Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 7 i 8


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też muszę uznać ten sezon za bardzo udany. Wielokrotnie przekroczyłem założone cele. Mocno rozwinąłem bazę, mam bardzo ładny bolid, zdobyłem 42pkt i udało mi się nie awansować i zachować obecnego kierowcę na kolejny sezon. :) Same plusy. :)

Odnośnik do komentarza
Gratulacje binki - oczywiście kontrakt już przedłużyłeś?

 

Już dawno. :) Gdybym nie przedłużył to bym walczył o awans, co imho było spokojnie w moim zasięgu. :) W przyszłym sezonie mam dwa zadania: zbudować własny team i nowo tworzoną federację orazspokojnie awansować do elite. Cel pomniejszy - pierwszy hattrick. ;)

Odnośnik do komentarza

Ja w tym sezonie osiągnąłem to co chciałem. Zająłem pierwsze miejsce w rookie28. Dzięki temu, że miałem dosyć taniego kierowcę i zajmowałem dobre miejsca w wyścigach do amatorów wejdę z ~70mln na koncie co daje chyba dobry start. Dodatkowo bolid mam na 4lvl co powinno w połączeniu z dobrym kierowcą dać mi szanse na pozycje w środku grupy do jakiej trafię.

Odnośnik do komentarza

I ja i ja, ja też chce podsumować miniony sezon :keke: Dużo się rozpisywać w sumie nie będę. Dla mnie sezon kiepściutki, jedyny pozytywny fakt to to, że mam kasy jak lodu :P

 

W przyszłym sezonie mam dwa zadania: zbudować własny team[...]

Poco budować nowy team, jak jedno miejsce w najlepszym polskim zespole jest wolne ? :D Mamy taki ładny pucharek itpitd :)

Odnośnik do komentarza
I ja i ja, ja też chce podsumować miniony sezon :keke: Dużo się rozpisywać w sumie nie będę. Dla mnie sezon kiepściutki, jedyny pozytywny fakt to to, że mam kasy jak lodu :P

 

W przyszłym sezonie mam dwa zadania: zbudować własny team[...]

Poco budować nowy team, jak jedno miejsce w najlepszym polskim zespole jest wolne ? :D Mamy taki ładny pucharek itp itd :)

 

A dziekuję, bo rozumiem że to formalna propozycja?;) Niestety musze odmówić. Zasmakowałem w międzynarodowych teamach to raz, a dwa nadszedł czas by samemu coś stworzyć. :)

A właśnie, Buła, nie bedzie Ci żal podatek płacić?;) 12,5M piechotą nie chodzi. ;)

Odnośnik do komentarza

A to serio tak z tym podatkiem ? :kekeke: Pierwsze słyszę ;) Czyli jak się pewnie domyślam to sie buli jak się ma powyżej 100 $ milionów :| ? No bo wcześniej nie przypominam sobie, żebym jakiś podatek płacił... No to niezła lipa, było mnie dobitnie uświadomić, że takie hamstwo się szerzy :P

Odnośnik do komentarza
A to serio tak z tym podatkiem ? :kekeke: Pierwsze słyszę ;) Czyli jak się pewnie domyślam to sie buli jak się ma powyżej 100 $ milionów :| ? No bo wcześniej nie przypominam sobie, żebym jakiś podatek płacił... No to niezła lipa, było mnie dobitnie uświadomić, że takie hamstwo się szerzy :P

 

25% od wszystkiego wyżej 50M. Od zawsze tak było. Dlatego ja zawsze nadwyżki inwestuję. ;)

 

7.2 Other Matters

 

When the End of Season script runs, the wear on all parts is reset to zero, and all your parts remain at the level they were the previous season (except in the Rookie groups). Any manager with a negative balance will automatically sell their parts and facilities at half price, starting with the highest levels, until they reach a positive balance. Managers will get taxed on money over $50.000.000 at a rate of 25%. For example a manager with $65.000.000 will get taxed as follows:

 

$65.000.000 - $50.000.000 = $15.000.000

 

25% of $15.000.000 is $3.750.000. So a manager would pay $3.750.000 in tax at the end of the season.

Odnośnik do komentarza
No, ale bezsensu ten podatek płacić... i oddać za frajer kasę. To już lepiej zostawić sobie te 50 mln, a 100% nadwyżki zainwestować w rozwój.

 

Jasne, że najlepiej inwestować w rozwój tyle, żepo pierwsze nie zawsze jest to łatwe, a po drugie to też generuje koszta. Nie wiem jak Buła ma rozwinięte facilities, ale jeśli są na niskim poziomie to i tak za wiele kasy nie da rady w nie władować. trening to też góra 2M. A jak nie jesteś w stanie odpowiednio zużytkować nadwyżki to może faktycznie po prostu poddać się losowi. Inwestować imho trzeba systematycznie, a nie zrywami jak fiskus do portfela zagląda. :)

Odnośnik do komentarza
Postawić dwa, trzy budynki z lvl 2,3 + trening i zostaje 50 mln :)

I nie będzie to zryw, ino zakup na koniec sezonu tego, co powinno się w jego trakcie :)

 

Pod warunkiem, że się już ma budynki lvl1 w odpowiedniej ilości... Nie mówiąc już o tym, że 3 budynki lvl3 to dopiero 27M+2,2M treningi =30M. I ciągle trzeba zapłacić 5M podatku. :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...