Skocz do zawartości

Czasowo wypoczywający na Majorce [FM`06]


Brachu

Rekomendowane odpowiedzi

@laki, na razie nic w tym temacie się nie zapowiada.

 

Dostałem raport od asystenta na temat występu moich zawodników w dniu 3 czerwca 2005 roku. Nie miał dużo pracy, ponieważ musiał opisać jednego rodzynka. Radkevich w meczu Uzbekistan – Korea Południowa 1:2, ujmując rzecz delikatnie, nie spisał się dobrze. Kolejny raport zdał mi za spotkania rozegrane 4 czerwca 2005 roku. Niestety Abramov grał piach i został zmieniony (Ukraina - Kazachstan 3:0). Polska pokonała w Baku reprezentację Azerbejdżanu 1:2. Bramki strzelali: Szukała (sam.), Żurawski i Delura. Jesteśmy liderem Grupy Szóstej El. MŚ. mamy dwa punkty przewagi nad Naszym odwiecznym piłkarskim wrogiem, znad Tamizy. Niestety mamy jedno spotkanie rozegrane więcej. Vasily Baskakov musiał się w końcu wysilić. Ósmego czerwca 2005 roku w jednym dniu zagrało aż trzech moich reprezentantów. Jeden mógł się cieszyć z wygranego spotkania. Abramov zagrał dobre spotkanie, niestety nie uchronił swojej drużyny przed porażką; Kazachstan – Turcja 3:4. Khrapkovskiy cieszył się z pokonania "The Tartan`s Army" 4:3. Zmienił w 69 minucie Kulchiy`ego i całkiem nieźle sobie poradził. Najgorszy rezultat osiągnął Radkevich. Uzbekistan poległ w Rijadzie 3:0. Jedyny plus, że zagrał przeciętnie. Teraz czas na ligę.

 

Pierwszym kandydatem do sklepania jest Dynamo Briańsk. Lubując się w wypowiedziach dla prasy, stwierdziłem że Yeshugov nie mam szans na zwycięstwo. Niestety nie udało mi sie pozyskać Dusana Vasiljevic`a (Bekescsaba (HUN)). Wybrał ofertę ze swej ojczyzny (Radniczki(N)).

 

[19/42] Pervyy Divizion, 11.06.2005

Stadion Dynamo, Briańsk

Dynamo – Ural 0:2

 

Ciężkie spotkanie. Gospodarze mieli szansę na wygraną. Na nasze szczęście nie strzelili bramki. Dobrze spisywał się Tkocz a ich napastnicy pudłowali. W trakcie spotkania słychać było trzeszczenie kości. Przez co w przerwie musiałem zmienić Mysina. Bramkę zdobył Markov po pięknej kontrze. Asystę zaliczył Ryazantsev. Mysina zmienił Zubko. Widać było brak ogrania bo zmarnował trzy setki. Cieszę się z jego powrotu. Wynik spotkania ustalił Fidler. Tkocz podał mu piłkę, on zdecydował się na rajd z okolic połowy boiska. Na wysokości 13 metra złamał akcję do środka. Zhukov został minięty, jak przedszkolak. Pozostało tylko jemu skosić mego gracza równo z trawą. Sędzia wskazał na wapno. Do piłki podszedł sam poszkodowany i ustalił wynik spotkania. Ograliśmy kolejnego kandydata do spadku.

Odnośnik do komentarza

@timą a nie Niemca po kasku :P

 

Teraz pora na Spartak Nalczik. Zastanawiam się czy od pierwszej minuty spotkania nie dać sznasy Denisowi Zubce. Jednak dam mu jeszcze ze dwa spotkania wejść z ławki rezerwowych. Przed tym spotkaniem tradycyjnie już podgrzałem atmosferę. Pan Krasnozhan musi szykować się na bolesne starcie. To podgrzewanie atmosfery ma przyzwyczaić moich zawodników do walki o najwyższe cele w przyszłym sezonie, oczywiście po awansie. Przed spotkaniem opublikowano Jedenastkę Tygodnia . Tradycyjnie znalazł się mój zawodnik. Averjanov przed spotkaniem otrzyma od władz klubu mały upominek, dziś rozgrywa 200 spotkanie w lidze.

 

[20/42] Pervyy Divizion, 15.06.2005

Stadion Urałmasz, Jekaterynburg

Ural – Spartak Nalczik 2:0

 

Dwie piękne bramki Mysina. Mieliśmy przewagę w pierwszej połowie spotkania, niestety nie udało mi się strzelić więcej bramek. W drugiej połowie spotkania Spartak przycisnął i kilka razy serce mi mocniej zabiło. Zubko dał bezbarwną zmianę. Averjanov uczcił swój występ wpisując się do protokołu meczowego, otrzymując żółty kartonik. Tym sposobem przekroczył ich limit i nie wystąpi w kolejnym spotkaniu. Na pomeczowej konferencji prasowej stwierdziłem, że moje rozwiązania taktyczne wzięły górę. Menadżer Spartaka uchylił się od odpowiedzi, w kwestii którą poruszyłem.

 

Czas na kolejną wycieczkę po Federacji Rosyjskiej. Tym razem udajemy się do Czity. Na stadionie tamtejszego Lokomotiwa rozegramy 21 spotkanie ligowe. To już półmetek rozgrywek. Averjanov`a zastąpi w tym spotkaniu Durov, były młodzieżowy reprezentant Rosji (U-21 3A-0G; RUS). Będzie to jego pierwszy występ w tym sezonie. Pan Muratov musi ponieść porażkę w nadchodzącym spotkaniu. Wszakże jego zespół zajmuje zaszczytne osiemnaste miejsce w lidze.

 

[21/42] Pervyy Divizion, 18.06.2005

Stadion Lokomotiw, Czita

Lokomotiw Czita – Ural 0:3

 

Fantastyczne widowisko w naszym wykonaniu ale tylko do końca pierwszej połowy. W drugiej części przewagę mieli gospodarze, na szczęście linia defensywna stanowiła monolit i czego nie będę ukrywał mieliśmy dużo szczęścia. Tischenko miał szansę zdobyć swą 48 bramkę w historii występów w lidze. Zmiana skrzydłowych przyniosła efekt. Abramov zachował się przytomnie w okolicach pierwszej minuty spotkania i Mysin wyprowadził nas na prowadzenie. Kolejna bramka padła po faulu na Mysinie. Pichugin i :gool: . Uderzył nie do obrony z 30 metrów. To jego pierwszy gol w tym sezonie. Trzecia bramka to doskonale podanie Kulika do Mysina. Tym sposobem Mysin i Markov mają po dwanaście bramek strzelonych w lidze. Pan Muratov musi się jeszcze dużo nauczyć.

 

Do Jedenastki Kolejki dostał się Durov, który nie rozegrał pełnego spotkania. To oznacza tylko jedno, jak szczelną i dobrze ustawioną mam linię defensywną zespołu.

 

Kolejne spotkanie rozegramy dopiero w lipcu. Czas na małe podsumowanie pierwszej części sezonu.

Statystyka ogólna

Średnia ocen w lidze

Strzelcy

Tabela po 21 kolejkach

Odnośnik do komentarza

Teraz czekała nas osiemnastodniowa przerwa w rozgrywkach. Ten czas postanowiłem wypełnić poszukiwaniem wzmocnień. Nie planowałem żadnych sparingów. Lepiej będzie, jak sobie odpoczną i zregenerują siły. Zacząłem pieczołowicie przyglądać się mojej liście życzeń.

 

Pora na małe podsumowanie miesiąca czerwca:

Piłkarz Miesiąca

11 Miesiąca

Bramka Miesiąca

 

W tym miesiącu zarobiliśmy tylko 9 280 funtów. Z dniem pierwszym lipca zespół zasilili:

1. Iskoyants Albert (22 lata; WNŚ; RUS) – z wolnego transferu,

2. Karmazinenko Vasily (21 lat; OPŚ/NŚ; RUS) – zakupiony z SKA Chabarowsk za 1 000 funtów szterlingów.

 

W Piątej Rundzie Kuboka Rosji zagramy ze SKA Chabarowsk. Mamy pecha, nie dość że druąyną z Pervyy Divizion to jeszcze gramy na wyjeździe. Posypał mi się rezerwowy bramkarz Armishev. Natomiast Vitaly Abramov przedłużył kontrakt.

 

Rundę rewanżową zaczynamy spotkaniem z Czkałowcem 1936. Musimy udać się na Syberię. Na szczęście to nie zima tylko teoretycznie środek lata. Wystąpimy w takim samym zestawieniu, jak w ostatnim spotkaniu, za wyjątkiem jednej zmiany. Powróci do składu Averjanov a Durov zajmie miejsce na ławce rezerwowych zamiast Yepifanova. Jarek Tkocz przedłużył kontrakt. Miałem w tym cel, po awansie będę usiłował Go sprzedać. Zobaczymy co z tego wyniknie. "Świeżaki" jeszcze poczekają chwilę na swoją szansę.

 

[22/42] Pervyy Divizion, 6.07.2005

Stadion Spartaka, Nowosybirsk

Czkałowiec-1936 – Ural 1:1

 

Straciłem dwa punkty na własne życzenie. Trzeba było rozegrać chociaż jeden sparing z drużyną rezerw. Mieliśmy sytuacje ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Na dodatek Jarek od 20 minuty spotkania grał z lekką kontuzją. Khrapkovskiy podciął w polu karnym Andrei`ja Bakhno (eks-Hetman Zamość). Lepyavko pewnie wykonał rzut karny. Jarek nawet się nie ruszył. Khrapkovskiy próbował się zrehabilitować. Zagrał dobrą piłkę do Fidlera, który został wytrącony z równowagi w polu karnym. Wykonał ją pewnie sam poszkodowany. W doliczonym czasie gry popisał się Tkocz. Fidler faulował Demkina w polu karnym. Jednak Jarek Tkocz to jest Ktoś :jupi: .

Odnośnik do komentarza

Okres leczenia stłuczonej goleni przez Panów Khomyakova i Stepanova od czterech do czternastu dni. Na Averjanov chrapkę ma Kubań, który złożył oficjalne zapytanie. Dają skromnie 65 tysięcy funtów. Odpowiedziałem, że chcę ćwierć miliona. Zobaczymy co ich Prezes na takie dyktat. Złożyli jednak ofertę na powyższą kwotę. Byłem w ciężkim szoku, jednak im Go nie sprzedam. Z całego transferu odzyskałbym ledwie 45% na nowych zawodników. Spróbujemy po sezonie.

 

Teraz czas na ligową potyczkę z przeciwnikiem z Pucharu Rosji. Poprzednie spotkanie wygrałem dwa do zera. Zamiast Markova dam szansę Zubce. Na ławce usiądzie Vasily Karmazinenko a za Tkocza zagra Malyshev. Buki obstawiają Nasze zwycięstwo. W podobnym tonie wypowiedziałem się dla lokalnej prasy. Mu u siebie nie boimy się nikogo.

 

[23/42] Pervyy Divizion, 09.07.2005

Stadion Urałmasz, Jekaterynburg

Ural – SKA Chabarowsk 1:0

 

Mecz męczarnia. Graliśmy w sumie na remis. Moi zawodnicy coś przysiedli. Zmiany taktyki oraz zawodników okazały się skuteczne. Niestety lekkie kontuzje odnieśli Abramov i Mysin. Proshin sfaulował w polu karnym Loseva i Fidler się nie mylił. Od początku drugiej połowy do strzelenia bramki graliśmy następującym ustawieniem GK-DC-DC-DMR-DMC-DML-AMR-AML-FC-FC-FC. Media określiły wynik spotkania, jako moją nikła wygrana i nikt by się nie zdziwił z remisu albo wygranej drużyny SKA.

 

Na szczęście kontuzje Abramov`a i Mysin`a nie spowodowały ich absencji. Karmazinenko pokazał sie z bardzo dobrej strony. Terek Grozny złożył ofertę wypożyczenia Mysina, chyba od skażonego spirytusu im się w głowach poprzewracało. Po Markova zgłosił sie Tom Tomsk. Zespoły z Premier Ligii już ostrzą sobie zęby na moich napastników. Teraz udajemy sie do Kaspijska. Zmierzymy się z zespołem Ażni Machaczkała. Według buków są faworytami. Ja przekazałem prasie, że mam zupełnie odmienne zdanie.

 

[24/42] Pervyy Divizion, 16.07.2005

Stadion Chazar, Kaspijsk

Anżi Machaczkała – Ural 0:1

 

Uff, ulżyło mi bo zapowiadało się na remis. Kontrę wykorzystał Zubko. Moi zawodnicy lubią ostre i zdecydowane wypowiedzi przedmeczowe. Doskonałym przykładem jest Denis Zubko. W drugiej połowie w jednej sytuacji mieliśmy szczęście. Piłka wpadła do bramki Ostrikova, na szczęście był spalony. Fakieł ma ciężki orzech do zgryzienia.

Odnośnik do komentarza

I zaczyna sie polowanie na Twoich zawodników... :/

Dobrze, że nie sprzedałeś Averjanova, z obecnymi możliwościami finansowymi lepszego zawodnika nie znajdziesz na tą pozycje. Poza tym nie warto, to zbyta ważny gracz dla zespoły, jeden z nielicznych, którzy bez problemu dadzą sobie rade po awansie. Takich graczy sie nie pozbywa, a jak już to za astronomiczne sumy.

Nikłe wygrane, ale liczą sie punkty. Czekamy na awans... :)

Dopiero sie zacznie... :D

Odnośnik do komentarza

Teraz pora na Sokół Saratow. Jesteśmy zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Do klatki wróci Jarek Tkocz a na lawkę Armishev. Dam szansę Markov`ovi. Karmazinenko poczeka na kolejna szansę. Do Jedenastki Kolejki został nominowany mój jeden zawodnik. W wywiadzie dla prasy stwierdziłem, skomentowałem ostatnie spotkanie mówiąc, że nie boimy się nikogo a nawiązując do nadchodzącego spotkania stwierdziłem, że łatwo zwyciężymy. Rostow chce wypożyczyć Mysina, poczęstowałem ich tradycyjnym polskim daniem - czarną polewką. Niestety Mysin nie osiągnął wymaganej przeze mnie świeżości i zagra Markov a na ławce usiądzie Iskoyants.

 

[25/42] Pervyy Divizion, 20.07.2005

Stadion Urałmasz, Jekaterynburg

Ural – Sokół Saratów 3:1

 

Jedziemy z kolesiami. Zubko strzelił piękną bramkę. Nasze ataki w pierwszej połowie nie przynosiły rezultatu. Kilka razy zakotłowało się pod bramka Zvygin`a. Niestety Mauricio nas skarcił. Na szczęście mam fantastycznego Zubkę i 2:1 (piąty gol w sezonie). Pichugin "delikatnie" go wyciął aż weszli sanitariusze. W drugiej połowie atakowaliśmy, lecz udało nam zdobyć się jedną bramkę. Markov został sfaulowany w odległości około 20 metrów od bramki. Puchugin i jest 3:1. Menadżer Sokoła musiał uznać wyższość moich rozwiązań taktycznych.

 

Teraz pora na Dynamo Machaczkała. Gridin poniesie porażkę w nadchodzącym spotkaniu. Moje "ogóraski" są w gazie. To ich trzecie zwycięstwo z rzędu. Musimy się zrehabilitować po porażce u siebie 1:4. Nastąpiły małe przetasowania za Kulika wszedł Tischenko, za Abramova Bakhtin. Miejsce na ławce za Durova zajął Abramov a Tischenkę zastąpił Pyatikopov.

 

[26/42] Pervyy Divizion, 23.07.2005

Stadion Dynamo, Machaczkała

Dynamo Machaczkała – Ural 2:1

 

To jedziemy. Na początku przewagę mają gospodarze. W sytuacji dwóch na jednego, Tkocz pokazuje polską szkołę bramkarską i to cztery razy. Gospodarze usiłują pokonać go w inny sposób, faulując go podczas interwencji. Jarek jest jednak twardym Ślązakiem. Bramkę zdobywamy po rzucie rożnym. Bakhtin wykorzystał centrę Yenina. Teraz czas na drugą część spektaklu. Machaczkała ciśnie i ciśnie a my nie umiemy wykorzystać kontr. Postanowiłem dokonać zmian. Musiałem zdjąć obrońcę, za często zdarzały mu się faule a ma już żółtko. I wyrównali :qwa: . Zmieniamy taktykę. Kontra i jest 2:1, kurna Bolek. Przegraliśmy. Nie da się ciągle wygrywać.

 

Dziennikarze przyznają, że Dynamo miało szczęście. Ja identyczną sytuację przeżyłem w meczy ze SKA, z tymże rezultat był na moją korzyść. Musimy zwyciężyć w spotkaniu z Łuczem Władywostok. Tym bardziej, że gramy u siebie a poprzednio wygraliśmy 0:2. Udało mi się pozyskać kolejnego zawodnika. Jest nim Ivan Taranov (19 lat; LB, OŚ, DPŚ; RUS) , zakupiony za okrągły tysiąc funtów ze Stołecznego CSKA. Dokonałem takiej małej wymiany w meczowej osiemnastce - Mysin za Markova.

 

[27/42] Pervyy Divizion, 30.07.2005

Stadion Urałmasz, Jekaterynburg

Ural – Łucz Władywostok 3:1

 

Goście nie istnieją w pierwszej połowie. My za to nie umiemy wykorzystać sytuacji podbramkowych. Pomaga nam gracz gości Sheshukov, który w zamieszaniu podbramkowym kieruje bramkę do własnej siatki. Na druga połowę wychodzimy ofensywniej usposobieni. Zaraz po gwizdku sędziego rozpoczynającego drugą cześć Zubko strzela bramkę. Doskonale akcję rozprowadził Klimenko. Zubko i trzy do zera,. tym razem wykorzystał złe podanie środkowego obrońcy Gordyuka. Powróciłem do taktycznego ustawienia wyjściowego. Goście przejęli inicjatywę ale nic im z tego nie wynikło.

Odnośnik do komentarza

Mój Prezes jest bardzo zadowolony ze zwycięstwa. Po raz kolejny do Jedenastki Kolejki nominowano Khrapkovskiy`ego. Tym samym mamy drugi sierpnia i czas podsumować poprzedni miesiąc. Po pierwsze zanotowaliśmy zysk w wysokości 144 tysięcy funtów i po drugie Zarząd jest wniebowzięty. Poniżej przedstawiam zestawienie nagród za miesiąc lipiec 2005 roku:

Jedenastka Miesiąca

Piłkarz Miesiąca

Bramka Miesiąca

Tabela

 

Nie zgarnęliśmy, jak dla mnie prestiżowej nagrody Piłkarza Miesiąca. Szkoda ale najważniejsze, że drużynie idzie całkiem przyzwoicie. Teraz czas na mecz z przedostatnia drużyną ligi, czyli Awangardem Kursk. Przy okazji zwiedzę miejsce największej Bitwy Pancernej II-giej Wojny Światowej, jak i nie XX wieku. Skład wyjściowy i ławka pozostaje bez zmian. Kubań walczy o Averjanov`a, tym razem proponuje 140 tysięcy funtów i gracza na wymianę :pfff: nie na sprzedaż na razie. Wisła Kraków w 3 Rudzie Kwalifikacji LM zmierzy się z Lokomotiv`em Moskwa. W Drugiej Rundzie Kwalifikacyjnej Pucharu UEFA Legia trafiła na FK Baku a Wisła Płock z Zenith`em St. Petersburg. Wisła Płock ma małe szansę dostać się do kolejnej fazy kwalifikacji.

 

[28/42] Pervyy Divizion, 06.08.2005

Stadion Trudowyje Riezierwy, Kursk

Awangard Kursk – Ural 0:3

 

Widać od początku, że gramy z outsiderem. Praktycznie cały czas jesteśmy pod bramką gospodarzy. Szkoda, że Pichugin dokładniej nie uderzył z rzutu wolnego, bo od drugiej minuty wyszlibyśmy na prowadzenie. Piękną paradą popisał się Chesnakov. Na szczęście jest Zubko, który po kontuzji odzyskuje nieziemską formę. Przy pierwszej bramce wykorzystał błąd obrońcy Firsova. To nie był błąd, to był wielbłąd. Przy drugim golu piękną centrą popisał się Bakhtin. Niestety straciłem Pichugina (lekka kontuzja). Zastąpi go Rashevskiy. Po przewie gospodarze grają w kości, znaczy się polują na nogi moich zawodników. Tischenko lekko kontuzjowany, Denisa też wycieli. Wejdą Pyatikopov i Markov. Rashevskiy z rzutu wolnego, główka Mysina i 0:3. Gra w kości odniosła skutek. W 88 minucie z boiska musiał zejść Mysin. Miałem ochotę ubić szwajcarskim nożem trenera gospodarzy.

Odnośnik do komentarza

Zubko wrócił po kontuzji i już niszczy...nieoceniony gracz... :D

Tak trzymaj, nie sprzedawaj Averjanova...u mnie grał sporo sezonów i ani razu nie marudził, że chce odejść do silniejszego klubu... :]

Ach te dziki z Kurska...jakieś groźne kontuzje czy tylko lekkie urazy...?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...