Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 7 i 8


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, jestem teraz po raz pierwszy na necie od soboty, dowiedziałem się że zostałem szefem drużyny, może być. :) Aplikację złożyły 3 osoby (jedna kobieta). Jeśli to jest ktoś z użytkowników forum to niech napisze bo nie wiem czy akceptować. Dopiero od jutra po południu będę miał nowego kompa i będę mógł normalnie korzystać z internetu :) I jeszcze jedno, może ktoś zapodać przykładowy setup, zużycie części oraz ilość paliwa jaką bierzecie ? Nie jestem niestety na swoim kompie i nie mam notatek. Będę czekał ok. 40 minut.

 

Counter, jak chcesz to składaj teraz aplikację, bo nie mam za dużo czasu na necie.

Odnośnik do komentarza

I tak długo wytrzymałem, grałem od połowy 1 sezonu ;) Ostatnio to praktycznie tylko ot tak, od niechcenia robiłem kwalifikacje itp., więc nie było sensu dalej tego ciągnąc i tak bym nic już większego nie osiągnął... Nie mam czasu, no a przede wszystkim chęci dalej poświęcać czas tej grze. Moje miejsce jest po drugiej stronie... w bolidzie :keke: Ostatnio gram tylko w wyścigi online, no i to mi tak się spodobało, że w inne gry mnie nie interesują, od razu mnie nudzą :P No ale i tak GPRO było bardzo fajne. Spędziłem przy nim sporo czasu. Miło było usłyszeć Mazurka po swoim własnym zwycięstwo. Również zwycięstwo mojego teamu to było coś fajnego i naprawdę cieszącego mordke :D Dzięki za te miłe wieczory na czacie, w których na żywo emocjonowaliśmy się wyścigiem (w 3 i 4 sezonie było nas tam czasami naprawdę tłoczno, choć akurat mało osób z forum tam zaglądało :]) Dzięki wszystkim za te wszystkie sezony tu na forum w tym wątku, no i dzięki Binki za wszelaką pomoc jaką nam tu udzielałeś, no i za walkę na torze :) No dobra starczy tego rozczulania i wspomnień, trzeba kończyć bo spóźnię się na trening WTCC :]

Odnośnik do komentarza

No cóż widocznie za cienki byłem na elyte ;) Nie miałem cierpliwości/nie chciało mi się obrać taktyki, która by przyniosła sukces za kilka sezonów, a te moje jedno sezonowe były po prostu do dupy :P Jeszcze na dodatek w ostatnim sezonie zapomniałem zatrudnić TD i musiałem przygarnąć jakiegoś ogórka :D No ale jednego nie mogę odżałować... Miałem tak świetnego kierowce w amatorach, zamiast przedłużyć z nim kontrakt i walczyć z nim w masterach zamieniłem go na jakiegoś japońca. Wydawało mi się, że będzie jeszcze lepszy, no a okazał się sporo gorszy. Tego poprzedniego przygarnął Sutkin, awansował z naszej grupy, no i teraz z moim kierowcą a amatorów walczy w elicie...

 

Powodzenia Binki w elicie :] Mam nadzieję, że za parę sezonów doczekamy się polskiego mistrza :>

Odnośnik do komentarza
No cóż widocznie za cienki byłem na elyte ;) Nie miałem cierpliwości/nie chciało mi się obrać taktyki, która by przyniosła sukces za kilka sezonów, a te moje jedno sezonowe były po prostu do dupy :P Jeszcze na dodatek w ostatnim sezonie zapomniałem zatrudnić TD i musiałem przygarnąć jakiegoś ogórka :D No ale jednego nie mogę odżałować... Miałem tak świetnego kierowce w amatorach, zamiast przedłużyć z nim kontrakt i walczyć z nim w masterach zamieniłem go na jakiegoś japońca. Wydawało mi się, że będzie jeszcze lepszy, no a okazał się sporo gorszy. Tego poprzedniego przygarnął Sutkin, awansował z naszej grupy, no i teraz z moim kierowcą a amatorów walczy w elicie...

 

Powodzenia Binki w elicie :] Mam nadzieję, że za parę sezonów doczekamy się polskiego mistrza :>

 

 

Od Japońców wara, sam mam japońskiego kierowcę i jest całkiem dobry, a pracuje za fistaszki. ;) Co do Twoich wyników to faktycznie po prostu byłeś zbyt niecierpliwy. Chciałeś sukcesów od razu. Sutkin pomyślał, potrenował i teraz męczy się w elite, ale imho mam lepszego kierowcę niż on.

 

Pewnie się doczekamy, nie wiem czy mojego, ale jakiegoś z pewnością. ;) Osobiście bardziej mi zależy teraz na umocnieniu pozycji teamu. Grupę zebrałem całkiem fajną, 100% supporterów no i wyniki mamy póki co dość dobre jak na tak młody team.

Odnośnik do komentarza
:o Profesjonalne te twoje notatki, szkoda, że nie ma tam informacji z Rookie, jedna i te się bardzo przydadzą. Naprawdę świetny zbiór, dzięki za udostępnienie. :]

 

Też zerknałem, a co! ;) I mogę Ci powiedzieć Counter, że takie notatki to właściwie minimum w wyższych klasach. ;) A widywałem już znacznie bardzie rozbudowane.

Odnośnik do komentarza

Ogłaszam nabór do CMF Team. Jest jedno wolne miejsce. Chętni niech:

 

1) Składają aplikację.

2) Napiszą mi na priv nick z forum, imię i nazwisko oraz grupa, w której jeżdżą

 

Wszyskie kandydatury zostaną przedstawione pozostałym członkom drużyny i potem wspólnie zecydujemy, kto dołączy.

 

PS. Być może w niedługim czasie zwolnią się jeszcze miejsca (Lakers i szramek nie jeżdżą od kilku wyścigów)

Odnośnik do komentarza
Też zerknałem, a co! I mogę Ci powiedzieć Counter, że takie notatki to właściwie minimum w wyższych klasach. A widywałem już znacznie bardzie rozbudowane.

Wiesz, ja nigdy poza progi Rookie nie wyszedłem, więc nie wiem jak jest w wyższych klasach. Jednak z pewnością notatki Buły mi się przydadzą w przyszłości. :]

Odnośnik do komentarza

Ponieważ i tak już odpuściłem sobie grę w GPRO wypisałem się z teamu, co by nie blokować miejsca. Niestety przestało mnie to już kręcić i nie przeżywałem już takich emocji w związku z kolejnymi wyścigami, a na domiar złego prześladował mnie koszmarny pech i straciłem ochotę na grę. No, ale wszystkim wytrwałym życzę powodzenia w dalszej walce.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...