Skocz do zawartości

Kącik egzaminacyjny


adamus

Rekomendowane odpowiedzi

No jutro jeszcze fizyka i koniec z pisemnymi.

Potem we wtorek polski i w nastepny wtorek angielski. Troche lipa, ze mam tak porozwalane te matury... wolalbym chyba bardziej skoncentrowane w czasie...

 

przed fizyka mam mega stresa... na ustne poki co zlewam ;]

Odnośnik do komentarza

Ja pisemne od dzi? mam za sob?. Teraz "tylko" przygotowa? prezentacj? na ustny polski. A ?e potraktowa?em spraw? zbyt ambitnie, to teraz boj? si?, ?e przez tydzie? nie zd???.

 

A wyniki dotchczasowych matur to:

polski rozsz.: nie mam poj?cia, bo mi czasu zabrak?o troch?, ale my?l?, ?e w okolicach 60, mo?e ciut wi?cej, %

WOS rozsz.: tak od 74 do 84 % mog? zdoby?

angielski podst.: jakie? 98%, jak s?dz?

historia pods.: okolice 90-92%

 

Ach, i jeszcze ustny angielski (podstawa): 20/20.

 

Ogólnie pozytywnie, teraz tylko si? zastanawiam, czy w tym roku to starczy na prawo w Poznaniu :)

Odnośnik do komentarza

jestem juz po fizyce... wczoraj zdawalem ale wieczorem nie mialem sil pisac :P

jestem pozytywnie zaskoczony poziomem matury, na fizyke szedlem z przekonaniem "oby tylko zdac" a wszystko wskazuje na to, ze bedzie bardzo ladny wynik, bo sporo napisalem, mam tylko nadzieje, ze egzaminator nie znajdzie jakichs prostych bledow, do ktorych mam sklonnosc ;]

Odnośnik do komentarza

Na ustnym angielskim nie ma co panikowa?, nie jest naprawd? trudny, cho? s?ówka wypadaj? z g?owy, np. kumpela zamiast clothes, powiedzia?a coach. Najgorsze jest jednak to, ?e tych zestawów jest co najmniej 50(!). Ja mia?em akurat prosty, poprosi? o wypo?yczenie kempingu, opowiedzie? koledze z USA o ?lubie kuzyna i wynegecjowa? z kuzynem dlaczego nie chc? zostawa? sam w domu. Co do obrazka to mia?em na nim pal?cy si? dom, stra?aka i kawa?ek wozu stra?ackiego, a pytanie do niego to dlaczego móg? si? zapali? ten dom i czy chcia?bym zosta? stra?akiem. :lol: Ogólnie rzecz bior?c sympatycznie by?o ;) Cho? dwie dziewczyny przede mn? mia?y, uwaga... po 2pkt. :doh!:

Odnośnik do komentarza

Ja matur? sko?czy?em w pi?tek, ale dopiero dzi? doszed?em do siebie ;] I to nie do ko?ca :P Ustny angielski poszed? mi strasznie s?abo i mia?em na podstawie tylko 15/20 punktów. Polski za to bardzo pozytywnie i 100%. Teraz czekam na wyniki pisemnych.

Odnośnik do komentarza

Hej hej, nareszcie mam wakacje :)

 

Dzi? mia?em polski ustny i z moim tematem o ciele w literaturze zgarn??em maxa, wi?c jestem super zadowolony, tym bardziej ?e wszystko po swojemu robi?em na ostatni moment. Pierwszy raz mówi?em t? prezentacj? dzi? rano przy ?niadaniu i mi wysz?o 35 minut, ale ogólnie dobrze posz?o :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...