Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 7 i 8


Rekomendowane odpowiedzi

Panie, na ten sezon to on już jest dawno zakontraktowany, ja już myślę o kolejnych. Moim celem jest wprowadzenie go do elite.

 

No ale z tego co widze, to zostały mu 4 wyścigi do końca kontraktu. Nie możesz teraz przedłużyć o 17?

 

No przecież mówię, że o te 17 to już jest przedłużone, ale po tych 4 wyścigach będę mógł mu od ręki przedłużyć o kolejne `17 i mieć go na dwa sezony. Co przy rozsądnym operowaniu motywacją da mi w nastepnym sezonie absolutnego killera master. ;)

 

Ah..no widac gra nie pokazuje, że kontrakt został przedłuzony raz :P Stąd moje zdziwienie :P

Odnośnik do komentarza
No to pochwal się w końcu nim :> Pokaż jego statystyki.

 

Jak go brałem to pies z kulawą nogą go nie chciał. Więcej, on nawet w naszej grupie jeździł. A staty ma normalne:

Koncentracja 250, talent 210, agresja 150, experience 7x, tech ins 10x, stamina 92, charyzma 150. :)

Odnośnik do komentarza
No to pochwal się w końcu nim :> Pokaż jego statystyki.

 

Jak go brałem to pies z kulawą nogą go nie chciał. Więcej, on nawet w naszej grupie jeździł. A staty ma normalne:

Koncentracja 250, talent 210, agresja 150, experience 7x, tech ins 10x, stamina 92, charyzma 150. :)

Pewnie mu staminę przez cały czas trenowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Pewnie mu staminę przez cały czas trenowałeś ?

 

A znasz rozsądniejszy trening na tym poziomie gry? ;) )

No to jeszcze mi powiedz, ile punktów jej wytrenowałeś przez ten czas i się odczepię :P

 

A to dowcipniś. Kalkulator w dłoń! Mam go od 13 wyścigu sezonu 5, ile dodaje trening staminy dobrze wiesz, odejmij jeszcze średnia utratę punktów w przerwie międzysezonowej i zobaczysz. :) No na tacy mu wszystko dawać. ;))) A i tak jego największą zaletą jest pensja.

Odnośnik do komentarza
Hmm... miałem przed chwilą trzy okrążenia z rzędu z paliwem spadającym o 3% na lapie. Teraz już trzecie okrążenie jadę z 6%. wtf?

Standard :P Ja już od dłuższego czasu nie sugeruje się zbytnio tymi procentami, nie ma sensu się stresować przez nie, są strasznie niedokładne :]

Odnośnik do komentarza
Buła, nie pitujesz o lap za wcześnie? Jakoś tak mocno nierówno stinty masz...

No faktycznie o jeden lap za wcześnie niż planowano :> Na dodatek przed samym wyścigiem odjąłem sobie od tak dla zabawy 3 litry B-) . Będzie mały dreszczyk na koniec :D No ale powinno starczyć na styk.

Odnośnik do komentarza
a ja chyba odpuszczam se te gpro . zmienilem risku po zaleceniu abbadona ; ) dalem se po 8 . i coz .dalej sie po picie wloke za jakims k***a bawolem z 14 miejsca. a zreszta nie denerwuje sie . cisnienie mi skoczy xD

 

Może masz kierowce do d... ;) Ale to już wina pracodawcy. ;P

Odnośnik do komentarza
a ja chyba odpuszczam se te gpro . zmienilem risku po zaleceniu abbadona ; ) dalem se po 8 . i coz .dalej sie po picie wloke za jakims k***a bawolem z 14 miejsca. a zreszta nie denerwuje sie . cisnienie mi skoczy xD

Łał ;) Risk 8, naprawdę dużo. Na dodatek pewnie masz kierowce z zerową agresywnością, więc po co się głupio dziwisz ? :P

Odnośnik do komentarza
a ja chyba odpuszczam se te gpro . zmienilem risku po zaleceniu abbadona ; ) dalem se po 8 . i coz .dalej sie po picie wloke za jakims k***a bawolem z 14 miejsca. a zreszta nie denerwuje sie . cisnienie mi skoczy xD

Łał ;) Risk 8, naprawdę dużo. Na dodatek pewnie masz kierowce z zerową agresywnością, więc po co się głupio dziwisz ? :P

no bo jedzie jak gupi ciul . denerwuje mnie .do mojego nic nie mam ale tamten mnie wkurwia Xd

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...