Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 7 i 8


Rekomendowane odpowiedzi

Leon, jeśli pytanie o mojego kierowce nadal aktualne to byłem z niego bardzo zadowolony i jeśli bym został w amatorach to przedłużyłbym z nim kontrakt na następny sezon, nigdy się na nim nie zawiodłem, spokojnie można awansować z nim do Masters :)

 

Ja troche zaryzywkowałem w tym sezonie i takiego oto drivera zatrudniłem:

 

Overall: 84

Concentration: 148

Talent: 179

Aggressiveness: 23

Experience: 24

Technical insight: 107

Stamina: 0

Charisma: 32

Motivation: 0

Weight(kg): 82

Age: 35

Odnośnik do komentarza

Handballer - Twoj driver był moja opcją awaryjną, jakby mi się nie udało pozyskać tych co chxciałem najbardziej, ale jak zobaczyłem, ze na 3 min przed deadline pojawiły sie dwie oferty dla niego, to odpuściłem :D

 

Na szczęscie jedna z moich głównych ofert została zaakceptowana i jest kierowca za nawet dość przyzwoita ceną 2.8M za wyscig. Wprawdzie za podpis dostał cham aż 5M, no ale jakoś trzeba było go do siebie przekonać :)

 

Arturo Stohr

 

Overall: 133

Concentration: 250

Talent: 126

Aggressiveness: 12

Experience: 138

Technical insight: 233

Stamina: 111

Charisma: 94

Motivation: 0

 

Wysoka stamina, więc licze na udane quale :] teraz trzeba jakiegoś technicznego poszukać, bo dziś to zupełnie odpuściłem

Odnośnik do komentarza
Handballer - Twoj driver był moja opcją awaryjną, jakby mi się nie udało pozyskać tych co chxciałem najbardziej, ale jak zobaczyłem, ze na 3 min przed deadline pojawiły sie dwie oferty dla niego, to odpuściłem :D

 

Na szczęscie jedna z moich głównych ofert została zaakceptowana i jest kierowca za nawet dość przyzwoita ceną 2.8M za wyscig. Wprawdzie za podpis dostał cham aż 5M, no ale jakoś trzeba było go do siebie przekonać :)

 

Arturo Stohr

 

Overall: 133

Concentration: 250

Talent: 126

Aggressiveness: 12

Experience: 138

Technical insight: 233

Stamina: 111

Charisma: 94

Motivation: 0

 

Wysoka stamina, więc licze na udane quale :] teraz trzeba jakiegoś technicznego poszukać, bo dziś to zupełnie odpuściłem

 

Mój driver też był opcją awaryjną :) Oprócz niego miałem na oku jeszcze dwóch. O 18 nikt z nich nie miał żadnej oferty. Ale o 18.50, dwóch miało po dwie, więc z nich zrezygnowałem, czekałem do ostatniej chwili z tym trzecim (obecnym miom) driverem i na trzy minuty jakiś koleś zaoferował mu kontrakt. Na szczęscie podbiłem ofertę o chyba 300k i mam go u siebie :). Powinien wystarczyć do walki o awans bo grupa jest teoretycznie łatwa.

Odnośnik do komentarza

No ja też nowego drivera zatrudniłem.

 

Overall: 106

Concentration: 209

Talent: 24

Aggressiveness: 0

Experience: 38

Technical insight: 228

Stamina: 29

Charisma: 229

Motivation: 231

Weight(kg): 100

Age: 30

 

Chyba niezły. Może tylko trochę gruby, ale punktów zdobył w karierze sporo, więc coś w nim chyba jest.

 

P.S jaki jest trening na stamine

chyba Fitness Class.

Odnośnik do komentarza

Overall: 116

Concentration: 226

Talent: 183

Aggressiveness: 85

Experience: 23

Technical insight: 134

Stamina: 2

Charisma: 110

Motivation: 0

 

Weight(kg): 88

Age: 32

 

Salary: $2.000.000

 

Mój driver na amatorów, mam nadzieję, że da mi utrzymanie. Już miałem podpisywać kontrakt z driverem, który dał mi awans, ale stwierdziłem, że prawie dwukrotnie większe tech ins będzie lepszym wyborem. Do tej pory nie zdobył punktów, ale mam nadzieję, że u mnie da radę. Oczywiście na pierwszy ogień trening staminy...

Odnośnik do komentarza

no wlasnie, 1 wolne miejsce w CMFie - aplikowac.

 

moj drivah:

Overall: 110

Concentration: 250

Talent: 120

Aggressiveness: 162

Experience: 67

Technical insight: 82

Stamina: 2

Charisma: 85

Motivation: 0

 

nie najgorszy mysle... troche malo staminy, wiec quale bedzie dupil z poczatku, ale juz mu 1 trening fitness zrobilem, wiec mysle ze od polowy sezonu bedzie jezdzil w miare znoznie.

place mu tylko 700k, wiec z treningiem co wyscig bedzie 1.5mln - chyba calkiem calkiem? :)

 

 

co do pytania o treningi:

fitness: +stamina -weight -motivation

ninja: +agressiveness -concentration

tech training: +tech

reszty nie wiem, bo nie probowalem

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem softy spokojnie starczą, tutaj moim zdaniem głównie decyduję to jakie jest zużycie opon na tej trasie-a tu jest medium(co prawda temp. też wpływa i wilgotnosć), ale pokusiłbym sie o twierdzenie, że esofty mogą wystarczyć, a nawet jeśli nie to nie wiele zabrałoby ;)

Odnośnik do komentarza

650 650 600 780 550 400 (Technical insight:57)

Mediumy w sumie 250 litrów (silnik lev.2)

Moim zdaniem softy spokojnie starczą, tutaj moim zdaniem głównie decyduję to jakie jest zużycie opon na tej trasie-a tu jest medium(co prawda temp. też wpływa i wilgotnosć), ale pokusiłbym sie o twierdzenie, że esofty mogą wystarczyć, a nawet jeśli nie to nie wiele zabrałoby ;)

Mi się wydaje że tez mogą starczć ale nie chciałem ryzykować

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem softy spokojnie starczą, tutaj moim zdaniem głównie decyduję to jakie jest zużycie opon na tej trasie-a tu jest medium(co prawda temp. też wpływa i wilgotnosć), ale pokusiłbym sie o twierdzenie, że esofty mogą wystarczyć, a nawet jeśli nie to nie wiele zabrałoby ;)

 

Podczas ostatniego wyścigu na tym torze temperatura było o 15-20 stopni niższa. Jechałem na softach na dwa pity. Podczas pierwszego zjazdu zostało mi 19% opon, a drugiego 18%. Jeszcze ze dwa okrążenia i kółka zeczęły by mi się kręcić. Więc jeśli lubicie kręcące się kółka i stratę na każdym lapie ponad sekundę to powodzenia :). Jadę na Mediumach, ale zastanawiam się nad jednym pitem :)

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem softy spokojnie starczą, tutaj moim zdaniem głównie decyduję to jakie jest zużycie opon na tej trasie-a tu jest medium(co prawda temp. też wpływa i wilgotnosć), ale pokusiłbym sie o twierdzenie, że esofty mogą wystarczyć, a nawet jeśli nie to nie wiele zabrałoby ;)

 

Podczas ostatniego wyścigu na tym torze temperatura było o 15-20 stopni niższa. Jechałem na softach na dwa pity. Podczas pierwszego zjazdu zostało mi 19% opon, a drugiego 18%. Jeszcze ze dwa okrążenia i kółka zeczęły by mi się kręcić. Więc jeśli lubicie kręcące się kółka i stratę na każdym lapie ponad sekundę to powodzenia :). Jadę na Mediumach, ale zastanawiam się nad jednym pitem :)

jeden pit ; ) hard na 1 pit ;) ja tak jade; ) coz 1-wszy wyscig mozna poryzykowac;) pakuje 235 litrow ;)

no i ladnie ;/ 1q dalem ryzyko srednie i 0.6s gorzej niz practice;/

Odnośnik do komentarza

ja w sezonie 5 jechalem na softach i juz sie dymilo z opon, wiec przy wiekszej temp. - na pewno esofty nie starcza.

mediumy biore

jak piszecie ile paliwa bierzecie podawajcie lvl silnika - to ulatwi, ja np. zastanawiam sie nad 215/220l (silnik 5.)

ja setup bede robil dokladny jutro wiec cos wiecej powiem (ale rok temu mialem takie ust: 600 800 600 725 725 600)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...