Skocz do zawartości

Kącik egzaminacyjny


adamus

Rekomendowane odpowiedzi

Kurka, to jednak sporo z Was ma jeszcze stres przed sobą... Ja swój ostatni egzamin miałem 19 maja a teraz już leżę ptakiem do góry :P Współczuję, ale i życzę powodzenia tym, którzy egzamin mają jeszcze przed sobą :]

Odnośnik do komentarza

Jak to mówił Glen Quagmire: Dear diary: Jackpot!

 

Innymi słowy 20/20. Zestaw miałem prosty.

Udzielanie informacji: jestem kelnerem i najpierw mam klientowi powiedzieć co serwujemy (tu czysta fantazja, powiedziałem omlet serowy z cebulą, kotlet schabowy), potem miałem jedno danie polecić z uzasadnieniem i na koniec zapytać co chce do picia.

Relacjonowanie: No tu było ostro, bo sytuacja była taka - jestem na wymianie w Irlandii i idąc przez park byłem świadkiem dziwnego wydarzenia. Słowo klucz - dziwnego. Początkowo chciałem pojechać kradzieżą torebki czy czymś takim. W końcu ostało się na gościu biegającym od drzewa do drzewa. I potem miałem powiedzieć jaka była moja reakcja na to.

Negocjowanie: moja współlokatorka ma do mnie pretensje, że późno do domu wracam. I tu dobrze rozmowę egzaminatorka przeprowadziła. Powiedziała, że późno wracam i ją budzę. Miałem jak to zwykle w tym dialogu odeprzeć zarzut, to powiedziałem, że pracuję do późna i nie mogę wcześniej wracać, ale postaram się zachowywać się ciszej.

Obrazek: trochę banał. Przed egzaminem jeszcze spotkałem moją nauczycielkę od angielskiego i zaczęła opowiadać z jakimi to ona się już nie spotkała wariantami pytań na drugie pytanie (to poza obrazkiem już). I były jakieś o zalety i wady demokracji i różne inne. A ja tymczasem dostałem obrazek z dwiema dziewczynami, które siedziały niewiadomo na czym oglądały zdjęcia. I pytanie pierwsze: jaka relacja jest między dziewczynami i dlaczego. Początkowo chciałem powiedzieć, że są lesbijkami ;). Ale ostało się na przyjaciółkach. A drugie pytanie: jakie są cechy prawdziwego przyjaciela. Proste więc.

 

Teraz tylko w czwartek polski.

Odnośnik do komentarza

I po polskim.

 

Nic a nic nie przygotowałem pisemnego - plan ramowy ino. Bez żadnego pisania całej treści prezentacji i kucia na blachę. Wczoraj mi tak chwilowo odbiło, że się o 22 zabrałem do pisania, ale po jednej stronie wszystko skasowałem... Było więc bardzo spontanicznie. I 19/20 jest. Trafiłem na dobrą komisję, powiedziałem wszystko co wiedziałem. I tak mi jeszcze czasu zabrakło. Byłem przy omawianiu pierwszego zespołu na cztery, a tu już 12 minut minęło. Na szczęście wnioski przeniesione zostały na rozmowę. Tak więc za totalny brak pracy 19/20. Nie ma co narzekać. I tak to wszystko ustne o kant dupy roztłuc. Satysfakcja jednak pozostaje.

Odnośnik do komentarza

Od dzisiaj pracuję jako asystent do weryfikacji prac maturalnych, być może wpadnie mi w łapska któraś z Waszych prac :P Od razu uprzedzam jednak, że niestety nie mogę w nic ingerować, a szkoda, bo chętnie bym Wam kilka procent dodał :P

Odnośnik do komentarza
Od dzisiaj pracuję jako asystent do weryfikacji prac maturalnych, być może wpadnie mi w łapska któraś z Waszych prac :P Od razu uprzedzam jednak, że niestety nie mogę w nic ingerować, a szkoda, bo chętnie bym Wam kilka procent dodał :P

OT: Dawajcie mu PESEL-e na PW :keke:.

Odnośnik do komentarza
Od dzisiaj pracuję jako asystent do weryfikacji prac maturalnych, być może wpadnie mi w łapska któraś z Waszych prac :P Od razu uprzedzam jednak, że niestety nie mogę w nic ingerować, a szkoda, bo chętnie bym Wam kilka procent dodał :P

 

 

a na czym konkretnie ta robota polega?

Odnośnik do komentarza
Skanowanie prac, sprawdzanie zgodności komputera z egzaminatorem, takie tam... :)

też dorabiam w ten sposób. Robota całkiem przyjemna. Zdecydowanie lepsza jest weryfikacja, bo przy skanowaniu często zacinają się maszyny i czasami jedna wiązka skanowana jest bardzo długo. Kaska też niezła, więc jeżeli macie możliwość się wkręcić to polecam :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...