Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 7 i 8


Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem swoje najlepsze zawody w GPRO jak do tej pory. Wystartowałem z 2 pozycji stratowej, od 20 okrążenia byłem liderem, straciłem tą pozycję na ostatnim okrążeniu. Przegrałem o 0,008sek czyli właściwie o minimetry z innym Polakiem. Miałem satysfakcję, że usłyszałem Mazurka. W następnym wyścigu powalczę o zwycięstwo. ;)

Odnośnik do komentarza

A ja zająłem dobre 5 miejsce, które daje mi utrzymanie w amatorach. Teraz do końca trenujemy kierowcę, staff, robimy testing i rozbudowujemy budynki. W nowym sezonie będę atakował masterów z bardzo solidnym zapleczem i dużą ilością kasy (mój driver dostaje 67 200 za wyścig :keke: )

Odnośnik do komentarza

Dopiero wróciłem z imprezy z akademików :keke: . Sprawdziłem sobie przebieg wyścigu i to co zobaczyłem... po prostu nie wiem jak to opisać ! Czy w rzeczywistości takie wyścigi się zdarzają ?? Łącznie 6 pitów (5 z powodu zmiany pogody). Jak dobrze, że w ostaniej chwili się rozmyśliłem i nie wymieniałem części, dzięki temu zaoszczędziłem na kasie. Dla mnie normalnie to paranoja :| Punktów brak, już nie wiem co robić :/

Odnośnik do komentarza

Mój sezon właśnie się dziś skończył. W ostatnim wyścigu nie walczę. :) Mam w tej chwili 116 punktów i zapewnione mistrzostwo Master-3, na dodatek 2 sezon z rzędu nie byłem ani przez moment w negatywnym bilansie. Mój nowy (własny) team przed chwilą awansował w swoim pierwszym sezonie na 7 miejsce w generalnej klasyfikacji. Chyba miałem udany sezon. :)

Odnośnik do komentarza

No i nadszedł ten moment Panowie. Żegnam się z drużyną CMF. Było bardzo fajnie przez tyle sezonów z Wami dyskutować, ustalać strategie i omawiać wszelkie tajemnice gry, które komuś udawało się odkryć, ale ostatnie dwa sezony drużyna nie funkcjonowała. Ruch na forum praktycznie zanikł, PW w GPRO również jakoś nie znalazły chętnych dlatego szukając nowej mobilizacji do gry w GPRO przenoszę się do innej drużyny.

 

Wycofam się z teamu zaraz po resecie.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza

Nowy sezon - nowe emocje. Własnie przejechałem swoje pierwsze kwalifikacje w elicie i jestem dość pozytywnie zaskoczony. Co prawda zawaliłem kompletnie drugi qual, ale za to w pierwszym wykreciłem czas lepszy nawet od czasu aktualnego mistrza GPRO. :)

 

Powodzenia wszystkim w nadchodzącym sezonie. :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...