Skocz do zawartości

Widzew Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

Co do Aleksandra to bym go zostawi?. Zbyt du?o pieni?dzy na niego wydali?my, by go teraz sprzedawa? po niskiej cenie, bo nie s?dz?, by jaki? klub wy?o?y? du?o kasy za niego. Niech sobie gra w rezerwie, albo wchodzi z ?awki, a mo?e w ko?cu si? odblokuje. Do zawodników, którzy maj? odej?? doda?bym te? Bogunovica.

Odnośnik do komentarza
Tylko błysnął z Zagłębiem. Napastnik, którzy strzela w sezonie 2 bramki imo nie jest nam potrzebny..

 

Po pierwsze Bogunović strzelił 4 bramki, po drugie "nie jest nam potrzebny napastnik który strzela w sezonie 2 bramki", ale zostawmy Aleksandra który nie strzelił żadnej? Ciekawa logika.

Odnośnik do komentarza

Mnie szczerze aż tak mocno Zahorski nie przekonuje. Naprawdę wolałbym kogoś bardziej doświadczonego. Wzmacnia się Górnik, także poza beniaminkami to na teraz jesteśmy głównymi kandydatami do spadku. Potrzebne są porządne wzmocnienia. Zahorski i Ci trzecioligowi obrońcy (jeden z Polski, drugi z Włoch) to nie jest to absolutnie..

Odnośnik do komentarza
Po Tomaszu Zahorskim Widzew sięga po kolejnego piłkarza Górnika Łęczna - obrońcę Tomasza Lisowskiego.

 

22-letni wychowanek Zatoki Braniewo był w ubiegłym sezonie podstawowym piłkarzem Górnika. Rozegrał w lidze 18 meczów, strzelił jednego gola. Zdobył też trzy bramki w rozgrywkach Pucharu Ekstraklasy, dwa z nich strzelił Widzewowi w meczu, który rozegrany został w lutym. Drużyna z Łęcznej pokonała wtedy łodzian 3-0. Lisowski występuje na lewej stronie obrony oraz pomocy. Zanim trafił do Górnika występował w Amice Wronki. - Powiem szczerze, że byłem bardzo mile zaskoczony, kiedy zadzwonił do mnie pan Zbigniew Boniek - przyznaje piłkarz. - Jestem za, chcę występować w Widzewie. Ale do porozumienia muszą jeszcze dojść kluby, do tego nadal nie wiadomo, jak zakończy się sprawa degradacji Górnika.

 

Lisowski będzie już drugim piłkarzem z Łęcznej, który przeniesie się do Łodzi. W nowym sezonie widzewiakiem będzie też napastnik Tomasz Zahorski.

 

Hmm to my już mamy Zahorskiego? :-k Co do Lisowskiego chyba jestem na tak. Widziałem go w kilku meczach i nie prezentował się fatalnie. Z tego co kojarzę to ma dość mocne uderzenie ;] Pamiętam taką jego jedną bramkę (nie wiem czy liga czy puchary) gdzie z dość dużej odległości strzelił pięknego gola :) W ostatnim meczu na TV4 (Groclin-Górnik Łęczna) to Lisowski chyba najbardziej się wyróżniał wśród piłkarzy Górnika.

Odnośnik do komentarza

Z Górnikiem co do Zahorskiego ponoć jesteśmy ugadani na 350 tys. złotych, kontrakt też podobno ustalony. Ma podpisać w poniedziałek. Co do Lisowskiego to ładne bramki strzelał, ale jak gra nie wiem. Może Dżuk coś napisze o nim. ;)

Odnośnik do komentarza

Imho to wielkie ploty, Górnik nie robi żadnych kroków transferowych aż do 30 czerwca gdy poznamy decyzje WD PZPN.

 

Zahorski dodatkowo jest tylko wypożyczony z Groclinu, więc nie wiem jak od Górnika go można wykupić? :]

 

 

Lisowski jak i cały Górnik raz zagra dobrze, a raz beznadziejnie. W tej rundzie więcej było meczów w jego wykonaniu in plus. Jego główny atut to piekielnie silna lewa noga i niezły drybling. ;)

Odnośnik do komentarza
Zahorski dodatkowo jest tylko wypożyczony z Groclinu, więc nie wiem jak od Górnika go można wykupić? :]

No, z Groclinem jest Widzew ugadany. ;) Mała pomyłka. :P

A to co piszesz o Lisowskim robi z niego lewego pomocnika. Ale dziwne to dość, bo mamy już Wawrzyniaka, Brozia i Jarmuża na lewej stronie. Do tego jako skrzydłowy może grać Napoleoni. Natomiast Zibi w wywiadzie powiedział, że Lisowski to dobry prawy obrońca. :D Już się zamotałem. ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...