Skocz do zawartości

Kącik egzaminacyjny


adamus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Polski podstawa: 83%

Polski rozszerzenie: 70%

Matematyka podstawa: 84%

Angielski podstawa: 100%

Angielski rozszerzenie: 70%

Wos rozszerzenie: 64%

 

To daje mi w sumie 68,6 pkt na dziennikarstwo na UW, gdzie w tamtym roku próg wynosił 72,06. Mam nadzieję, że teraz będzie trochę niższy i zdołam się załapać. Ogólnie liczyłem na dużo lepszy wynik z rozszerzonego polskiego, nieco lepszy z rozszerzonego wosu, natomiast spodziewałem się gorszego rezultatu z podstawy angielskiego. Nie jest tragicznie, ale nie mogę spać spokojnie. ;)

Odnośnik do komentarza

Ja akurat wypełniłem z nawiązką najambitniejszy plan, jaki sobie postawiłem (czyli 840 punktów przy rekrutacji na PŁ). A oto komplet moich wyników:

 

polski podstawa: 67% (dramatu nie ma, ale chciałem te 70%, żeby ładnie wyglądało)

matematyka podstawa: 98%

matematyka rozszerzenie: 94%

angielski podstawa: 100%

angielski rozszerzenie: 91%

fizyka i astronomia rozszerzenie: 78%

 

Przy rekrutacji na PŁ daje to 886 pkt na 1000 możliwych

Odnośnik do komentarza

Ja akurat wypełniłem z nawiązką najambitniejszy plan, jaki sobie postawiłem (czyli 840 punktów przy rekrutacji na PŁ). A oto komplet moich wyników:

 

polski podstawa: 67% (dramatu nie ma, ale chciałem te 70%, żeby ładnie wyglądało)

matematyka podstawa: 98%

matematyka rozszerzenie: 94%

angielski podstawa: 100%

angielski rozszerzenie: 91%

fizyka i astronomia rozszerzenie: 78%

 

Przy rekrutacji na PŁ daje to 886 pkt na 1000 możliwych

 

chcesz isc na IFE ? za moich czasow do dostania sie na IFE trzeba bylo miec 920+

Odnośnik do komentarza

Ja akurat wypełniłem z nawiązką najambitniejszy plan, jaki sobie postawiłem (czyli 840 punktów przy rekrutacji na PŁ). A oto komplet moich wyników:

 

polski podstawa: 67% (dramatu nie ma, ale chciałem te 70%, żeby ładnie wyglądało)

matematyka podstawa: 98%

matematyka rozszerzenie: 94%

angielski podstawa: 100%

angielski rozszerzenie: 91%

fizyka i astronomia rozszerzenie: 78%

 

Przy rekrutacji na PŁ daje to 886 pkt na 1000 możliwych

 

chcesz isc na IFE ? za moich czasow do dostania sie na IFE trzeba bylo miec 920+

Nie, nie chcę iść na IFE. Zamierzam wybrać się na Wydział Mechaniczny (mechanika i budowa maszyn). To tzw. maksymalne minimum, które sobie ustaliłem, nie ma żadnego związku z rekrutacją. A co do IFE, z tego co słyszałem, teraz progi nie są już tak wygórowane (na najbardziej obleganych kierunkach podobno wystarczy 750 punktów). Co do mnie, to mam niezbyt dobre zdanie o IFE, dlatego tam się nie wybieram...

Odnośnik do komentarza

ja mam 60% z podstawy z polaka i 70% z rozszerzenia,

92% z podstawy angola i 64% z rozszerzenia (tutaj rozczarowanie)

no i wos rozszerzony 48% (chcialoby sie wiecej, ale widocznie na tyle bylem przygotowany).

do tego podstawa z matmy na 82%, lecz do niczego mi sie nie przyda.

 

na dziennikarstwo na UG sie zapewne nie dostane, moze sprobuje na zaoczne, a jak nie, to czeka mnie ekonomia czy inne zarzadzanie i moze napisze historie za rok na maturze :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Jako że mamy okres przedmaturalny trzeba trochę wątek rozruszać :) Na maturę ustną z języka polskiego wybrałem sobie temat: "Język sprawozdawców sportowych. Scharakteryzuj go, odwołując się do wybranych relacji z zawodów sportowych". Mniej więcej mam zarys tego jak mam przygotować dany temat... lecz nie wiem od czego zacząć :]

 

Proszę o wszelkie porady i wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Siema.
Mam problem. Co mam wpisać w prezentacji maturalnej z polaka w literaturze przedmiotu, jak w literaturze podmiotu mam wpisane same czasopisma.
Mój temat to Język prasy. Omów różne odmiany stylu publicystycznego,odwołując się do konkretnych przykładów.

Jak by to jakos pomogło ;)

Odnośnik do komentarza

U mnie wyglądało to tak, że wpisałem sobie losowe książki z neta. Nikt mnie o nie nigdy nie zapytał a ja sam poza okładkami ich na oczy nie widziałem. Zresztą nawet jakby mnie ktoś o nie zapytał to spokojnie bym ściemnił, bo dałem tak andergrałndowe rzeczy, że nie ma chuja, żeby kiedyś to ktoś czytał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...