Skocz do zawartości

Przed Euro 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem zadowolony z naszej grupy. Nie moglibyśmy trafić łatwej, są tylko trudne i trudniejsze. Kogo byście woleli: Włochy, Hiszpanię i Rumunię? Grecję, Szwecję i Hiszpanię? Portugalię, Szwecję i Grecję? I tak trzeba wygrywać, inaczej nie awansujemy. A myślę, że mimo dobrej postawy Chorwacji w eliminacjach, łatwiej będzie ją pokonać niż Włochów czy Czechów. Na razie bardziej niż rywali boję się hurraoptymizmu.
Optymizm jest wśród kibiców, a piłkarze, no cóż wierzę, że dobrze nimi zajmie się Leo. W końcu to nie jest jego pierwsza wielka impreza w porównaniu z poprzednikami.
Odnośnik do komentarza
Akurat nie dziwi mnie że Austryjacy są przestraszeni polskimi kibicami, potym co Legia pokazała w Wiedniu.

Akurat dziwi mnie że Austryjacy są przestraszeni kibicami Polskiej reprezentacji po tym co pokazali oni w Dojczach.

Panowie, litości. AUSTRIACY! :roll:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jak podaje PZPN:

 

Eurosport pokaże retransmisje spotkań Euro 2008

Na mocy porozumienia zawartego z UEFA, Eurosport uzyskał prawa do retransmisji wszystkich 31 meczów UEFA EURO 2008, które rozegrane zostaną w dniach 7-29 czerwca w Austrii i Szwajcarii.

 

Uzupełnieniem relacji z UEFA EURO 2008 będą trzy specjalne programy nadawane codziennie w godzinach 17:00, 20:00 oraz 23:00.

 

W sumie Eurosport przeprowadzi ponad 200 godzin relacji związanych z UEFA EURO 2008. Ponadto Eurosport 2 w ramach swoich codziennych biuletynów informacyjnych powtórzy najważniejsze mecze oraz zaprezentuje przebieg konferencji prasowych.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

NO JA P********Ę

 

Nie będzie meczów mistrzostw Europy 2008 w Telewizji Polskiej. Jak informuje Polsat, przedstawiciele TVP nie stawili się na spotkaniu, na którym miała zostać podpisana umowa między telewizjami na nabycie przez publicznego nadawcę praw do transmisji części spotkań. W związku z tym Polsat wykluczył możliwość pokazania Euro 2008 w TVP.

 

Oto treść oświadczenia telewizji Polsat:

 

"Telewizja Polsat informuje, że w dniu 6.02.2008 roku o godz. 15 w kancelarii notarialnej miało nastąpić potwierdzenie przed Notariuszem wynegocjowanej z Telewizją Polską umowy, na nabycie przez TVP części praw do transmisji spotkań z piłkarskich mistrzostw Europy 2008, w tym wszystkie mecze reprezentacji Polski. Z przykrością oświadczamy, że przedstawiciele TVP nie stawili się u notariusza. Takie zaskakujące zachowanie TVP, po wielomiesięcznych negocjacjach i osiągnięciu porozumienia co do wszystkich istotnych elementów umowy, wyklucza możliwość pokazania Euro 2008 na antenie Telewizji Polskiej. Część meczów z mistrzostw Europy pokaże Polsat na swojej antenie otwartej, a wszystkie mecze będą pokazane w Cyfrowym Polsacie."

 

Chyba kończę z płaceniem abonamentu.

Odnośnik do komentarza

@Prof: Jak to dobrze, że istnieje jeszcze stary i dobry Eurosport...

 

Dzisiaj miśki z Miodowej miały podać do publicznej wiadomości szczegółowy regulamin zakupu biletów na EURO 2008. Wie ktoś coś o tym dlaczego go nie ma?

Odnośnik do komentarza

Eurosport nie ma praw do pokazywania na żywo meczów ME 2008. Może tylko pokazywać retransmisje z 2 godzinnym opóźnieniem. Eurosport przeprowadzi ponad 200 godzin relacji związanych z Euro 2008. Będą też obszerne skróty i programy w godzinach 17, 20 oraz 23.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...