Daniel Kristensen - 36'

3:2 Erick Bodjo - 78'

Morten Nielsen - kontuzjowany - 84'

 

Zmiany:

84' Nielsen <---> Josefsen

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...