Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 7 i 8


Rekomendowane odpowiedzi

Jest w tym trochę racji, ale w poprzednich sezonach całe strony zajmowały relacje z wyścigów... Przecież gdy zaczynało padać mogliśmy o tym przeczytać 10 razy, potem następne 10 wpisów było w stylu:

"hurra pada :jupi: "

"no nie, o dwa kółka za późno"

"a ja nie ustawiłem deszczowych opon"

 

Teraz ludzie nie oglądają z taką pasją wyścigów, bo mało jest osób, które walczą o coś. Ja na ten przykład jadę, aby dostać te 5 mln po sezonie :)

Odnośnik do komentarza

Teraz też są emocje, ale na trochę innym poziomie. Więcej wiemy o grze to i co innego cieszy. Na początku każdy punkcik był niewiarygodnym sukcesem, teraz mamy inne cele. Przy grze zostali najwytrwalsi, a rozmowy w dużej mierze przeniosły się na fora konkretnych teamów, żeby nie zdradzać konkurencji zbyt wielu sekretów.

Odnośnik do komentarza
doradzcie opony na Q1...

bo temperatura duza i boje sie ze jak pojade na e-/softach to jak przestanie padac to nie dojade.

kiedy moze przestac padac w wyscigu? czy raczej nie brac tego pod uwage?

jak myslicie? :)

 

Nie brać pod uwagę, bo się wrzodów można dorobić z nerwów. ;)

 

i jakie tutaj planujecie spalanie w deszczu? :)

 

Niższe niż na sucho. ;)

Odnośnik do komentarza

Oj, coś czuję, że niedługo zacznę się palić... No, ale było to do przewidzenia. Wszystkie części "pomarańczowe", kierowca jeszcze za słaby, by nie zniszczyć wozu przez cały wyścig... No, ale na razie jadę :)

 

Zacząłem się palić na 23 lapie... no cóż. Liczyłem chociaż na przejechanie połowy wyścigu

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...