Skocz do zawartości

Kącik egzaminacyjny


adamus

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie Wam nie odpisze, bo siedzi w książkach razz.gif Bo w końcu trzeba się już szykować na egzaminy na studia. Bo to obciach nie byc na pierwszym miejscu na liście. Zapytacie jakie? Oczywiście, że Harvard, ewentualnie Oxford kekeke.gif

 

Kiepskie to jest.

Do tego dla mnie to wygląda na zachowanie 7 latka który zazdrości resoraka,więc trzeba go wyśmiać, że wcale nie jest taki fajny. Aczkolwiek może jestem głupi bo nie pisałem w tym roku matury..

De facto zachowanie Ravena nie jest wg mnie w porządku, ale ta napinka była zbędna.

tyle. bez odbioru.

Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie napisałem, że mniej niż 100 % z angielskiego to wstyd. Dla mnie byłby to wynik niesatysfakcjonujący, bo znam swoje umiejętności i wiedzę, i ja osobiście bym się zdenerwował gdybym miał nie wiem, poniżej 95 %, bo wiem, że umiem na więcej. Nie był to żaden komentarz w formie: "jeżeli Wy nie macie 95 % z angielskiego, to jesteście głupi!" ani nic w tym rodzaju... Naprawdę, moim zamiarem nie było w żadnym wypadku wywyższanie się czy jakieś egomaniakalne chwalenie się... Jeżeli zostało to tak odczytane, to sorry, ale naprawdę nie taka była moja gestia.

Odnośnik do komentarza

Dobra, dobra SZk, temat nie jest tragiczny, powiedzialbym nawet, ze wychowawczy. Niemniej kajam sie, ze go poruszylem, bo jak mniemam moralne prawo do krytyki jakichkolwiek postaw maja tutaj moderatorzy i Panowie o brazowych nickach. Bywa.

 

By nie zboczyc z tematu - jutro ustny egzamin z jezyka polskiego. Jestem bardzo dobrze przygotowany, powiedzialbym nawet, ze wynik 20/20 bez specjalnego dyplomu i uscisku dloni szefa komisji bedzie kompletna porazka. Wiem na co mnie stac, moje umiejetnosci z tej dziedziny sa bardzo duze. Slyszalem, ze ma byc TV w szkole, wiec spodziewajcie sie, ze zobaczycie mnie w Polsacie i na YouTubie. Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Egzamin ustny z niemieckiego obejmuje opis obrazka oraz odpowiedź na 2 pytania do niego. I 3 rozmowy sterowane.

1. Udzielanie i uzyskiwanie informacji

2. realacjonowanie

3. negocjowanie

 

Z opisu można uzyskać 2 punkty i po 2 za każdą odpowiedź. z rozmówek sterowanych 9 punktów i 5 za język czy coś tam. W sumie daje to 20 pkt.

Odnośnik do komentarza
Egzamin ustny z niemieckiego obejmuje opis obrazka oraz odpowiedź na 2 pytania do niego. I 3 rozmowy sterowane.

1. Udzielanie i uzyskiwanie informacji

2. realacjonowanie

3. negocjowanie

 

Z opisu można uzyskać 2 punkty i po 2 za każdą odpowiedź. z rozmówek sterowanych 9 punktów i 5 za język czy coś tam. W sumie daje to 20 pkt.

 

 

to jest poziom podstawowy. Rozszerzony wygląda chyba inaczej.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj też ostatni egzamin z niemieckiego. Zdane na 14/20 więc jestem zadowolony. Przed wejściem brałbym 6 punktów w ciemno ale trafił mi się łatwy zestaw. Obrazek z kobietą wychodzącą ze sklepu. Rozmowy o tym, że zginęła mi siostra i żebym powiedział jak się nazywa, wygląd zewnętrzy i zewnętrzny. Więc 1 rozmówka łatwa. Druga o tym dlaczego opóźnił się mój przyjazd z podróży. Co na to rodzice i jakie były tego konsekwencje. No i 3 była jak dla mnie dosyć trudna bo moja współlokatorka przed egzaminem zażywa narokotyki. i miałem jej to odradzić. Odrzucić jej argumenty i uzasadnić. I zaproponować rozwiązania. Coś tam powiedziałem ale poszła mi najsłabiej.

Chciałbym już zaczać wakacje ale mam jeszcze egzamin zawodowy z geodezji, więc wakacje do 18 czerwca odłożone :(

Odnośnik do komentarza

Niemiecki - 20/20. Uff, nareszcie wakacje. Pod koniec zaciąłem się kompletnie, bo zapomniałem jak jest po niemiecku "popielniczka"... Ostatecznie powiedziałem tylko "aschen" bo wiedziałem, że tak się zaczyna, a egzaminatorka dokończyła "becher" i szczęśliwie złożyłem z tego "Aschenbecher" :P

 

Matura oficjalnie dla mnie zakończona, teraz tylko wyniku pisemnej... Jestem ciekaw jak potraktują ostatecznie ten arkusz z WOSu... tu będzie kieeepsko :/

Odnośnik do komentarza
I koniec matur, jako ostatnia była dziś ustna z niemieckiego. Efektem tej bitwy pod Grunwaldem jest 13/20.

Wakacje czas zacząć. :D

 

 

Hyhy :] mnie sie uczepiło 13... z polskiego ustną zdawałem 13 maja i miałem 13 ptk, a dziś zdawałem ang ustny i też 13 ptk. Mnie jeszcze tylko czekają egzaminy zawodowe w czerwcu...

Odnośnik do komentarza
I koniec matur, jako ostatnia była dziś ustna z niemieckiego. Efektem tej bitwy pod Grunwaldem jest 13/20.

Wakacje czas zacząć. :D

 

 

Hyhy :] mnie sie uczepiło 13... z polskiego ustną zdawałem 13 maja i miałem 13 ptk, a dziś zdawałem ang ustny i też 13 ptk. Mnie jeszcze tylko czekają egzaminy zawodowe w czerwcu...

mnie na maturze się uczepiło 62% (albo cos w tym stylu ;P) tyle miałem z matmy fizy i angla, wsio roz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...