Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 7 i 8


Rekomendowane odpowiedzi

Gratki binki ;)

 

Szkoda u mnie tego 6 miejsca, przydałyby się punkty. Z tym jednym punkcikiem może być ciężko się utrzymać, a już więcej zdobyć raczej nie przewiduje :keke:

 

No chyba, że jeszcze dziś jakiś zdobyłem :P Jeszcze się robi aktualizacja i nie wiem który byłem.

Odnośnik do komentarza
Ładny qual Buła. :) Z takim czasem to na 1 pit spokojnie jesteś wysoko w punktach. Ja się już do końca sezonu bawię w testowanie różnych rozwiązań, więc tym razem na 90% jestes przede mną. :)

Żebyś się przypadkiem nie zdziwił :kekeke: Ja już kompletnie odpuszczam sezon. Teraz mam naprawdę dobry bolid, mimo tego i tak tylko ocieram się o punkty. Nic lepszego w tym sezonie nie zdołam wywalczyć, a bolidu na pewno do końca sezonu przy takiej jeździe nie zdołam utrzymać, nie starczy mi kasy. Tak więc innego rozwiązania nie widzę. Jeśli miałbym jechać dalej, to albo bym zbankrutował, albo skończył bym sezon, ze sporo obniżonym bolidem i ze średnią kasą...

 

ps. A qual wcale taki dobry to nie był, więc nie cukruj niepotrzebnie ;)

Odnośnik do komentarza
Ładny qual Buła. :) Z takim czasem to na 1 pit spokojnie jesteś wysoko w punktach. Ja się już do końca sezonu bawię w testowanie różnych rozwiązań, więc tym razem na 90% jestes przede mną. :)

Żebyś się przypadkiem nie zdziwił :kekeke: Ja już kompletnie odpuszczam sezon. Teraz mam naprawdę dobry bolid, mimo tego i tak tylko ocieram się o punkty. Nic lepszego w tym sezonie nie zdołam wywalczyć, a bolidu na pewno do końca sezonu przy takiej jeździe nie zdołam utrzymać, nie starczy mi kasy. Tak więc innego rozwiązania nie widzę. Jeśli miałbym jechać dalej, to albo bym zbankrutował, albo skończył bym sezon, ze sporo obniżonym bolidem i ze średnią kasą...

 

ps. A qual wcale taki dobry to nie był, więc nie cukruj niepotrzebnie ;)

 

W sumie utrzymać się z dwoma punktami powinieneś spokojnie... Gdyby jeszszcze kierowca był tańszy... ;) Zawsze możesz zrobic tak ja ja planuję, czyli nie naprawiać już nic, aż do 15 wyscigu i na 3 ostatnie przygotować sobie bolid za jakieś 70M.

 

Jeżeli pojechałeś na softach to qual był bardzo dobry, więc nie marudz. :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...