Skocz do zawartości

Przed Euro 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Telewizja Polska uzgodniła z telewizją Polsat, że podczas Euro 2008 w Austrii i Szwajcarii będzie mogła pokazać trzyminutowe fragmenty z każdego z 31 meczów rozgrywanych w trakcie mistrzostw.

 

Fragmenty będą emitowane we wszystkich serwisach informacyjnych TVP, na ogólnodostępnych kanałach TVP1, TVP2 oraz także na TVP Info.

 

http://www.sport.pl/sport/1,65025,5279367,...y.html?skad=rss

 

Uff

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy ktoś to już poruszał w tym lub innym temacie, ale jeżeli ktoś nie ma Polsatu (jak ja, bo posiadam telewizję N), to można zobaczyć WSZYSTKIE(!) spotkania Euro 2008 na antenie niemieckiej stacji ZDF. Wiem, że kanał jest ogólno dostępny i jest również na platformie N. Wszystkie mecze na żywo, z niemieckim komentarzem, tylko ciekawe w jakiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem, czy ktoś to już poruszał w tym lub innym temacie, ale jeżeli ktoś nie ma Polsatu (jak ja, bo posiadam telewizję N), to można zobaczyć WSZYSTKIE(!) spotkania Euro 2008 na antenie niemieckiej stacji ZDF. Wiem, że kanał jest ogólno dostępny i jest również na platformie N. Wszystkie mecze na żywo, z niemieckim komentarzem, tylko ciekawe w jakiej jakości.

Który to kanał na eNce? :>

 

Pod warunkiem, że sygnał na Polskę nie będzie kodowany na czas relacji z ME. A jest to co najmniej bardzo prawdopodobne...

Na 100% nie będzie kodowane. Czytałem o tym na forum eNki. :)

Odnośnik do komentarza
TVN24 właśnie potwierdziło - na czas ME udostępniają ZDF (K58) i ARD (K59), gdzie będą niekodowane transmisje ze wszystkich meczów. Co mnie też cieszy, bo C+ również ma te dwa kanały.

A jak to się ma do wyłączności nadawania relacji na żywo z meczów ME na terenie Polski, jaką to wyłączność Polsat nabył za grube miliony euro? :-k

Odnośnik do komentarza

Mnię nie pytej, ale podejrzewam, że wykorzystany będzie ten sam trick, którego używa Polsat, nadając programy edukacyjne o metodach reprodukcji gatunku homo sapiens - nadawca ma siedzibę poza Polską i sygnał satelitarny nadawany jest spoza Polski, więc technicznie blah blah blah sam sobie dopowiedz resztę :>.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, nie zapomnę, jak swego czasu osoby zarządzające "n-ką" mocno napierały na C+ i CP, żeby kodowały sygnały m.in. ZDF i RAI, które pokazywały mecze LM. I o ile wiem, C+ i CP zastosowały się do "prośby" ajtiajowskiej platformy i LM można było obejrzeć jedynie w "n" oraz jeden mecz w TVP...

Odnośnik do komentarza

Amicus: U mnie ZDF jest na kanale 173.

 

Podobno oprócz ZDF nadawać będzie również ARD, ale w programie tego niemieckiego kanału nic nie zauważyłem o transmisji spotkań na żywo, przynajmniej jutro. Niemcy wszędzie reklamują, że odkodowane, wszystkie mecze są dostępne właśnie na ZDF i ARD. Także nie ma się co martwić i nie trzeba lecieć po Polsat do sklepu na czas Mistrzostw :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...