Skocz do zawartości

Czasowo wypoczywający na Majorce [FM`06]


Brachu

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem po spotkaniu z Fakiełem wypróbować nową parę środkowych obrońców: Taranov, Durov. Zagrają jednak w spotkaniu z Fakiełem. Khrapkovskiy i Averjanov są zawieszeni. Pierwszy za przekorczenie limitu żółtych kartek a Averjanov za czerwoną kartkę. Dzięki zwycięstu na stadionie Centralnym wygrałem ligę. Do Jedenastki Kolejki został nominowany Konstantin Markov [/url]. Oczywiście w stadzie zawsze znajdzie się płaczka. Tym razem jest to Durov. Poleciał z płaczem do mediów, że nie gra. Daje mi ultimatum albo gra albo odchodzi. Odpowiedziałem, że dostanie szansę, ale wyleci po sezonie. Jestem pamiętliwy. W trzeciej kolejce fazy grupowej LM Wisła pokonała AS Monaco 1:0 (Ianu`67). Okazało się, że ma wypowiedź zmotywowała Durova do większego zaangażowania na treningu. Zobaczymy, co pokaże w spotkaniu z Fakiełem. Po awansie Rashetnikov myśli, że już sobie można balować i na treningi nie przychodzić. Udzieliłem mu ostrzeżenia. Jeszcze ma czelność mówić, że to było niesprawiedliwe. Wszakże jest tylko rezerwowym i stawia warunki. Do odstrzału. Na mecz z Fakiełem przeprowadziłem drobne korekty w składzie. Za Bakhtina wejdzie Abramov a na ławce usiądzie Ryazantsev. Miejscami zamienią się Mysin z Zubką. Galimov zastąpi Kulika.

 

[39/42] Pervyy Divizion, 22.10.2005

Stadion Urałmasz, Jekaterynburg

 

Zastanawia mnie motywacja i gra dwóch środkowych defensorów. Niestety Ci dwaj ostatni nie popisali się w 8 minucie. Nie upilnowali Novitskiego i Fakieł wyszedł na prowadzenie. Na szczęście zespół jest zmotywowany. Dwie cudne akcje i na przerwę wychodzimy jako zwycięzcy. Pichugin zdobywa wyrównującą bramkę, tradycyjnie z rzutu wolnego (faul na Abramovie), drugą bramkę dokłada Zubko (asysta Jarek TKOCZ!!). Sześć minut po przerwie prostopadłe podanie Galimova wykorzystuje Zubko. W siedemdziesiątej minucie przeprowadzam zmiany Pyatikopov, Mysin oraz Fidler wchodzą za Galimova, Markova, Klimienkę. Oddaliśmy inicjatywę, co się zemściło ale w doliczonym czasie gry. Konkretnie w 94 minucie (Bondarenko).

 

Ural – Fakieł – 3:2

 

Moim celem jest przekroczyć 100 punktów w lidze. Miałem dać szansę rezerwowym. Ciągnie mnie jeszcze śrubowania rekordu spotkań bez porażki :]

Odnośnik do komentarza

Apetyt rośnie w miarę jedzenia i dlatego postanowiłem dalej śrubować rekord wygranych oraz przekroczyć granicę stu punktów. Dlatego w ostatnich trzech spotkaniach wystąpimy prawie w najsilniejszym ustawieniu. Kolejnym zespołem, który spadł z Pervyy Divizion jest Petrotest St. Petersburg. Postanowiłem jednak nie zmieniać składu i dać szansę Taranovowi i Durovowi. Naszym przeciwnikiem jest Dynamo Briańsk.

 

[40/42] Pervyy Divizion, 29.10.2005

Stadion Urałmasz, Jekaterynburg

 

Goście wyszli w archaicznym ustawieniu z libero i trójką defensorów. W środku czterech pomocników i dwóch napastników. Ja gram standartowo. Archaicznie nie oznacza nieskutecznie. W 7 minucie tracimy bramkę. Strzela nam ją junior Bouli, która jest jego pierwszą bramką w karierze strzeloną w pierwszej drużynie. Usiłujemy się odgryźć. Udgryziśmy się ale nie strzeleniem bramki. Pichugin kopnął w stylu Bruca Lee strzelca bramki. Od 18 minuty gramy w osłabieniu. Pomimo gry w osłabieniu stwarzamy sytuacje, lecz nie potrafimy ich wykorzystać. W przerwie dokonuję korekty ustawienia i zmian personalnych. Za Galimova wchodzi Pyatikopov. Zostaje on ustawiony na środku pomocy. Po kontrze Markov doprowadza do wyrównania (asysta Durov). Jest 54 minuta spotkania. Na dodatek Yenin doznał kontuzji w 58 minucie spotkania. Pomimo gry w osłabieniu stwarzamy sobie sytuacje podbramkowe, lecz nie potrafimy ich wykorzystać. Goście jednak twardo atakują. Na Nasze szczęście spotkanie kończy się podziałem punktów. To jest nasz 14 spotkanie bez porażki.

 

Ural – Dynamo Briańsk – 1:1

 

Po tym remisie możemy, co najwyżej uzyskać 100 punktów. Pichuginowi udzieliłem słownego ostrzeżenia. O swoje zaczyna się upominać Rashewskiy. Chce grać częściej w pierwszej jedenastce. Moja odpowiedź jest następująca, że musi uzbroić się w cierpliwość. Wystąpi w spotkaniu, z Lokomotivem Czita. On jednak zażądał wystawienia na listę transferową, na co się z ochotą zgodziłem. Dostałem informację, że Bakhtinowi kontrakt skończy się za trzy miesiące, z ochotą przedstawiłem mu nową propozycję kontraktową.

 

Małe podsumowanie miesiąca października. Tabelę umieszczę po zakończeniu sezonu. Zarząd tradycyjnie jest zachwycony osiągniętymi przeze mnie rezultatami. Osiągnęliśmy zysk w wysokości 156 000 funtów.

 

Piłkarz Miesiąca

11 Miesiąca

Bramka Miesiąca

 

 

Prezes Grigory Ivanov zaoferował mi nowy kontrakt. Jego podstawowe warunki to czas obowiązywania dwuletni i płaca 1000 funtów za tydzień. Płacę postanowiłem renegocjować do wysokości 1100 funtów. Kolejnymi warunkami sa podział środków na płace i transfery. Zaoferowano mi trzy propozycje podziału (Budżet transferowy/Budżet wynagrodzeń):

1. 42 500/25 000

2. 120 000/23 500

3. 180 000/22 500.

 

Ja wybrałem opcję numer dwa, która jest według mnie najbardziej zrównoważona. Zarząd zgodził się na przedstawioną przeze mnie ofertę. Teraz zamiast 200 funtów/tydzień, będzie 1100 funtów tygodniowo. Nie powiedziałem tylko jednego, jeżeli będzie możliwość, będę chciał poprowadzić "Pasy". Prezes jest wniebowzięty, podobnie Tkocz. Zmienił się również status kontraktu z amatorskiego na profesjonalny.

 

W kolejnej kolejce LM Wisła została mocno zbita. Poległa z AS Monaco na wyjeździe 4:0 (Veigneau`26, Chevanton`29, Maoulida`34, Ormazabal`55). Po tej porażce zajmuje trzecie miejsce w grupie. Zdobyła 6 punktów a Broenby całe zero.

 

Przed spotkaniem z Lokomotiwem Czita wprowadziłem kilka zmian. Za Pichugina Rashevskiy, Pyatikopov za Galimova a na ławce usiądzie Khrapkovskiy. Zamiast Durova zagra Averjanov.

 

[41/42] Pervyy Divizion, 03.11.2005

Stadion Urałmasz, Jekaterynburg

 

Goście nie przyjechali sie bronić, więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Zaczęli z grubej rury, bo już w 21 sekundzie tracimy bramkę. Dwie minuty później zdobywamy wyrównującą bramkę (Klimienko - asysta Tkocz). W 14 minucie mamy rzut karny. Bielikov popchnął Abramova. Do piłki podszedł Markov ale Yekimov go obronił. Na moje szczęście Markov się nie podłamał i 28 minucie wykończył piękne dośrodkowanie Klimienki. Pomimo prowadzenia Goście zagrozili jeszcze kilkukrotnie bramce strzeżonej przez Tkocza, który pełni w dniu dzisiejszym funkcję kapitana. Do końca pierwszej połowy spotkania nic się nie wydarzyło. Na drugą wychodzimy bez zmian. Do 59 minuty nie było groźniejszych spięć pod bramkami. W tej właśnie minucie, po dośrodkowaniu Klimenki z rzutu rożnego, fenomenalnym uderzeniem popisał się Rashevskiy. To jego pierwszy gol w tym sezonie. Po tej bramce moi zawodnicy nie odczuwali presji na zmianę wyniku, zaś goście byli podłamani. W 74 minucie dokonuję zmian. Schodzą Markov, Abramov, Klimienko. Wchodzą Mysin, Ryazantsev, Fidler. Nadal prowadzimy grę. W 90 minucie do gry za Zubkę wprowadzam Mokrova. Zdobywa on bramkę na 4:1 w doliczonym czasie gry. To jego pierwszy gol w tym sezonie. Przechwycił piłką podawaną między obrońcami. Za chwil parę sędzia odgwizduje koniec spotkania.

 

Ural – Lokomotiw Czita – 4:1

Odnośnik do komentarza

Oprócz mnie awansowało FC Chimki a spadek "świętuje" Spartak Nalczik. Właśnie z tym zespołem rozegramy ostatnie spotkanie w tym jakże dla mnie udanym sezonie. Postanowiłem nie zmieniać składu. Niech się ogrywają.

 

[42/42] Pervyy Divizion, 06.11.2005

Stadion Spartak, Nalczik

 

Pierwsza połowa bezbarwna w naszym wykonaniu. Spartak miał więcej szans na zdobycie bramki. W ten sposób dobrnęliśmy do 45 minuty. Pasjonujący spektakl. Na drugą połowę wyszedłem ofensywniej nastawiony (1-2-2-1-2-3 pod koniec 1-2-2-3-3). Po zmianie ustawienia zepchnęliśmy gospodarzy we własnym polu karnym, lecz brakowało strzałów na bramkę. W 62 minucie dokonuję zmian, za bezbarwnego Markova wszedł Mysin, za Abramova Ryazantsev. Niewiele to pomogło, postanawiam wprowadzić Mokrova za Pyatikopova i Galimova za Ryazantseva. Galimov wędruje do przodu na OPŚ. Przynosi to skutek dopiero w 83 minucie, kiedy to bramkę na wagę zwycięstwa strzela Mokrov (asysta Klimienko). Nie zmieniam ustawienia. Niech gra toczy się z dala od mojej bramki. Gospodarze mieli szansę na wyrównanie ale Jarek Tkocz i wszystko jasne. W końcówce zmienili ustawienie na 1-2-3-5. Na szczęście sędzia Lushin odgwizdał koniec spotkania. Zdobyłem 100 punktów w lidze, szkoda remisu z Dynamem, miałbym wtedy 102 punkty.

 

Spartak Nalczik – Ural – 0:1

 

Tak wygląda końcowa tabela ligi. Ostatnim spadkowiczem okazał się Wołgar-Gazprom Astrachań. Blok defensywny oraz linia ataku są najlepsze w lidze. Moi szperacze zapełniają moją listę życzeń. Jest już całkiem pokaźna i jest, z czego wybierać. Zawodnicy udadzą się na urlop a ja będę wertował ją uważnie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy się obraca ale jest ciekawie. Po raz pierwszy gram trybem mHC i gra mi się super. Na pracę szperaczy nie na narzekałem. Jarret, czym byłem zdziwiony sam się do mnie zgłosił, poprzez ogłoszenie dane w pracy. Teraz będę mógł zaszaleć. Nie pamiętam teraz, vczy jest limit obcokrajowców. W sobotę sprawdzę, bop mi znaleźli kilku ciekawych graczy.

Odnośnik do komentarza

@Brudi,

Daj Boże. Będzie walka o przetrwanie. Chociaż jest szansa na niezłe wzmocnienia

 

Czas na przegląd zawodników Urala. Zgodnie ze świecką tradycją zaczynamy od bramkarzy.

 

33. Jarosław Tkocz (32l. 0A/0 POL) (Wiek, Narodowość/Występy w Reprezentacji/Bramki dla Reprezentacji)

Ligowe: 35-24-18-1-0-3 6.89 (Ilość rozegranych spotkań, Wpuszczone bramki, Ilość czystych kont, Gracz meczu, Bramki, Asysty, Średnia ocen)

Pucharowe: 1-1-0-0-0 6.00

Podstawowy Mój Goalie. W ważnych momentach bronił, jak natchniony. Stracił miejsce na rzecz Armisheva ale pracą na treningach i podczas gry udowodnił swoją klasę. Zostaje i to raczej, jako Numer Jeden.

 

12. Siergey Armishev (29l. 9A U-21/0 RUS)

Ligowe: 4(1)-2-4-0-0-0 7.20

Jest, jak Adaś Miauczyński, prawie zawsze drugi. Był pierwszy czterokrotnie, niestety nie przekonał mnie do siebie. Za bardzo kontuzjogenny, jak dla mnie. Sprzedaż.

 

1. Kirill Ostrikov (19l. 0/0 RUS)

Ligowe: 0(1)-0-1-0-0-0 7.00

Cienki, jak dupa węża i na dodatek amator. Jest amatorem, ale kwaśnych jabłek. Na szczęście kończy mu się kontrakt. Dostanie ode mnie zgrzewkę Żubra na pożegnanie.

 

22. Alexandr Malyshev (25l. 8A U-21/0 RUS) - wypożyczony z FC Szynnik Jarosław

Ligowe: 3(1)-4-3-0-0-0 6.75

Przeważnie rezerwowy. Walczył o miejsce na ławce z Armishevem. Powróci do macierzystego klubu 14 grudnia 2005. Cena 110 tysięcy funtów nie przekonuje mnie do jego kupna. Poszukam podobnego bramkarza za mniejsze pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Obrońcy:

 

3. Vladimir Radkievich (29l. 6A/0 UZB) - Pozycja: O L

Ligowe: 42-0-5-2-0-0-2.54-61%- b/d -48-42 7.31 (Ilość rozegranych spotkań, Bramki, Asysty, Gracz meczu, Żółte kartki, Czerwone kartki, Wślizgi, Podania, Strzały Celne, Faule, Faulowany, Średnia ocen) - b/d brak danych

Pucharowe: 1-0-0-0-6-75%- b/d -48-b/d 8.00

Liczba rozegranych spotkań i średnia ocen mówi sama za siebie. Zostaje.

 

32. Eugeny Averjanov (26l. 0A/0 RUS) - Pozycja: LB, OŚ, DP

Ligowe: 39-4-3-6-6-1-2.48-71%-57%-48-34 7.31

Pucharowe: 1-0-0-1-0-0-3.00-82%- b/d-b/d-1 9.00

Ostoja środka obrony. Zdobyte bramki padły po wykończeniu, przy pomocy uderzenia głową, dośrodkowań z rzutów rożnych. Miałem kilka intratnych ofert za niego. Odmówiłem.

 

5. Alexandr Khrapkowskiy (30l. 14A/0 BLR) - Pozycja: O Ś/P, DP

Ligowe: 38-1-0-4-4-0-2.69-70%-33%-45-34 7.24

Pucharowe: 1-0-0-0-0-0-6.75-64%- b/d-2-2 6.00

Kolejny członek żelaznej linii obrony. Musi zostać. Po prostu.

 

7. Artem Yenin (29l. 1A/0 RUS) - Pozycja: O L, DBL, P P/L

Ligowe: 38-0-6-1-3-0-2.98-58%-b/d-45-32 6.92

Pucharowe: 1-0-0-0-1-0-6.75-57%- b/d-6-b/d 7.00

Artem grał trochę nie na swojej pozycji ale pokazał, na co go stać. Zostanie, aczkolwiek raczej jako rezerwowy i łatacz dziur. Taka jest kolej losu.

 

6. Alexey Yepifanov (22l. 0A/0 RUS) - Pozycja: O P, DBP

Ligowe: 4(8)-0-0-0-2-0-2.12-53%-b/d-11-12 6.58

Wchodził tylko wtedy kiedy musiał, również na prawą pomoc. Do sprzedania. Nie poradzi sobie w lidze wyżej, nawet jako rezerwowy.

 

69. Ivan Taranov (19l. U-19/0 RUS) - Pozycja: LB, O Ś, DP

Ligowe: 4-0-0-0-0-0-2.00-63%-b/d-5-1 7.00

Zakupiony za okrągły tysiąc funtów z CSKA Moskwa w przerwie letniej. Melodia przyszłości o czym świadczy powołanie do Kadry U-19 Federacji Rosyjskiej. Zostaje.

 

15. Andrey Durov (28l. U-21 3A/0 RUS) - Pozycja: O Ś

Ligowe: 3-0-1-0-0-0-2.80-58%-100%-3-4 7.67

Myślałem, że coś z niego wycisnę. Niestety skarga do prasy o tym, że chce grać w pierwszej jedenastce go skreśliła. Może co najwyżej powalczyć o miejsce na ławce rezerwowych Urala w nowym sezonie. Sprzedaż, lub wyrzucenie na bruk z dwiema zgrzewkami Lecha.

 

W kadrze mam jeszcze dwóch obrońców: 37. Alexey Zhuravlev (30l. 0A/0 RUS; O P, DBP) i 4. Igor Reshetnikov (30l. 0A/0 RUS; O L/Ś). Trzymałem ich tylko po to, żeby czym mieć łatać ławkę w razie kontuzji obrońców. Żaden nie wystąpił w meczu ligowym i pucharowym. Odstrzał.

 

Mała zagadka do czytelników.

Z jakim numerem w przyszłym sezonie zagra Tkocz. Od razu proszę o wykreślenie numerów od 1 do 40 ;)

Odnośnik do komentarza
O Juezzzzzzu Rasija, w ogóle nie czaję tej ligi, więc trudno mi skomentować.

Ale awansik wywalczyłeś, teraz czas na puchary, europejskie puchary rzecz jasna.

 

Ja stawiam na nr 99.

Zgadłeś :]

Co do pucharów, to ich nie widzę, jak na razie.

Może za dwa sezony :]

Odnośnik do komentarza

Pomocnicy:

 

24. Andrey Klimienko (27l. 0A/0 RUS) - Pozycja: OP P

Ligowe: 35-2-13-0-1-1-1.85-62%-29%-38-93 7.06

Pucharowe: 1-0-1-0-1-0-3.00-73%-100%-2-2 8.00

Filar prawej strony pomocy. Niestety jest za słaby aby grać w podstawowej jedenastce w nowym sezonie. Wzmocnienie pilnie potrzebne.

 

14. Oleg Pichugin (31l. 0A/0 RUS) - Pozycja: DP

Ligowe: 33-4-4-3-2-1-4.36-65%-46%-58-24 7.18

Pucharowe: 1-0-0-0-0-0-5.25-74%-b/d-4-2 8.00

Kapitan i doskonały czyściciel pola przed linią defensywną. Stracił część sezonu poprzez kontuzję stawu kolanowego. Jest ostoją mojej drugiej linii. Zostaje.

 

13. Vladislav Kulik (20l. 0A/0 RUS) - Pozycja: OP Ś

Ligowe: 27(4)-6-3-1-0-0-1.44-73%-28%-17-35 7.00

Pucharowe: 1-1-0-0-0-0-b/d-b/d-b/d-b/d-b/d 7.00

Dałem mu szansę i się nie zawiodłem. Miał słabszy okres ale na tej pozycji mam jeszcze 2 graczy, którzy mogli go zastąpić. Zostaje, na pewno będę chciał pozyskać kogoś na tą pozycję.

 

8. Igor Bakhtin (32l. 0A/0 RUS) - Pozycja: P L/Ś

Ligowe: 25(2)-2-7-1-4-0-1.49-68%-30%-34-52 6.96

Pucharowe: 1-0-0-0-0-0-b/d-b/d-b/d-b/d-b/d 7.00

Na drugą ligę jest dobry na pierwszą już niekoniecznie. Grał do spółki z Abramovem. Przedłużyłem z nim kontrakt w zasadzie nie wiem, po co. Może uda się parę funtów z niego uzyskać. Sprzedaż.

 

23. Vitaly Abramov (31l. 7A/0 KAZ) - Pozycja: OP L

Ligowe: 25(2)-2-7-1-4-0-1.49-68%-30%-34-52 6.96

Pucharowe: 0(1)-0-0-0-0-0-b/d-b/d-b/d-b/d-1 7.00

Solidny rezerwowy. Może nie zaawansowany wiekowo, lecz nie rokujący w dalszej perspektywie. Zostawię go, gdyż nie chcę tracić zawodnika, który wie, o co chodzi w mojej filozofii gry.

 

2. Sergey Pyatikopov (27l. 0A/0 RUS) - Pozycja: DP OP Ś

Ligowe: 10(14)-3-3-1-0-0-1.89-66%-37%-13-21 6.71

Pucharowe: 0(1)-0-0-0-1-0-b/d-b/d-b/d-3-b/d 6.00

Łatacz dziur, z pierwszego rzutu okiem. Grał głównie, jako zmiennik Kulika, czasem Galimova. Jego przygoda z klubem z Jekaterynburga dobiega końca. Zgrzewkę Lecha na do widzenia dostanie.

 

16. Sergey Rashevskiy (25l. 0A/0 RUS) - Pozycja: DP

Ligowe: 9(16)-1-2-1-2-0-4.49-69%-50%-14-12 6.80

Pierwszy buntownik ze stadionu Urałmasz. Statystyki ma niezłe. Niestety swą postawą i chęcią odejścia, ułatwił mi podjęcie decyzji o jego sprzedaży. Nie dostanie prezentu ode mnie, no na rózgę zasłużył.

 

25. Maxim Tischenko (31l. 0A/0 RUS) - Pozycja: OP P/Ś

Ligowe: 5(9)-0-0-0-1-0-1.76-60%-33%-6-8 6.50

Zastępował Klimienkę, kiedy nie mógł grać, ewentualnie, kiedy on był w słabszej dyspozycji. Do sprzedania. Dostanie prezent identyczny, jaki dostał Pyatikopov.

 

18. Mikhail Galimov (27l. 0A/0 RUS) - Pozycja: OP L/Ś

Ligowe: 5(8)-2-2-0-0-0-1.34-67%-57%-9-15 6.54

Zastępował Kulika, kiedy nie mógł grać, ewentualnie, kiedy on był w słabszej dyspozycji. Grał na zmianę z Pyatikopovem. Do sprzedania. Dostanie prezent identyczny, jaki dostał Pyatikopov.

 

10. Maxim Ryazatsev (28l. 0A/0 RUS) - Pozycja: OP L/Ś

Ligowe: 4(5)-1-0-1-1-0-0.85-71%-50%-10-17 6.56

Grał głównie na lewej flance, kiedy nie mogli grać Abramov i Bakhtin. Do sprzedania. Dostanie prezent identyczny, jaki dostał Pyatikopov.

 

17. Artem Fidler (22l. 0A/0 RUS) - Pozycja: P P

Ligowe: 2(17)-3-0-0-0-0-2.23-56%-37%-6-19 6.32

„Żelazny Rezerwowy”, etatowy wykonawca rzutów karnych. Do odstrzału. Pierwsza liga to dla niego zdecydowanie za wysokie progi. Dostanie, zgodnie z nową świecką tradycją, zgrzewkę Lecha.

 

W ostatnim spotkaniu wszedł z numerem 30. Ilja Fetisov (19l. 0A/0 RUS - Pozycja: P Ś). Zagrał, bo miałem kaprys. Mam jeszcze, oznaczonego numerem 26, Alexandra Zinovjeva (26l. 0A/0 RUS - Pozycja: OP Ś). Oboje to amatorzy kwaśnych jabłek o ogórków. Mogą już sobie szukać klubów.

Odnośnik do komentarza

Pora na ostatnią formację, czyli napastników:

 

9. Konstantin Markov (26l. U-21 9A/0 RUS) - Pozycja: OP P/Ś, NŚ

Ligowe: 35(5)-24-11-2-2-0-0.52-70%-52%-37-81 7.05

Pucharowe: 1-0-0-0-0-0-b/d-b/d-b/d-b/d-b/d 6.00

Po prostu Terminator. Dał nam awans. Szkoda, że miał taką słabą celność. Zostaje na pewno.

 

20. Mikhail Mysin (26l. 0A/0 RUS) - Pozycja: NŚ

Ligowe: 26(9)-17-7-4-2-0-0.32-66%-52%-34-65 7.17

Pucharowe: 1-0-0-0-0-0-b/d-b/d-b/d-2-4 7.00

Tworzył z Markovem duet napastników, niczym York z Colem w barwach „Czerwonych Diabłów”. Nie przeszkodziły mu w tym lekkie kontuzje. Zostaje. Mam też zastrzeżenia do celności jego strzałów.

 

21. Denis Zubko (31l. 4A/0 RUS) - Pozycja: OP P/Ś, NŚ

Ligowe: 20(9)-15-3-2-1-0-0.46-65%-38%-33-55 7.03

Pucharowe: 0(1)-0-0-0-0-0-b/d-b/d-b/d-1-2 7.00

Tak mizerną liczbę strzelonych bramek zawdzięcza kontuzji obojczyka (złamanie) i dwu miesięcznej rehabilitacji. Na szczęście miałem Mysina, który Go z nawiązką zastąpił. Zostanie, raczej jako gracz rezerwowy.

 

11. Eugeny Losev (26l. 0A/0 RUS) - Pozycja: NŚ

Ligowe: 3(24)-3-2-0-2-0-0.35-65%-47%-8-35 6.33

Pucharowe: 0(1)-0-0-0-0-0-b/d-b/d-b/d-b/d-2 6.00

„Żelazny Rezerwowy” linii ataku. Parafrazując słowa Siary: „ Zgrzewka Lecha i wszystko jasne”.

 

19. Maxim Mokrov (27l. 0A/0 RUS) - Pozycja: OP P/Ś, NŚ

Ligowe: 0(15)-2-1-0-0-0-b/d-61%-25%-2-5 6.33

Kolejny „Żelazny Rezerwowy” linii ataku. Prochu już nie wymyśli. Dodam z kronikarskiego obowiązku, że jego dwie bramki pomogły mi uzyskać 100 punktów w lidze. Odblokował się na dwa ostatnie spotkania sezonu. Podsumowując – dwadzieścia cztery sztuki Lecha Mocnego i w drogę.

 

77. Vasily Karmazinenko (22l. 0A/0 RUS) - Pozycja: OP, NŚ

Ligowe: 0(2)-0-0-0-0-0-b/d-b/d-b/d-1-3 6.50

Przyszedł w połowie sezonu. Zostaje, co najmniej do połowy przyszłego sezonu.

 

28. Albert Iskoyants (23l. 0A/0 RUS) - Pozycja: NŚ

Ligowe: 0(1)-0-0-0-0-0-b/d-b/d-b/d-b/d-b/d 6.00

Przyszedł w połowie sezonu. Zostaje, co najmniej do połowy przyszłego sezonu.

 

Mam jeszcze w składzie Alexandra Chistyakova, który grał na wypożyczeniu w drużynie Lokomotyw Czita. Dla mnie może zostać w Czicie.

 

Podsumowując, potrzebuję zawodników na wszystkich pozycjach. Ich liczbę szacuję na dwunastu, maksimum piętnastu ludzi. Szczególnie newralgiczne są pozycje obrońców lewego prawego oraz ofensywni pomocnicy prawy i lewy.

 

Najlepsza 11 Urala prezentuje się następująco:

Tkocz – Yenin, Averjanov, Khrapkovskiy, Radkievich – Pichugin – Klimienko, Bakhtin – Kulik – Markov, Mysin

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...