Skocz do zawartości

Kącik egzaminacyjny


adamus

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie. Otóż zdawałem informatyke i za zadanie, które byłem pewny że rozwiązałem dobrze otrzymałem zaledwie 1 pkt!! na 22 możliwych. Jest jakaś szansa na, że ktoś mi sprawdzi to zadanie jeszcze raz?
Lakonicznie mówiąc, to jest.
Odnośnik do komentarza
A ja mam pytanie. Otóż zdawałem informatyke i za zadanie, które byłem pewny że rozwiązałem dobrze otrzymałem zaledwie 1 pkt!! na 22 możliwych. Jest jakaś szansa na, że ktoś mi sprawdzi to zadanie jeszcze raz?
Lakonicznie mówiąc, to jest.

A co trzeba zrobić, żeby tak się stało?

Odnośnik do komentarza
A ja mam pytanie. Otóż zdawałem informatyke i za zadanie, które byłem pewny że rozwiązałem dobrze otrzymałem zaledwie 1 pkt!! na 22 możliwych. Jest jakaś szansa na, że ktoś mi sprawdzi to zadanie jeszcze raz?
Lakonicznie mówiąc, to jest.

A co trzeba zrobić, żeby tak się stało?

 

Zapytaj w sekretariacie, powiedzą Tobie gdzie i kiedy można oglądać/szukać błędów w pracach.

Odnośnik do komentarza

Spierdoliłem...

 

Polak podstawa - 79%

Angol podstawa - 96%

Gera podstawa - 80%

 

Ale te trzy pozornie może dobre wyniki zamieniłbym na lepsze z tych dwóch przedmiotów. Przedmiotów naprawdę dla mnie ważnych.

 

WOS rozszerzony - 60%

Historia rozszerzona - 62%

 

Jak to powiedział kumpel, z którym zapijałem smutki: "Najgorsza jest świadomość, że spieprzyłeś sobie już trochę życia..."

Co mi z tego, że mamuśka jest dumna. Co mi z tego, że brat jest dumny. Ja nie jestem dumny. Sprawdzam już progi punktowe z tamtego roku i raczej nigdzie się nie łapię. I jestem załamany.

Odnośnik do komentarza

W mojej szkole wyniki będą dopiero o 14 - bardzo sprytnie, zwłaszcza, że reszta śmietanki katowickich szkół ma wyniki od 9, brawo dla dyrekcji.

U mnie na dwoje babka wróżyła - historia powinna być dobrze, wos nieistotny, angielski także, polski - niby wypracowanie moim zdaniem świetne, ale pewnie za zupełnie inną interpretację opowiadania Mrożka stracę sporo punktów.

Ale przekonam się za trzy godziny. Najwcześniej. :sciana:

Odnośnik do komentarza
eee tam timon, pierdaczysz :] calkiem niezle zdales te mature

no chyba ze wybrales sobie takie kozackie uczelnie, ze z takimi wynikami tam nie przyjmuja...

 

Wybrałem UMK, 'spokojny' Toruń. Liczyłem na więcej i dlatego jestem trochę rozgoryczony.

 

Ogólnie to sposób oceniania jest do bani. Jak gadałem z moim psorem od WOSu i historii to zawsze powtarzał i dziś też powiedział, że w pracy nie napiszesz jednej rzeczy i już z 20 punktów spadasz na 5... System...

Odnośnik do komentarza

Również pisałem WoS i historie rozszerzone i jestem bardzo niezadowolony ze sprawdzania wypracowań, z chęcią podsykutowałbym z egzaminatorem jesli miałbym taką możliwośc, gdyż teoretycznie wypełniłem wszystkie wymagania prac pismenych iz Wosy mam 16/20 a z hst 14/20.. troche mnie to dziwi no ale..

 

Ogolnie nie jestem szczegolnie zadowolony z WoS'u -64 % bo na historie nie mam co narzekać chociaż mogłoby być leipei - 80%. Angola zawaliłem 69% .. :/ Jestem ciekawy jakie w tym roku beda progi na te lepsze uczelnie, bo mam nadzieje ze przynajmniej z drugiego rzutu sie dostane..

Odnośnik do komentarza

ja nie narzekam :)

 

Polski podstawowy 59%

Angielski podstawowy 69%

Geografia podstawowa 64%

 

Najbardziej obawiałem się Polskiego, bo moim skromnym zdaniem spieprzyłem wypracowanie a tu za wypracowanie wpadło 26 punktów. Ogólnie jestem zadowolony, a że na żadne studia się nie wybieram, więc jak dla mnie wynik dobry :) Tak poza tym to nie wiem po co był ten cały "OBIEG" skoro wyniki dopiero tej nocy wrzucili...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...