Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 7 i 8


Rekomendowane odpowiedzi

wierze ze tak , 5 s gorzej 2 qual przez 120 litrow. tak wzialbym 70 75 75 : )/

 

zreszta shut up bo znow sie dopierdalacie

 

Nikt się nie dopierdala, po prostu zabawne jest nazywanie taktyki 1 pitu w tym wyścigu ryzykowną. To była najrozsądniejsza i najnormalniejsza strategia na ten wyścig. To właśnie 2 pity były kontrowersyjne i ryzykowne i na dobrą sprawę nikomu się nie opłacały. :) No i nie zapominaj o tym drobiazgu, że inni też mieli sporo paliwa na pokładzie, nie tylko Ty. :)

Odnośnik do komentarza
wierze ze tak , 5 s gorzej 2 qual przez 120 litrow. tak wzialbym 70 75 75 : )/

 

zreszta shut up bo znow sie dopierdalacie

 

Nikt się nie dopierdala, po prostu zabawne jest nazywanie taktyki 1 pitu w tym wyścigu ryzykowną. To była najrozsądniejsza i najnormalniejsza strategia na ten wyścig. To właśnie 2 pity były kontrowersyjne i ryzykowne i na dobrą sprawę nikomu się nie opłacały. :) No i nie zapominaj o tym drobiazgu, że inni też mieli sporo paliwa na pokładzie, nie tylko Ty. :)

ale jebalem sie za jakims ciota , majac lepsze czasy .2 mnie naraz blokowalo ;/

Odnośnik do komentarza
ale jebalem sie za jakims ciota , majac lepsze czasy .2 mnie naraz blokowalo ;/

 

Widocznie za słabo dobrałeś riski, albo Twój kierowca nie umie wyprzedzać, albo oba naraz. Tak, czy tak w taktyce 1 pit nie było absolutnie nic ryzykownego i zwalanie słabego wynik

 na "ryzykowną" taktykę jest imho nadużyciem. :)

Odnośnik do komentarza
ale jebalem sie za jakims ciota , majac lepsze czasy .2 mnie naraz blokowalo ;/

 

Widocznie za słabo dobrałeś riski, albo Twój kierowca nie umie wyprzedzać, albo oba naraz. Tak, czy tak w taktyce 1 pit nie było absolutnie nic ryzykownego i zwalanie słabego wynik

na "ryzykowną" taktykę jest imho nadużyciem. :)

riski zawsze dobieram na 0 XD hehehe ; P po co niszczyc auto : P jade bez ryzyka :D jak bedzie tak bedzie ; )

Odnośnik do komentarza

To co się dziwisz, że maruderów nie możesz wyprzedzić :doh!:

 

Zresztą jazda na 2 pity z zerowym ryzykiem, gdy ma sie kierowce na środek stawki jest już wogole bezsensowna, bo wtedy właśnie wyprzedzanie liczy sie najbardziej. Utknięcie za kimś kompletnie pozbawia sensu taktyke jazdy na 2 pity.

Odnośnik do komentarza
Buła, co sie dzieje? Mój obecny qual był koszmarny, 0,8s gorszy niż practice, a jednak znowu jesteś za mną... I nie zwalaj wszystkiego na bolid. ;)))

Zmieniałeś kierowce w tym sezonie? Jeśli nie, to nie wiem co się dzieje :keke: Może trzeba spojrzeć na to z innej strony... Binki, co się dzieje, że jesteś taki szybki ? :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Zmieniałeś kierowce w tym sezonie? Jeśli nie, to nie wiem co się dzieje :keke: Może trzeba spojrzeć na to z innej strony... Binki, co się dzieje, że jesteś taki szybki ? :kekeke:

 

Ja? A w życiu. Kierowca jest ciągle ten sam tylko, że ja, kase która Ty wydajesz na pensję, wkładam w trening i rozbudowę bazy. Ale na poziomie master brak inwestycji w kierowcę i ekipe jest dla mnie dość zaskakujący, więc zakładałem, że robisz to samo. ;) Miałem przez to dwa bardzo ciężkie sezony, ale teraz myślę, że dorobiłem się kierowcy o najlepszym stosunku umiejetności do ceny. :))

Odnośnik do komentarza
Panowie, jak jest w oponami na Brands Hatch? Jechałem tam jeden raz, ale miałem awarię, to i nie wiem czy softy na jeden pit wytrzymają ...

 

W tamtym wyścigu jechałem na softach na jeten pit i bez problemów wystarczyły

 

 

Jaka była wtedy temperatura, bo nie mam danych a zastanawiam się nad softami na 1 pit - wystarczą?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...