Skocz do zawartości

Kącik egzaminacyjny


adamus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Na uczelniach w działach rekrutacji powinno pisać na jakie kierunki jakie potrzebne są przedmioty :> wydaje mi się, że na większości uczelni na informatykę jest wymagana matematyka lub fizyka. Na UMCS w Lublinie można było zdawać coś z tej trójki przedmiotów, tyle wystarczyło. Tak samo na politechnikę w Lublinie, gdzie chodzę, na infę trzeba było coś z trójki - infa, matma, fiza, jak zdawał ktoś dwa przedmioty z tego to wybierali lepszy rezultat. Chcesz zdawać informatykę ? Osobiście nie polecam, lepiej zdać matmę, będziesz miał większe pole manewru na studia ;) mało osób pisze infę, bo to mało opłacalne.

Musisz poszukać w działach rekrutacji na uczelniach, które Cię interesują. Często jest podawane jak są liczone punkty, a jeśli tego nie ma to muszą być co najmniej przedmioty wymagane na dany kierunek :).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja pisałem zestaw polski + niemiecki + wos. Polski wydaje mi się, że jakoś poszedł, niemiecki też z bólem, ale z wosem będzie porażka... Muszę tylko zaznaczyć, że nie jestem orłem i w ogóle planuję zrezygnować ze zdawania matury, podobnie jak uczyniłem już z egzaminem zawodowym (informatyka).

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to te matury (zdawałem polski, angielski i historie - wszystko rozszerzone) były łatwe w moim odczuciu. Inna sprawa, że z żadnego z tych przedmiotów nie przekroczę zapewne 50% :] Słowem, czas się brać do roboty, bo jeśli na właściwej będzie trudniej to zaczynam się obawiać, czy w ogóle uda mi się zdać :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...