Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 7 i 8


Rekomendowane odpowiedzi

Mój nowy kierowca testowy

 

Overall 77

Concentration 167

Talent 16

Aggressiveness 35

Experience 48

Technical insight 145

Stamina 121

Charisma 27

Motivation 70

 

 

Może uda się awansować do Amatorów. :)

 

 

 

Adrian Skura z CMF Team, to kto? :|

Odnośnik do komentarza

2 miejsce wczoraj i drugie podium w karierze i w tym sezonie. Po slabym Q2 i 10 pozycji startowej oraz fatalnym starcie, gdzie zostalem wyprzedzony przez dwoch kierowcow nie liczylem nawet na punkty. A jednak szczescie mi sprzyjalo, wyscig idealnie przypasowal strategii, a paliwia mialem dokladnie tyle co trzeba (1l na mecie zostal). :D

Odnośnik do komentarza

czy jak pojade Q jendym driverem, po czym przed wyscigiem uda mi sie nabyc nowego to bedzie to mialo jakis wplyw na jego jazde (w sensie: nie bral udzialu w practice i Q = nie zna dobrze trasy/auta = pojedzie gorzej), czy nie ma to zadnego znaczenia?

Odnośnik do komentarza
czy jak pojade Q jendym driverem, po czym przed wyscigiem uda mi sie nabyc nowego to bedzie to mialo jakis wplyw na jego jazde (w sensie: nie bral udzialu w practice i Q = nie zna dobrze trasy/auta = pojedzie gorzej), czy nie ma to zadnego znaczenia?

setup moze mu nie odpowiadac ;) ryzykowne ; )

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Też mam słaby sezon i kierowcę oraz problem z obliczaniem paliwa raz 20 l za dużo to w następnym wyścigu po poprawkach 20 za mało i bądź tu mądry :-k ciągle nie mogę się w strzelić z tym paliwkiem.

 

 

No to akurat nie powinien być większy problem skoro masz dane z innych torów z poprzednich wyścigów. Prosta matematyka. W tym sezonie już 4 wyścigi miałem z paliwem wyliczonym do ostatniej kropelki, a dwa razy kończyłem mając raptem 2 litry zapasu. Jak zaczniesz sumiennie analizować dane i liczyć paliwo nie na cały wyścig a na pojedyncze okrążenia to wszystko stanie się banalnie proste. :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...