Skocz do zawartości

Widzew Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

Może i coś w tym jest, w sumie sam kupiłem karnet i nie sądziłem, że regularnie będę chodzić na mecze, ale kurde to jest trzecia liga i jednak kopią się trochę po czołach. Ja rozumiem, że przychodzi zegar, bo przychodzi zawsze, ale reszta trybun? Ba, nawet doping na pozostałych trybunach wygląda lepiej (jasne, więcej jest osób, ale mimo wszystko). Ja się jednak trochę dziwię, może nie tyle dziwię, co jestem pod wrażeniem.

Odnośnik do komentarza

A na jaki inny sport można iść w Łodzi? Orzeł na żużlu ma jakieś wyniki, ale tez nie ekstraklasa, a i stadion to tam chyba jest całkowita ruina. Ja jeszcze kojarzę żeńska siatkowke na poziomie, no ale to nigdy nie przyciągnie tłumów. Ponadto Widzew co by nie mówić to jest marka, ludzie dostali normalny obiekt, można sobie iść, spotkać sie ze znajomymi. Ponadto jak już Widzew wróci do ekstraklasy, to zawsze sie będzie można pochwalić karnetem na III ligę ;)

Odnośnik do komentarza

Sportu, który przyciągnie porównywalnie kibiców to raczej nie ma. Są koszykarki Widzewa w najwyżej lidzie, ale przedostatnie miejsce w tabeli. W lidze niżej jest jeszcze SMS ŁKS Łódź. Są Budowlani w rugby. Skra Bełchatów na pojedyncze spotkania przyjeżdża do Atlas Areny

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

i to jest dobre info

 

 

Komunikat w sprawie herbu Widzewa
Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew informuje, że w dniu 12 maja 2017 roku odkupił od syndyka prawa do znaku towarowego, jakim jest herb Widzewa oraz prawa majątkowe, a także domenę internetową widzew.pl. W związku z tym będziemy mogli posługiwać się herbem bez żadnych ograniczeń prawnych. Odzyskanie naszego herbu jest kolejnym krokiem w odbudowie Widzewa.
Nasz Klub dzięki temu odzyskał kluczowy element swojej tożsamości. To historyczne i symboliczne dla widzewskiej rodziny wydarzenie sprawi, że działania mające na celu odbudowę marki Widzew i przywrócenie jej należnego blasku nabrać będą mogły tempa i rozmachu.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dawno nie spamowałem ;)

 

Dzisiaj zakończyła się 30 kolejka 3 ligi. Widzew wygrał z Huraganem Morąg 3:1 i przy potknięciach ŁKS (3:3) i Drwęcy (1:3) skrócił dystans do 2 punktów do ŁKS i 3 do Drwęcy. Przy poniedziałku na trybunach 13 653 osoby. Marcin Krzywicki od wygwizdywanego i hejtowanego zawodnika przeszedł do skandowania: Hej Widzew wpuścić Krzywego. Szacun, że z zerwanym więzadłem krzyżowym nie położył się na stół tylko w konsultacji z lekarzem chciał spróbować innego leczenia i w tydzień wrócił do treningów i zaliczył ogony w derbach i dzisiaj z Huraganem. Jak jeszcze w derbach było widać trochę strach o nogę, tak dzisiaj nogi nie odstawiał i opłaciło się, po dobitce jego strzału z rzutu wolnego pośredniego wpadła 3 bramka dla Widzewa.

 

Edyta podpowiada, że tak padały bramki dla Widzewa:

 

Do końca 4 kolejki, wszystko jest cały czas w zasięgu. Niby rozkład Widzew ma chyba najgorszy, ale rywale do awansu teraz już naprawdę czują oddech na plecach i może być ciekawie.

 

31 kolejka:

1. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - 18. Motor Lubawa
13. MKS Ełk - 3. Widzew Łódź
2. ŁKS Łódź - 7. Lechia Tomaszów Mazowiecki
32 kolejka:
5. Legia II Warszawa - 2. ŁKS Łódź
3. Widzew Łódź - 1. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
33 kolejka:
6. Sokół Ostróda - 3. Widzew Łódź
1. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - 15. Concordia Elbląg
2. ŁKS Łódź - 12. ŁKS 1926 Łomża
34 kolejka:
14. Ursus Warszawa - 2. ŁKS Łódź
7. Lechia Tomaszów Mazowiecki - 1. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3. Widzew Łódź - 9. Sokół Aleksandrów Łódzki

 

Frekwencja dalej wygląda bardzo dobrze, ostatnio skończyłem na meczu z Legią II, to jedziemy dalej:

Widzew - ŁKS 1926 Łomża 16 300

Widzew - Huragan Wołomin 15 352

Widzew - Jagiellonia II Białystok 16 600 (druga frekwencja w kraju, więcej niż pierwsza drużyna Jagi grająca z Wisłą Kraków)

Widzew - ŁKS Łódź 17 443 (drugi raz w tej rundzie komplet widzów po meczu otwarcia)

Widzew - Huragan Morąg 13 653

 

Jakby był awans, to może by się udało utrzymać frekwencję w przyszłym sezonie, a tak może być różnie. Tak więc: Walczysz, Widzew, Walczysz!!

Odnośnik do komentarza

Szacun, że z zerwanym więzadłem krzyżowym nie położył się na stół tylko w konsultacji z lekarzem chciał spróbować innego leczenia i w tydzień wrócił do treningów i zaliczył ogony w derbach i dzisiaj z Huraganem

 

Serio? Takie magiczne leczenie zerwanego więzadła, o którym nie słyszały najbogatsze kluby świata? Facet na własne życzenie kończy karierę.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zakładajac ze wygracie wszystko a Drweca straci punkty tylko z Wami to kto bedzie wyzej w tabeli?

Pierwszy mecz Widzew przegrał w Drwęcy 3:2, więc musiałby wygrać 1:0 (o ile tu bramki na wyjeździe się liczą, ale szczerze to nie wiem dokładnie), albo 2:0.

 

 

 

Serio? Takie magiczne leczenie zerwanego więzadła, o którym nie słyszały najbogatsze kluby świata? Facet na własne życzenie kończy karierę.

 

Tu trochę więcej na temat samego urazu. Wiesz, generalnie to w jego wieku położenie się na stół też mogło oznaczać koniec kariery. Jednak kopie się w czoło w 3 lidze. Ma 30 lat, z rok przerwy i powrotu do grania, a Zlatan to on niestety nie jest. Znowu pójdzie do jakiejś niższej ligi do rzeźników? Też dla mnie to brzmiało kurde nieprawdopodobnie, że leczenie prądami naprawi krzyżowe, ale do treningów wrócił. No i Krzywicki inwestuje i sprowadza szamańską maszynę ze Stanów do Polski.

Odnośnik do komentarza

Ale to się musi źle skończyć długoterminowo. W najlepszym razie po zakończeniu kariery będzie nie w pełni sprawny. Poza tym, gdzie opieka medyczna w Monaco, a gdzie w Widzewie. No i u Glika nie wiadomo, czy to naderwanie, czy zerwanie.

w artykule, który linkowałem: (...)Rezonans wykazał bowiem duże prawdopodobieństwo jego zerwania, choć staw kolanowy wciąż jest stabilny(...), więc nie jest powiedziane, że na 100% zerwane. Tak, Monaco to nie jest, ale za opiekę medyczną w Widzewie odpowiada Domżalski, jeden dwóch najlepszych w Polsce lekarzy (drugi podobno z Poznania, pracujący z Lechem), który składa sportowców do kupy.

Odnośnik do komentarza

Widzew dostał pomoc ze strony Świtu ostatnio ;) Nowodworzanie pyknęli u siebie lidera z Nowego Miasta 3-1. Szkoda, że Świt już nie ma szans na powalczenie o wyższa lokatę- strata 7 punktów plus jeden mecz Widzewa.

Może za rok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...