Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 7 i 8


Rekomendowane odpowiedzi

Amator 3 . nie mam pytan . w innych z moim wozem i z czasami na wyscigi przewaznie bylbym w pierwszych piatkach natomiast u siebie jestem 10 . no nie moge . ten poziom w A3 jest przerosniety :D a jak latwo jest w A14 ,15 , 16;)

No co ty nie powiesz ? :kekeke: Spójrz na Qualify statistics i na Master. 3/4 to z M3 :]

Odnośnik do komentarza
Amator 3 . nie mam pytan . w innych z moim wozem i z czasami na wyscigi przewaznie bylbym w pierwszych piatkach natomiast u siebie jestem 10 . no nie moge . ten poziom w A3 jest przerosniety :D a jak latwo jest w A14 ,15 , 16;)

 

E tam, mi się jakoś przez dwa sezony udało tam wygrywac :P :P

 

A na poważnie. Faktycznie poziom w A3 jest strasznie wysoki i jest to chyba najmocniejsza grupa Amatorów od 3 sezonów (no rok temu A11 było silniejsze). Ale dzieki temu każdy zdobyty punkcik smakuje podwójnie :)

 

No co ty nie powiesz ? Spójrz na Qualify statistics i na Master. 3/4 to z M3

 

Dlatego męczarnie w A3 zostały mi wynagordzone przydziałem do M4 :D

Odnośnik do komentarza
E tam, mi się jakoś przez dwa sezony udało tam wygrywac :P :P

To i ja się pochwale :P W 4 sezonie to ja rządziłem w A3 :D ( Zresztą wtedy to ja rządziłem w całych Amatorach :kekeke: Często miałem najlepszy czas ze wszystkich grup [ Jak się już chwalić to na całego, a co ! :] ] )

 

O Abaddon teraz dopiero rozkminiłem, że ty też w 4 sezonie jeździłeś w A3, choć szczerze to nie pamiętam cię. Ale ty za to pewnie pamiętasz moje piękne zwycięstwa ? :D

Odnośnik do komentarza

Ależ ja Cie Buła pamietam znakomicie, bo wtedy podpieprzyłeś mi drivera, Claudio Galli się chyba nazywał czy jakos tak i był nieziemskim wymiataczem :D Wkurzony byłem, bo dałem mu nawet wyższa pensję niz Ty, ale pewnie mnie bonusami przebiłeś :D

 

A nie pamietasz mnie, bop ja wtedy pojechałem chyba 3 czy 4 wyścigi na poważnie, w jednym zajałem 9 msc i reszte sezonu odpuściłem :P

Odnośnik do komentarza
Ależ ja Cie Buła pamietam znakomicie, bo wtedy podpieprzyłeś mi drivera, Claudio Galli się chyba nazywał czy jakos tak i był nieziemskim wymiataczem :D Wkurzony byłem, bo dałem mu nawet wyższa pensję niz Ty, ale pewnie mnie bonusami przebiłeś :D

Już się kiedyś chwaliłem tu na forum jakie premie mu dałem :doh!: :kekeke: Doszło do tego, że specjalnie nie wygrywałem, żeby mu tych bonusów nie wypłacać :rotfl: Sporo więcej zarabiałem, gdy dojeżdżałem na 4 miejscu, niż gdy wygrywałem :] No ale ogólnie kierowca był fantastyczny. Chciałem go też zatrudnić w Master, ale mi go jakiś Litwin podpieprzył...

 

 

Binki co sie stało sie ? ;) Chyba jakieś technical...

Odnośnik do komentarza
Zaraz moda... Jak będą za dobre wyniki to mi OA kierowcy przekroczy 160 i nie będę mu mógł kontraktu przedłużyć

 

Hmmm, a nie możesz tego już teraz zrobić? :>

Jakby to zrobił teraz, to by więcej zabulił ;) Po skończonym kontrakcie będzie mógł złożyć niższą ofertę... :> Ale jest druga strona medalu... może ci ktoś go podpie... podwędzić :] Choć pewnie nie, większość podpisuje długoterminowe kontrakty, więc żal będzie wypłacać odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Zaraz moda... Jak będą za dobre wyniki to mi OA kierowcy przekroczy 160 i nie będę mu mógł kontraktu przedłużyć

 

Hmmm, a nie możesz tego już teraz zrobić? :>

 

Panie, na ten sezon to on już jest dawno zakontraktowany, ja już myślę o kolejnych. Moim celem jest wprowadzenie go do elite. :)

 

Edit:

Jakby to zrobił teraz, to by więcej zabulił wink.gif Po skończonym kontrakcie będzie mógł złożyć niższą ofertę... chytry.gif Się będę śmiał jak ci ktoś go podpie... podwędzi krzywy.gif Choć pewnie nie, większość podpisuje długoterminowe kontrakty, więc żal będzie wypłacać odszkodowania.

 

Aż taki szalony nie jestem, a 500tys za kontrakt to nie pieniądze. :)

Odnośnik do komentarza
Panie, na ten sezon to on już jest dawno zakontraktowany, ja już myślę o kolejnych. Moim celem jest wprowadzenie go do elite.

 

No ale z tego co widze, to zostały mu 4 wyścigi do końca kontraktu. Nie możesz teraz przedłużyć o 17?

 

No przecież mówię, że o te 17 to już jest przedłużone, ale po tych 4 wyścigach będę mógł mu od ręki przedłużyć o kolejne `17 i mieć go na dwa sezony. Co przy rozsądnym operowaniu motywacją da mi w nastepnym sezonie absolutnego killera master. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...